kategoria: Sprzęt
Wątek zamknięty
[#871] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@tbone, post #870

Tbone masz rację, przypomniało mi się kilka akcji.
Ale większa szansa niż OLX, najlepiej to odbiór osobisty i test na miejscu, zawsze można kogoś poprosić o odbiór.OK
[#872] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@tbone, post #870

Przed momentem z olx zeszła A600 z osprzętem: zasilacz, mysz, dodatkowa pamięć, miałbym osobiście 5km, trochę się spóźniłem niestety. Ale też tak pomyślałem, że z ppa z giełdy sprawdzoną jednostkę kupię jak będzie trzeba.
[#873] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Adinfo, post #872

Tylko, że sprzedała się za 500zł a nie za 350zł ;)
350zł to była cena dla zachęty, później już "cicha licytacja", kto da więcej.
[#874] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #873

Za 500zł to jeszcze rozsądna cena, na szczęście mam znajomego z A600HD z okolicy w podobnej konfiguracji w stanie bdb i też chce w okolicy 500zł za całość, może do 450zł mi opuści, tylko teraz akurat mam inne wydatki, bo jeszcze części do proteiny idą i rozszerzeń A600 do 2MB CHIP to trochę tego będzie.
[#875] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Adinfo, post #874

Trochę nie rozumiem.
Najpierw szukasz, dzwonisz do kogoś, pytasz odnośnie ogłoszenia...

trochę się spóźniłem niestety


Później, jak ktoś powiedział że sprzedana to twierdzisz, że:

Ale też tak pomyślałem, że z ppa z giełdy sprawdzoną jednostkę kupię jak będzie trzeba


A na sam koniec i tak twierdzisz, że nie masz kasy...

tylko teraz akurat mam inne wydatki


CoolOK
[#876] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #875

To dlatego, że nie za 350zł i to rozczarowanie, że się samemu nie zdążyło, heh
[#877] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Adinfo, post #876

U mnie niedługo będzie na aukcji A600 2HD (łacznie 14GB) 2 MB chip, CDRW, monitor (LCD)

Ostatnia szansa na moją A1200 za 2 h ktoś kupi :) link

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 15:45:40 przez xtro
[#878] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #877

Ostatnia szansa na moją A1200 za 2 h ktoś kupi :) link

kolego moglbyś już przestać ??? stajesz się nachalny ze swoimi mega aukcjami
raz wystarczy kto bedzie chciał to kupi - po co na siłe to promowanie ????
[#879] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #877

Ciekawe za ile sie sprzeda A 1200. Dla mnie te graty ktore dodajesz sa raczej odstraszajace
[#880] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@AmigaPL, post #878

Dokładnie miałem pisać to samo, jakiś śmieszny zestaw zrobiony na siłę byle kasy natrzepać a tak naprawdę nikomu to w amidze nie potrzebne jak jakieś nic nie warte dyski 3,5 cala i projektor... I ciągłe pisanie super hiper oferta, teraz tylko czekać aż co dwa dni będzie pisać że ma na sprzedaż super hiper mega zestaw a600...

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 17:48:18 przez Vegeto
[#881] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #877

Graty nie graty ale A1200 ładna i na pewno w ostatniej minucie wyskoczy na tyle ile ktoś będzie chciał zapłacić najwięcej :) proste...

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 17:59:58 przez Vato
[#882] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@AmigaPL, post #878

Widocznie Jego reklama dziala bo aukcja ma ponad 1670wyswietlen
Moze to jest właśnie sposób na wypromowanie za darmo swojej aukcji i kolega właśnie wpadl na to ze można tu sie w ten sposób oglosic pisząc bloga :)
Niektórych to denerwuje w tym mnie ale to jak widac dziala.

Czas pokaze czy inni pójdą Kolegi śladem...oby nie.
[#883] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #877

1159zł gratulacje! OK
[#884] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Vato, post #883

Nie chodzi o NA SIŁĘ... mam taką kupę bzdetów , projektory, monitory , że chcę się ich pozbyć... Nie mam już gdzie tego trzymać... cena mnie zadowala, miałem nawet napisać że te dodatki są gratis jeśli cena przekroczy 1000 zł. Na jedno wyszło. A pisałem tu w nadziei , że wygra jakiś forumowicz. Nie jestem handlarzem, nie podbijam sztucznie ceny przez znajomych... cena zresztą chyba o czymś świadczy, niedawno schodziły tu uboższe aukcje za znaczenie więcej. Więc nie miejcie do mnie pretensji , że przypomniałem tu 2x o swojej aukcji bo była to całkiem uczciwa oferta z bonusami. Podejrzewam , że trudno będzie tu jeszcze kiedyś kupić w tej cenie taki zestaw. Gratuluję nabywcy! Sprzęt jest uszanowany i zawsze był dobrze traktowany, cieszę się , że komuś posłuży. Ja jeszcze będę miał niedługo zestaw A600 z bonusami i chyba CDTV ale sie jeszcze zastanowię i to koniec mojej Ami sprzedaży. Przynajmniej na dłuższy czas.

Zostaję na tę chwile amigowcem z A600, CDTV, UAE i AmiAndrioid Tablet i TVBox. Tyle mi starczy, choć niucham za CD32 :)

Jeszcze raz więc z góry przepraszam obrażonych na moja "reklamę" i "bloga"...



Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 18:42:34 przez xtro
[#885] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #884

Ku mojemu zdziwieniu stałem się jej posiadaczem.
Zalicytowałem z ciekawości, żeby wiedzieć za ile poszła.
A tu BACH :)
Jest w dobrych rękach :)
[#886] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Renton, post #885

No i się cieszę jest u forumowicza :)

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 18:59:24 przez xtro
[#887] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #886

Czyli reklama na PPA zadziałała, znalazł się chętny, XTRO nie wal już tutaj ogłoszeń bo masz na to zakłądkę GIEŁDA , tyle razy cię o to prosili a ty dalej, znalazłeś juz kienta na tą Amigę to z kolejnymi ogłoszeniami sobie daruj bo lub się denerwuje, a za to ze sprzedałes zestaw dzieki forum, podaruj kupującemu gratisy :D niech on przynajmniej skorzysta. 20 dyskietek z grami gratis.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 20:21:50 przez magnatt
[#888] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@magnatt, post #887

Nawet nie mam tyle sprawnych dyskietek :) ... właśnie wczoraj robiłem formatowanie dyskietek z odzysku... 2/3 nie działa...


EDIT:

Uwaga reklama.... od 0 zł Kup teraz... Mam taki rom i se leży - w A600 chodzi. Podobno może chodzić w niektórych A500 / CDTV... Kto pierwszy przyśle mi adres do wysyłki na PW Kupił Teraz za 0 zł. Ale proszę o kogoś komu NA PRAWDĘ SIĘ PRZYDA do Amigi.





Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 21:05:27 przez xtro
[#889] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #888

Tutaj ciekawa oferta. Co mnie tak zainteresowało? Po pierwsze niby plomby całe ale mimo tego napisane jest że płyta głowna rev 6A. Nie jestem pewien czy da sie to stwierdzić bez otwarcia komputera. Ale ok, może się czepiam. Ale dalej jest napisane że "Niestety żadnej dyskietki nie mam więc nie sprawdziłem czy coś się włączy" a na ostatnim zdjęciu widać ewidentnie że w stacji dysków jest dyskietka, więc chyba jednak nie do końca autor ogłoszenia nie ma dyskietek.
[#890] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@nostrum666, post #889

Jeżeli ma endoskop to zajrzał do środka

Mam teraz w domu podobny zestaw (znajoma żony przyniosła do sprawdzenia). Ma ją od kupna w sklepie. Ami zadbana, niepożółknięta, układ qwerty, odpala, dyskietki czyta (ok. 50szt). Jedyny feler jaki dojrzałem to zsunięcie się zewnętrznej izolacji przy wtyku joya (działa, ale w sumie można go wymienić ze wzg. estetycznych). Jest box, ale bez styropianu. Pod kiecę nie zaglądałem bo plomby wskazują, że raczej nie była rozbierana Dlaczego nawiązałem? Nigdy by mi nie przyszło do głowy zasugerować kobicie by wystawiła ją za podobną kwotę

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 23:08:28 przez tbone
[#891] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Renton, post #885

Jezus maria, a miałeś nie szaleć :P
[#892] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@nostrum666, post #889

Nie wiem co tu ciekawego poza plombami, które będzie trzeba prędzej lub później zerwać do wymiany kondensatorów. Płyta zwyczajna rev.6A, gdzie tego pełno "jak psów".
Widzę, że ceny retro szybują coraz wyżej, a śledzę je od jakiegoś czasu. Nawet jak spojrzeć na naszych zachodnich sąsiadów to tam też wszystko drożeje. I tak się zastanawiam czy czasami nie jest to spowodowane wystawianiem sprzętu z Polski.
Może będę się chwalił ale mnie się udało(jeszcze:)!)ustrzelić A1200 za 2/3 tej ceny A500 z olx.
[#893] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@AD99, post #892

Ale na której strzelnicy?
[#894] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@RomanWorkshop, post #893

Na tej zachodniej:), bo u nas w rozsądnej cenie to rzadkość.
[#895] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@AD99, post #892

Jesteś pewien czy to nie był sam karton?
[#896] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@tbone, post #895

He, he, nie - akurat karton to dostałem gratis ale do A500. Jest co prawda trochę pożółknięta i nie wiem jeszcze (bo do mnie nie dotarła)jakie ma rozszerzenie pod klapką, ale chyba cena i tak niska. Sprzedawca realny, nie naciągacz. Kupiłem u niego też A500 za jakieś około 100 zł, już poza aukcją, dostałem też pełno od niego gratisów. Wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie ale trzeba po prostu bardzo długo wyczekiwać na okazję i mieć szczęścieszeroki uśmiech
[#897] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ciekawostki aukcyjne 2017
[#898] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #884

Człowieku ty czytasz to co piszesz? Kilka osób ci zwraca uwagę a ty dalej swoje
Zaloz oddzielny watek i se tam pisz co masz i jakie to jakie tamto. Kto bedzie chcial to zajrzy
Pisz na temat wątku

Mam kilkanaście amig w tym kilka A1200 i A600 i ruszam niedługo ze sprzedażą i co i nic mogę kazda opisywać ale szanuje innych tu na forum. Do tego jest opis aukcji czy ogłoszenia.
[#899] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@JacK_Swidnik, post #898

Mam kilkanaście amig w tym kilka A1200 i A600 i ruszam niedługo ze sprzedażą

To dopiero kryptoreklama, to gorsze niż pisanie wprost

Miałem coś napisać więcej, ale dam spokój, szkoda słów.



Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 08:13:15 przez Canga
[#900] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@JacK_Swidnik, post #898

O jedną rzecz zapomniałem zapytać:
Czy będziesz je sprzedawał po cenie zakupu?
Tak mniej więcej 40zł/kg? Wychodzi ok. 150zł za A600 i może 170zł za A1200.
W takich cenach będziesz oferował do sprzedaży?
Bo nie wiem czy wiesz, jak drożej to już handel
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem