[#481] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #480

Tu już porównujemy do Philipsa G7000 albo Intertona VC4000 (który na Amidze jest emulowany przez emulator AmiArcadia).
[#482] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #480

Podobne produkcje były na Sharp MZ-80K z 1978r (nie miał kolorów i tylko semigrafika)
ale ktoś kodując miał tego na pewno świadomość, takie retro na retro, trochę zapętlone szeroki uśmiech
.
[#483] Re: Nowe gry

@michal_zukowski, post #479

Ta gra to bardziej demonstracja jak działa paralaksa w Scorpion engine, jest to opisane nawet na ekranie początkowym.
[#484] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #480

Ha, ha szeroki uśmiech no i fajnie, ktoś bawi się programowaniem na Amidze OK
"Produkcje" amatorskie shareware/pd istniały od zawsze na Amidze i bardzo dobrze ok, racja
W przypadku Night Rider 77, ja nie widzę żadnego problemu, oczywiście gdyby autor uparł się to wydać w BOX (co w naszych czasach jest łatwiejsze niż kiedyś) to bym się postukał w czoło
[#485] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #480

Caly zart tej produkcji ukryty jest w tytule, ale... Jak dla mnie gierka spelnia swoj cel i wydaje sie na swoj sposob grywalna. Musze przetestowac na juniorze, obstawiam ze spedzi przy niej wiecej niz kwadrans.
[#486] Re: Nowe gry

@kempy, post #485

Ej, fajnie wykonana ta gierka. Ta prosta grafika to raczej zamierzony wygląd a nie np brak umiejętności. Fajny motyw ze zwężaniem się drogi i dobry motyw muzyczny w dalszej części rozgrywki. W sam raz zeby 10 min pograć i nabić highscore.

Natomiast mam jeszcze w kolejce do ogrania Wrong Way Driver, który z tego co widzę na video może wciągnąć na dłużej.
[#487] Re: Wrong Way Driver

@zzielinski, post #466

Wrong Way Driver - wygląda fajnie, uwagę zwraca skalowanie autka jak się oddala na dalsze pasy, ciekawie też wygląda efekt paralaksy nie tylko tła, ale też na samych pasach ruchu OK
[#488] Re: Wrong Way Driver

@vojo, post #487

bałem się ze tylko mnie się podoba :)
1
[#489] Re: Wrong Way Driver

@juen, post #488

Turbo Sprint AGA wydany. 10.99 funta za digital download, 42.99 za big boxa:

https://www.retro32.com/gaming/amiga/060520212793-turbo-sprint-amiga-aga-is-finally-here

[#490] Re: Wrong Way Driver

@twardy, post #489

Port Exhumed ukazał się wczoraj, jeszcze w wersji public Beta. Było chyba w zapowiedziach,ale można powiedzieć, że gra już wyszła .



Ostatnia aktualizacja: 06.05.2021 23:14:21 przez twardy
[#491] Re: Nowe gry

@mailman, post #478

Takie zerżnięte Flappy Bird - wydaje mi się,że nawet ten sam engine bo upadek samolotu jest identyczny jak ptaszka :)
[#492] Re: Wrong Way Driver

@twardy, post #490

AMIGA Warp 1260 Exhumed RTG- Soundtrack - Test FPS

6
[#493] Re: Wrong Way Driver

@Dorian3d, post #492

Dorian, jak to jest w twoich filmikach, że najczęściej widzę częstotliwość 66mhz dla 060, a nie 90 lub 100mhz, skoro Warp1200 spokojnie może tyle?
[#494] Re: Wrong Way Driver

@BULI, post #493

A tu masz 66 i 100 a na końcu 105

66 mhz dlatego że każda rev1(60) chodzi na 66 jak ktoś ma kartę blizzard lub apollo i grafikę to mniej więcej aby wiedział jak to chłodzi


Ostatnia aktualizacja: 09.05.2021 20:24:49 przez Dorian3d
1
[#495] Re: Wrong Way Driver

@Dorian3d, post #494

Aaa OK, czyli w środku filmiku jest też jazda na 100 i 105 Mhz?
Może warto dla takich ignorantów jak ja zaczynać od najlepszej konfiguracji?
[#496] Re: Wrong Way Driver

@BULI, post #495

daj na 5:18
Przeważnie tak robię w moich filmach, jak z kobietą pomału rozgrzewam potem. ogień piekielny
[#497] Re: Wrong Way Driver

@Dorian3d, post #496

Spoks OK
[#498] Re: Nowe gry

@mailman, post #1

Missile Command - nowa gra na Amigę:
[#499] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #498

Taka nowa, że się znalazła na liście gier z 2020 roku.

No ale cóż, na Amigę rok to nowość...

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2021 09:49:12 przez Solo Kazuki
[#500] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #499

Cóż, jakoś tę "nowość" przegapiłem, zdarza się .
[#501] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #500

Może nie nowe i na C=, ale fajne.
[#502] Re: Nowe gry

@ryshard, post #501

I jeszcze
to, trzeba zmienić platformę :)
[#503] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #498

Missile Command - nowa gra na Amigę:

[#504] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #480

Fajne jak na starych grach TV
[#505] Re: Nowe gry

@Dorian3d, post #504

Metal Gear

link
3
[#506] Re: Nowe gry

@Don_Adan, post #505

A tutaj trochę rozgrywki:
1
[#507] Re: Nowe gry

@Don_Adan, post #505

Absolutny klasyk. Świetna gra!!
[#508] Re: Nowe gry

@Sir_Lucas, post #507

Poszukuję ewentualnie gry Putter.
Czy jest możliwość zamówienia paru egzemplarzy, bezpośrednio od producenta lub wydawcy tej Gry?

Bardzo chętnie bym zamówił dla A1k Ludzi większą ilość i rozesłał na terenie Niemiec.
[#509] Re: Nowe gry

@micromars, post #508

[#510] Re: Nowe gry

@micromars, post #508

mozesz smialo sie do mnie odzywac w sprawach biznesowych zwiazanych z naszym wydawnictwem CDLabel :)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem