[#2101] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Don_Adan, post #2100

No wygląda to jeszcze lepiej OK
[#2102] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@BULI, post #2099

Szpil zapier&%$@ miło, testuję w trybie Arcade, w końcu można sobie polatać i postrzelać do MiG-ów.
1
[#2103] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@waldiamiga, post #2102

Night/Shift


2
[#2104] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mikecios, post #2103

Też trochę w nią grałem wczoraj, niezłe i za free.
[#2105] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Boxx 4 - kapitalny "jump and run".
2
[#2106] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #2105

1. Wings of Fury

ps. udało się komuś wylądować na lotniskowcu? :)

2. Settlers !
[#2107] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@aMifan, post #2106

Jasne, że się udało. Grunt to wylądować na przedniej części lotniskowca (tak żeby pasa nie zabrakło).
[#2108] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Hubez, post #2107

No tak, ale zaraz podbija koła.... hmm.... tyle lat i dałem rady :(
[#2109] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@aMifan, post #2108

O ile mnie pamięć nie myli to wystarczy przy lądowaniu trzymać joya w kierunku od siebie ( do góry ) wówczas samolot pomału zaczyna obniżać lot. Tylko nie robić skosów, bo będzie zawracał lub bączki robił ( kręcił się w kółko ).
[#2110] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@koczis, post #2109

A czy czasem akcja dżoja "do góry" nie służy aktywowaniu haka którym samolot zaczepia się o linę hamującą ?

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2023 21:09:03 przez szczupi26
[#2111] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@szczupi26, post #2110

Haczyk również wychodzi.
[#2112] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@koczis, post #2111

The Settlers. Ostatnio była 30 rocznica wydania gry!

Poziom trudności na maxa, przeciwnicy max umiętności. I bez przerwy robią kontrataki na moje wartownie.... nie ma lipy, prawdziwa gra :) A złoża się kończą....

To po kolei rozkładam tnę królestwa poszczególnych wrogów na kawałki i do pieca.... :)
2
[#2113] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@aMifan, post #2112

Rach ciach! I na plasterki! :D To chyba Kapral z Kajko i Kokosza tak mawiał? ;)
2
[#2114] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Arabian Nights, płynna i grywalna platformówka. Jakże miła odmiana po Absolute 0.
2
[#2115] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@PopoCop, post #2114

Ja ostatnio odkopałem Elite i Celtic Legends.
1
[#2116] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Rafał A-3000, post #2115

Przed urlopowym wyjazem odpaliłem sobie P.P. Hammer, mam do niej wielki sentyment, jedna z pierwszych gier w które za szczeniaka ciorałem na A600 u kuzynek. No i muzyka z Egypt level to jeden z tych kawałków które, obudzony plaskaczem w środku nocy, mogę wynucić bez zająknięcia
[#2117] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@szczupi26, post #2116

Klimatyczna muzyka jest też w katakumbach gry Prehistorik.
[#2118] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Rafał A-3000, post #2117

Fajna i owszem OK jednak dla mnie to intro/level 1 są klasycznymi klasykami
[#2119] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@szczupi26, post #2116

I ta fajeczka jako pauza w grze :)
1
[#2120] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@aMifan, post #2119

Taaak dokładnie, pamiętam pewną zabawną (z perspektywy czasu) historię z tym związaną a mianowicie moi rodzie będący ŚJ za wszelką cenę chcieli uchronić mnie oraz brata przed zgnilizną tego świata i naprowadzić na tę "jedną, jedyną , słuszną drogę" w związku z powyższym miałem zakaz grania w gry z przemocą więc taki Mortal Kombat I/II czy Cannon Fodder (dobijanie rannego żołnierza ) były ogrywane tylko u normalnego wujostwa i kuzynostwa
My oficjalnie grywaliśmy w Cywilizację (dobrze że starszyzna nie ogarniała ikonek rakiet z głowicami nuklearnymi ) SWoS, Pinballe wszelkiego rodzaju itd....
Pewnego dnia odpaliłem właśnie P.P. Hammer-a, mama była w pokoju a ja przez pwien czas podczas gry nie ruszałem dżojem/lub spauzowałem grę ........ mój bohater dziarsko sięgnął po fajeczkę a moja mama zbladła opr się zebrał że papierosy, że rak, że to się Temu Tam nie podoba . Nie pomagało tłumaczenie że to tylko taka animacja podczas beczynności, gra została wyłączona, dyskietka zarekwirowana
[#2121] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@szczupi26, post #2120

U mnie jakoś to szło, z komentarzami rodziców czy bez ale do przodu. Co prawda karą najgorszą było zabranie zasilacza od A500, ale z czasem od dziadków wyciągnąłem kasę na zapasowy. Ojciec się połapał, ale jakoś to przeżył :)

U kolegi było o wiele gorzej. Stary nakrył go jak na Amidze strzela w "Jungle Strike". Zaczał go opierd.... że co to, zabija bez sensu ludzi, oddaj joy, wyłączaj itd. Aż mu wymierzył karczycho... co za czasy :)

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2023 19:06:43 przez aMifan
[#2122] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@aMifan, post #2121

ISHAR 3 ECS
[#2123] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #2122

AGA ładniejszy znacznie.
[#2124] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Ten weekend pod znakiem Jim Power in Mutant Planet, później odrobina Mortal Kombat 1.
[#2125] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Hubez, post #2123

Moze i ladniejszy ale jak zaczolem przygode na A600 to chyba save nie zadziala na wersji A1200 ..zreszta utknolem u zegarmistrza swiatel purpurowych
[#2126] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #2125

Podczas prac nad muzyką do Bulbmastera udało mi się w przerwie odpalić kolejny raz demo Wilczej Budy (bardzo ubolewam nad tym, że projekt zginął śmiercią naturalną) i później jak zwykle - chwila relaksu przy Traps'n'Treasures.
[#2127] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #2125

A co jak Twój problem z zegarami to po prostu "babol" w twojej wersji gry ?
1
[#2128] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Quik The Thunder Rabbit. Całkiem niezła platformówka.
[#2129] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@PopoCop, post #2128

Po latach zagrałem w PP Hammer. Te muzyczki to naprawdę dodają klimatu tej nieprzeciętnej grze.
1
[#2130] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@amikoksu, post #2129

Alfred Chiken, zagrałem z dziećmi, a one zdziwione, że taka ładna grafika i gra jest fajna, a komputer taki stary.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem