- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| CDTV i nowy TV |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 01.07.2023 12:09 odsłon: 75
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| CDTV Ram Card (save game) |
|
Wersja z podtrzymaniem pamięci. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 13.07.2023 15:54 odsłon: 59
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| Remapowany BootRom CDTV |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 13.07.2023 17:11 odsłon: 39
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| CDTV - kontroler SCSI |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 13.07.2023 17:35 odsłon: 52
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| HDMI do A3000 |
|
Teraz Amiga 3000 wyświetli obraz na wszystkim. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 13.07.2023 17:39 odsłon: 86
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| AA3000+ z DSP |
|
Płyta główna AA3000+ uzupełniona o DSP. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 28.11.2023 20:48 odsłon: 86
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Mediatory |
|
Moje aktualne mediatory. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 24.09.2024 21:43 odsłon: 79
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Nowa obudowa dla Amigi 3000 desktop |
|
Zdjęcie wnętrza |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 18.12.2024 16:37 odsłon: 62
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| Amiga 3000 desktop w nowej obudowie z Mediatorem Elbox. |
|
Zdjęcie wnętrza z Mediatorem. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 18.12.2024 16:40 odsłon: 92
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| Tylny panel. |
|
Panel z portami Amigi |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 20.12.2024 20:12 odsłon: 69
ocena użytkowników: (oceniających: 2)
|
|
|
W jaką amigową grę gra... (2718) » |
|
|
Command & Conquer na A... (19) |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (98) » |
|
|
Fajny moduł dziś słysz... (632) » |
|
|
Potrzebuję 391081-01 d... (5) |
|
|
Albumy muzyczne rzooko... (33) » |
|
|
Polskie magi: zaginion... (29) |
|
|
Monitory (3) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (28) |
|
|
Amiga 500 rgb2hdmi + i... (15) |