[#91] Re: Astro Blox Revisited

@juen, post #89

Chętnie bym was wsparł, ale kupując Astro Blox 2, a nie tę samą grę w dużym pudełku.

Sam też nie śpię na pieniądzach więc nie mogę kupować co tylko zapragnę. Jednak raz na kilka miesięcy mogę wysupłać trochę grosza na nową produkcję.
[#92] Re: Astro Blox Revisited

@Hexmage960, post #91

A ja mam czasu zeby moze raz na rok napisac jakas gre Za to chetnie kupilbym Magazyn :P
[#93] Re: Astro Blox Revisited

@juen, post #89

jesli ktos planuje zakup Astro Blox Revisited i dokona tego od teraz do 08.02.2021 godziny 9ej rano i w komentarzu do zakupu allegro poda haslo PPA - moze liczyc na extra prezent :)
[#94] Re: Astro Blox Revisited

@juen, post #93

nie wiem czy wypada, ale znowu zachecam do zakupu jak ktos nie ma, kazdy kto poda haslo PPA do 9 rano w poniedzialek 22.03.2021 dostanie super hiper extra gratis :) promocja dotyczy wersji full box :)

ps: zbieram na warpa ^_^
[#95] Re: Astro Blox Revisited

@juen, post #94

Wypada wypada, 7.30 - wprowadzono nr przesyłki. Juen, w niedzielę przyzwoici ludzie śpią o takiej godzinie:D.

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2021 09:27:16 przez fazior
[#96] Re: Astro Blox Revisited

@fazior, post #95

nono przyzwoici haha :)
[#97] Re: Astro Blox Revisited

@fazior, post #95

On jest nieprzyzwoicie dobrym człowiekiem.
[#98] Re: Astro Blox Revisited

@juen, post #94

wypada :P Aż sie skusiłem.. uwielbiam niespodzianki <ciekawy>
[#99] Re: Astro Blox Revisited

@juen, post #96

Gratis jest faktycznie hiper super, Stasiek (7 lat) mi go zabrał jak zobaczył po otworzeniu pudełka:). Dziękuję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem