- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Game Over Mr.Pacman (24-04-2010, Wrocław) |
|
Atarodemo na projektorze. |
|
zamieścił: Mario kategoria: Fotografie / Game Over Mr Pacman data: 25.04.2010 13:28 odsłon: 71
ocena użytkowników: (oceniających: 2)
|
| Game Over Mr.Pacman (24-04-2010, Wrocław) |
|
Lotus, Amiga i... kran (zdjęcie niestety komórkowe). |
|
zamieścił: Mario kategoria: Fotografie / Game Over Mr Pacman data: 25.04.2010 13:30 odsłon: 97
ocena użytkowników: (oceniających: 2)
|
| Game Over Mr.Pacman (24-04-2010, Wrocław) |
|
Tytułowy Pacman |
|
zamieścił: Mario kategoria: Fotografie / Game Over Mr Pacman data: 25.04.2010 13:31 odsłon: 94
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| Sega na Game Over Mr. Pacman :) |
|
Sega Master System podpięta do telewizora Sanyo :D |
|
zamieścił: Hamster kategoria: Fotografie / Game Over Mr Pacman data: 25.04.2010 13:32 odsłon: 114
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Atari Super Break-Out |
|
Z wystawy Game Over Mr. Pacman, na której mżna było zagrać w Super Break-Out! Ahh te dźwięki :D |
|
zamieścił: Hamster kategoria: Fotografie / Game Over Mr Pacman data: 25.04.2010 14:05 odsłon: 111
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Wielka Konsola Sterowania Demosceną |
|
Oto jaki sprzęt był na prezentacji Demosceny. |
|
zamieścił: Hamster kategoria: Fotografie / Game Over Mr Pacman data: 25.04.2010 14:09 odsłon: 145
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |