kategoria: AMOS
[#871] Re: Tworzenie dem

@tukinem, post #869

poza stratą czasu i rodziny, którą poświęciłem amigowaniu


Czy warto było ? Według mnie to nie było warto... .
[#872] Re: Tworzenie dem

@tukinem, post #869

Proszę Cię, nie zniechęcaj się, przez te ostatnie kilka lat osiągnąłeś bardzo dużo, zaczynając praktycznie od zera. Masz pasję do tego, co robisz i konsekwentnie dążysz do celu. Nie wiem, czy jest ktoś na tym forum, kto w takim czasie, startując od całkowitych podstaw, wypuścił tyle gier różnej maści, nie tylko portów, ale i własnych tytułów.
Mnie osobiście platformówki przestały kręcić już dawno temu, więc się na ich temat nie wypowiadam, choć mam świadomość, ile pracy musiałeś na nie poświęcić. Tytaniczna robota. Z kolei bardzo podobała mi się Twoja Farmiga, przyjemnie mi się w to grało, choć wtedy nie była jeszcze skończona.

Pamiętaj, zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie spodoba, nie da się wszystkim dogodzić. Niech te negatywne głosy nie zabiją Twojej pasji, bo byłaby to wielka strata dla wszystkich. Po prostu rób swoje i się nie przejmuj.

Co do "straty czasu i rodziny", o której piszesz, to nie wiem, o co chodzi i nie chcę w to wnikać, bo to Twoja prywatna sprawa, napiszę tylko tyle: czasem może warto zrobić sobie na chwilę pauzę, dopóki swoje hobby uprawia się w zdrowych dawkach, to ci, którym na Tobie zależy powinni zrozumieć, że to dla Ciebie istotne i wspierać. Ważne, żeby nie przesadzić i znaleźć we wszystkim równowagę. Czasem człowiek po prostu sam od siebie wymaga za dużo.
3
[#873] Re: Tworzenie dem

@tukinem, post #869

A to mnie zainteresowałeś tym Blaskiem.


Szkoda, że źródła nie zostały uwolnione skoro projekt poszedł na wakacje.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2024 19:59:23 przez koczis
[#874] Re: Tworzenie dem

@djpiotrs, post #871

Hej, DJPiotrs, ja uwielbiam Twoją pracę ale uwielbiam też pracę Tukinema. Jego gry są zróżnicowane i ciekawe.

Grafika Selura do H.E.R.O. zasługuje na nagrodę według mnie. Gra wygląda w pełni profesjonalnie. Cieszę się, że współpraca Tukinema i Selura układa się tak dobrze i jest owocna.

Mastaszkowi też kibicuję przy projektach.

Poziom gier kolegi Tukinema jest wysoki. Gry są ukończone, mają komplet poziomów i wszystko dopięte na ostatni guzik.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2024 20:15:43 przez Hexmage960
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem