- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Mediator w A3000D - problem. |
|
Problem z włożeniem Mediatora do daughterboard. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 11.01.2014 09:30 odsłon: 299
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| A3000D z Bolesławca. |
|
Moja Amiga 3000D. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 11.02.2014 21:00 odsłon: 246
ocena użytkowników: (oceniających: 18)
|
| Skompletowana A3000D |
|
Moja Amiga po uzupełnieniu o klawiaturę, mysz i stację dyskietek HD, co było możliwe dzięki wielkiej pomocy i uprzejmości kolegi Glichtańskiego. Dziękuję. ;D |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 09.12.2014 21:05 odsłon: 258
ocena użytkowników: (oceniających: 14)
|
| Uszkodzona stacja-spód |
|
Uszkodzona stacja dyskietek HD Micronika. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 16.03.2015 15:54 odsłon: 140
ocena użytkowników: (oceniających: 2)
|
| Uszkodzona stacja-góra. |
|
Uszkodzona stacja HD Micronika. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 16.03.2015 15:55 odsłon: 92
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| Interfejs Midi-góra |
|
Wnętrze mojego interfejsu Midi. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 22.05.2015 07:25 odsłon: 118
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Interfej Midi-dół |
|
Wnętrze mojego interfejsu. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 22.05.2015 07:26 odsłon: 128
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Moja kanapka z 060LC |
|
A3640 z procesorem 060LC. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 03.03.2018 21:06 odsłon: 227
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Amiga 3000 |
|
Mój kącik. |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 10.05.2019 22:35 odsłon: 215
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Moja płyta AA3000+ |
|
Marzenia się spełniają - doczekałem się mojej Amigi 3000 z AGA i ,wbudowanym' mediatorem. :D |
|
zamieścił: Rafał A-3000 kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000 data: 08.06.2021 16:47 odsłon: 262
ocena użytkowników: (oceniających: 8)
|
|
|
Command & Conquer na A... (19) |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (98) » |
|
|
Fajny moduł dziś słysz... (632) » |
|
|
Potrzebuję 391081-01 d... (5) |
|
|
Albumy muzyczne rzooko... (33) » |
|
|
Polskie magi: zaginion... (29) |
|
|
W jaką amigową grę gra... (2717) » |
|
|
Monitory (3) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (28) |
|
|
Amiga 500 rgb2hdmi + i... (15) |