- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Olcamp 2011, Retro przezentacja |
|
Sprzet do prezentacji, moja infinitiv :) Niestety dama byla bardzo kaprysna :D |
|
zamieścił: Koyot1222 kategoria: Fotografie / Retro prezentacja Olcamp 2011 data: 25.05.2011 07:21 odsłon: 92
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| Olcamp 2011, Retro przezentacja |
|
Mozna bylo tez zobaczyc moj spartanski OS :) |
|
zamieścił: Koyot1222 kategoria: Fotografie / Retro prezentacja Olcamp 2011 data: 25.05.2011 07:22 odsłon: 77
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| Olcamp 2011, Retro przezentacja |
|
Grafik przy pracy :) Olsniewajaca grafa w kilka sekund pod Ppaint! |
|
zamieścił: Koyot1222 kategoria: Fotografie / Retro prezentacja Olcamp 2011 data: 25.05.2011 07:23 odsłon: 57
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Olcamp 2011, Retro przezentacja |
|
Czesc prezentacji retro mozliwosci sprzetu, potem byl tez DOOM! :) |
|
zamieścił: Koyot1222 kategoria: Fotografie / Retro prezentacja Olcamp 2011 data: 25.05.2011 07:24 odsłon: 48
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
|
|
Amiga 500 rgb2hdmi + i... (6) |
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |