kategoria: Sprzęt
Wątek zamknięty
[#901] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #900

Nie, a tak w ogóle to co to ma byc? Jak mam to rozumieć.
Ty tak do każdego?
[#902] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@JacK_Swidnik, post #901

Jak co ma być? Kogoś chcesz karcić a sam siebie promujesz?
Są równi i równiejsi? Do każdego? Nie do każdego, bo nie widzę by np. Misiek (szacunek) promował swoją sprzedaż w stylu: Nie pisz więcej, bo ja nie piszę o swoim towarze tutaj (pomimo, że zwracał również kulturalnie uwagę).
Przestań Jacek
Chcesz odpowiedzi, a sam na pytania nie odpowiadasz.
Skoro chciałeś komuś coś przekazać by czegoś nie pisał zbędny były dodatki w stylu: ja też będę sprzedawał Amigi A600 i Amigi A1200. No nie bądź dzieckiem.OK
A co do sprzedaży to jestem ciekaw jakie ceny ich będą - tak jak pisałem - to z ciekawości. Czy to ceny zakupu?
Czy raczej "ceny" jak zaoferowałeś mi kilka klawiszy do A500?
Przypomnę KLAWISZY, nie klawiaturę ;)

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 10:17:20 przez Canga
[#903] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #902

Oj chlopaki
Pojedzcie na jakies party, wypijcie piwko, pogadajcie o czyms fajnym a nie przepychajcie sie tu jeden z drugim :) kazdy handluje i sprzedaje to co che i za ile chce nikt nikomu pistoletu do glowy nie przyklada.

A zeby nie bylo offtop to to ogloszenie co ostatnio bylo na olx z tym ps2 - to sie zamienilem
Dalem czlowiekowi c64 i stacje dyskow i pudlo dyskietek a w zamian przyleciala ps2 fat przerobiona na czytanie iso + dysk 40 gb plus kilka gier na plytach plus dwa pady plus buzzer na usb

Ja zadowolony i on zadowolony a ostatecznie sie okazalo ze to wspolautor pomnika Chrystusa w Swiebodzinie
Mily czlowiek
[#904] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@WojT_GL, post #903

Wojtek to jest to ogłoszenie z pomorza? Corrano - lub coś w tym stylu?
[#905] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #902

Czy zauwazyles ze cos kiedys sprzedawalem na aukcjach amigowego? Uważasz mnie za handlarza? Popatrz na siebie od lat wystawiasz na allegro. Czy ja ci pisze publicznie za ile kupujesz i sprzedajesz?
Z ta klawiatura to mnie pomyliles z kimś innym.
Pisałeś mi ze chcesz monitor mi oddać gratis gdzie specjalnie jechałem a ciebie nie bylo
A teraz chciales mi sprzedać a potem pokazałeś aukcje z licytacja neptuna tyle ze innego
To normalne u ciebie?
Juz nic więcej nie pisz nie musisz.
To watek o ciekawostkach aukcyjnych i tego sie trzymaj. Jak masz cos do mnie to pisz na pw lub w dziale rzeznia
[#906] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@JacK_Swidnik, post #905

To ja z innej beczki, ma ktoś oryginalnego Pegasusa? Mogę wymienić się na A500. Lub załatwić za rozsądną kasę Ami.
[#907] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@JacK_Swidnik, post #905

Sam napisałeś, że będziesz wystawiać. Jacek chyba nie rozumiesz o czym piszę. Zwracasz komuśuwagę a sam siebie promujesz - to o to chodzi.
Co do KLAWISZY, to przypomne mail z dnia 19.02, godz. 19:03:
mogę sie wymienić na klawisze

Za sprawnego Neptuna. Już pamiętasz? Nadal nie? Masz w wysłanych.
Przeczytaj o neptunie, który był, dostał go ktoś gratis - nie masz PW? Mam cytować dalej?
Weź Jacek, bo szkoda gadać. O klaw do A2000 też mogę popisać, nawet dziękuję nie usłyszałem.
Reszta na PW już idzie, bo za dużo się mogą ludzie o Tobie dowiedzieć, a po co ;)
Sprawa dotyczyła, byś nie promował swoich komputerów a zarazem krytykując promocję swoich kogoś innego.
</offtop>OK
[#908] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@magnatt, post #906

O i to jest konkret, tak trzymaćOK
[#909] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #907

nie no napisz właśnie co mi pisałeś na temat klawiatury bo ja dalej nie wiem
zacytuj moje wiadomości tylko całe do ciebie ja nie mam nic do ukrycia tylko gdzieś na boku w rzeźni żeby wszyscy przeczytali oraz moje odpowiedzi do ciebie niech każdy oceni mnie oraz ciebie i kropka

po co piszesz takie bzdury w tym wątku

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 10:52:14 przez JacK_Swidnik
[#910] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #904

Tak
Corano ;)
[#911] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@JacK_Swidnik, post #909

Wszystko w swoim czasie Jacek, masz PW poczytaj co oferowałeś za monitor.
Jechać miałeś jechać, ale miałem dać znać czy będę czy podjedziesz w inne miejsce - nie pamiętasz? nie dałem żadnego znaku i jechałeś? Specjalnie? Oj nie, przecież jechałeś do Wrocka. Oj Jacek wielu rzeczy nie pamiętasz.
Na razie poczekam na A600 po 140zł ;)
A co z "zakazem" sprzedaży? Bo jakoś innym piszesz, że nie mogą sprzedać A500 i innych komputerów, które załatwiłeś. To ich dotyczy, nie Ciebie?
Po co ja się wdaję w przepychanki, to jak kopać się z koniem
[#912] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #911

Widzę ze jak zwykle zawsze ostatnie zdanie masz. Nie musze się Ci tłumaczyć bo juz wszytko przeciez wiesz lepiej ode mnie.

Zapodaj jakiś ciekawy link do aukcji lepiej :)
[#913] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@JacK_Swidnik, post #912

Ups, masz rację zapomniałem o linku:
Cena kup teraz - kto kupi?
SIM



Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 13:39:42 przez Canga
[#914] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #913

Na Ebayu też ciekawe ceny się trafiają
[#915] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Daniel76, post #914

Cena zaporowa
[#916] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@AD99, post #915

Wpiszesz w tytule RETRO i cena leci 10% w górę!
[#917] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@kubaslonka, post #916

Dokładniejeśli nie więcej
[#918] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Daniel76, post #914

Ładny zestawik.
[#919] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Canga, post #913

Chyba po pijaku w polu "cena kup teraz" wpisał numer telefonu
[#920] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@agrajek, post #919

Ciekawa oferta na zakładka :giełda na PPA

Amiga 500 niesprawna - dawca części.
Dobre są:
- klawiatura QWERTZ red led ,
- płyta główna za wyjątkiem Fat Agnusa - reszta działa, bo sprawdziłem to podstawiając go z innej płyty,
Brakuje:
- górnej blachy ekranującej,
- kabelka zasilania stacji dysków,
- klapki pod spodem,
- oryginalnych śrubek
Uszkodzone:
- stacja Chinon - kręci, ale coś nie czyta,
- obudowa pożółkła i rysy, drobny odprysk

Cena 150zł
NIE ZABIJAJCIE SIĘ PANOWIE, TAKIEJ OKAZJI DAWNO NIE BYŁO.

Olin. ... dom budujesz ze tak nierealna kasa potrzebna Ci na fundamenty? A wiesz ,ze za taką kasę można kupić sprawną 500tke

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 17:47:39 przez magnatt
[#921] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@magnatt, post #920

Panie, ale to jest Red Led
[#922] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@tbone, post #921

Chyba Led Dead

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 19:35:25 przez KM
[#923] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@KM, post #922

Red Dead Led Redemption
[#924] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@magnatt, post #920

ta sama oferta była chyba na olx...
[#925] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@AD99, post #924

Sprzedany przez "kup teraz" za 80zł:

http://allegro.pl/scandoubler-dce-scan-magic-amiga-1200-i6739586716.html

Licytacja od nowa:

http://allegro.pl/scandoubler-dce-scan-magic-amiga-1200-i6739693794.html
[#926] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Hubez, post #925

Zaszalał i kupił sam sobie, tak to wygląda na pierwszy rzut oka. :P
[#927] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@F7sus4, post #1

wyjątkowa AMIGA 1200 HDD i CD-ROM zobacz warto !!! od numismaticus_pl zakonczenie aukcji 26 luty.

Amiga 1200 HDD CDROM amiga z linku wyżej już wystawiona na allegro ciekawe, nawet te same zdjęcia i opis
[#928] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Vegeto, post #927

W pierwszej aukcji kupił ją użytkownik który ja teraz wystawia. Wiodać to po pierwszej i ostatniej literce licytujących....Kto wie, moze to jedna i ta sama osoba która podbijała ceny ale się przeliczyła albo ktos ze znajomych. Chyba że ten kto kupił jest rozczarowany albo liczy że zarobi 2500 na niej. Ciężko stwierdzić.Jednak ta amiga jest już chyba po raz 4ty lub piąty i jak większość amig krąży po aukcjach jak choroba weneryczna....

Ja swoją A600 wystawiłem na allegro i tutaj na aukcji PPA bo Movin jednak zrezygnował z wymiany ze mną na ACA1221 czego nie mogę przeboleć.....Ale jak ją sprzedam i tego Jawsa II rev3 ktorego tanio kupiłem i jest on w drodze właśnie to sobie zafunduję ACA 1233n.


Ciekawi mnie takie urządzonko. Co prawda cenowo wychodzi drozej niz adapter SD czy CF i samemu instalowanie gier oraz WB jednak wygląda fajnie i jest tam juz wszystko co potrzeba do zabawy.

Disco Duro DOM

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 23:01:52 przez FeRu
[#929] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@FeRu, post #928

Z opisu tego Disco Duro DOM:

OCS -> 2000 OCS games in WHDLoad format, ready to play.
AGA -> 1000 AGA games in WHDLoad format, ready to play.


To na AGA wyszło aż tyle gier? I ciekawe jak kwestia legalności tych gier
[#930] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@vojo, post #929

Kto by się legalnoscią przejmował...Ale jest tam na tym naklejka Cloanto i Amiga forever,gdzie oni legalnie prowadzą dystrybucję softu i gier więc nie powinno być problemu. Zastanawiam się czy sobie nie kupić takiego dysku do mojej a1200. Co prawda mam na winUAE przygotwany taki dysk z systemem Classic WBv28 stąd plus WHDload i cała kolekcja gier wraz z demami....Chociaż po chwili zastanowienia taniej będzie przygotować sobie dysk w winuae i wrzucić całość na karte SD czy tam CF i wsadzić do Amigi. Tylko czy da się łatwo przenieść załóżmy 2 partycje jako hardfile lub folder z emulatora na karte SD

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 23:33:50 przez FeRu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem