[#361] Re: Nowe gry

@mailman, post #358

Nie wiem czy dopadło mnie stetryczenie, ale gra do mnie w ogóle nie przemawia. To raczej jest dla tych co mają sprzety OCS/ECS. Mając sprzęt z układami AGA wolę Change-It.

Co prawda na EAB ktoś stwierdził że gra Phibrizzo jest za kolorowa i przez to mniej czytelna (?), ale i tak polecam tym co mają taką możliwość zapoznanie się z tą pozycją. A następnie porównać obie gry.
[#362] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #361

gra logiczna jak to gra logiczna, takich jest dziesiatki.
Natomiast graficznie nie przyciaga, bo wyglada jak gra z Atari ST (flamewar started)

p.s.
ja sie zastanawiam kto ta gre kupil, bo wczesniej wersja pudelkowa byla w sprzedazy

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2020 09:15:58 przez selur
[#363] Re: Nowe gry

@selur, post #362

gra logiczna jak to gra logiczna, takich jest dziesiatki.
Natomiast graficznie nie przyciaga, bo wyglada jak gra z Atari ST (flamewar started)

A na Atari ST powstaje Hired Sword II...

ja sie zastanawiam kto ta gre kupil, bo wczesniej wersja pudelkowa byla w sprzedazy

Owszem, była... ale o ile mi wiadomo wersja "podwójna", czyli w jednym pudełku wersja na C=64/128 i Amigę. Więc sprzedaż nie jest miarodajna.
[#364] Re: Nowe gry

@selur, post #362

Gier logicznych jest sporo bo wbrew pozorom jest całkiem duże zainteresowanie nimi. Każdy lubi co innego, a czasem to samo

Rynek gier retro(w sensie do uruchomienia na realnych komputerach) jest chyba tak wąski, że nawet sprzedanie 1000 sztuk to spory sukces. Dlatego nawet sprzedanie kilku gier w pudełku można traktować jako spore zapotrzebowanie rynku. Zresztą nawet jakby porównać nakłady hitów na Amigę z obecnymi nakładami gier-hitów na Androida, to mogłoby się okazać, że to margines. Ale mimo to istniał na to rynek, świetni programiści uczyli się asemblera, a graficy tworzyli często coś co oszałamiało w tamtych czasach. Nie zaszkodziło to niektórym kupować bodajże nowych samochodów z tych zarobionych pieniędzy...
[#365] Re: Nowe gry

@mailman, post #358

Czym różni się V2 od poprzedniej, oprócz dodania logo Double Sided Games i obrazka tytułowego?
[#366] Re: Nowe gry

@forge, post #365

Podobno optymalizacja i przyspieszenie działania.
[#367] Re: Nowe gry

@mailman, post #366

Giana Sisters Special Edition (2016)

Nie wiem czy było, przejrzałem forum ale nie znalazłem. Rzecz z 2016. Giana Sisters Special Edition, z poprawioną grafiką.

artykuł + porównanie

[#368] Re: Nowe gry

@mateusz_s, post #367

A to żeś schabowego wykopał...

link
[#369] Re: Nowe gry

@mailman, post #368

jak już to węgiel :P ale na forum nie znalazłem..
[#370] Re: Nowe gry

@mateusz_s, post #369

Wydana została nowa gra na Amigę: Jump Besi Jump
[#371] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #370

Tragedia, niech sobie ktoś porówna w Bubble Dizzy.
[#372] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #370

Koyot bez urazy, ale jakby mi ktos zaproponowal wspolprace przy takim "projekcie", to bym uznal to za obraze majestatu
[#373] Re: Nowe gry

@selur, post #372

no chyba że potrzeba nagrać odgłos szczekania
[#374] Re: Nowe gry

@michal_zukowski, post #373

hehe
[#375] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #370

Muzyka z tej gry jest genialna. Piesek jest super. Świetnie to wyszło.OK
[#376] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #370

to jest darmowe ? pełna wersja ./
[#377] Re: Nowe gry

@selur, post #372

Cóż, jest to niestety pokłosie tego co się wokół mnie blisko działo przez kilka ostatnich miesięcy. Projekt może prosty, ale nie byłem w stanie tego pociągnąć. Z ogólnych założeń pozostał tylko pies na piłce i boki planszy. Projekt grywalny, cobe się postarał, ale nie miałem pomysłu jak to opakować w grafikę żeby było równie fajnie jak w Lumberjack lub PONG4K. Przykro mi jeśli jesteś zawiedziony.
[#378] Re: Nowe gry

@czorny, post #375

Dzięki! OKOK
[#379] Re: Nowe gry

@Koyot1222, post #377

Wiesz, Selura ciężko zadowolić. Pies na piłce jest bdb.
[#380] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #370

Hmmm, tak trochę brakuje dynamiki w tej grze
[#381] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #370

Grafika cienka jak sik węża, ale nie to w takich grach najważniejsze. Wygląda na grywalną.
[#382] Re: Nowe gry

@amikoksu, post #381

Myślę że do ogrania przez dzieci na rodzinnej imprezce będzie jak znalazł.
[#383] Re: Nowe gry

@flops, post #382

AmiBrixx - gra napisana w Hollywood.

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2020 14:12:35 przez mailman
[#384] Re: Nowe gry

@mailman, post #383

Wyszła zapowiadana i przez wielu oczekiwana gra Wiz. Dostępna jest ona do zakupu pod tym adresem.
[#385] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #384

Warto. Gra prezentuje się bardzo fajnie i wydanie na poziomie.
[#386] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #384

Niestety nie działa na 040...
[#387] Re: Nowe gry

@PopoCop, post #386

To połatają (pod WHDLoad albo normalnie).

Przy okazji gratulacje, bo wylosowałeś grę.
[#388] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #387

A tutaj gameplay z pełnej wersji:
[#389] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #388

Technicznie super, ale jakby grafikę lekko poprawił jakiś profesjonalny grafik to by to dużo dało. Nie można powiedzieć, że zła, ale do Flinka czy Ruff&Tumble dużo brakuje.
[#390] Re: Nowe gry

@michal_zukowski, post #389

Produkcja jest praktycznie jednoosobowa wiec wyszlo i tak niezle jak na samotnego ami-wojownika, natomiast bardziej razi ilosc kolorow. Jak dla mnie to raczej wyglad OCS a nie AGA. Ogolnie gra nie jest zla ale do Flinka czy Superforga nie ma startu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem