[#121] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@MDW, post #120

Wczoraj gralem w Bulder Dasha ;-] wierna konwersja z 8-bit ..ladnie lazi na 68000 ECS

[#122] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #121

A w którą część Boulder Dasha grałeś? Mi udało się jakiś czas temu za jednym podejściem przejść całą oryginalną pierwszą część od jaskini A do P i poziomu 1 do 5 ;) Czy ktoś z Was próbował pobić taki rekord? A może macie jakieś rekordy w innych grach, którymi chcecie się pochwalić?

Wczoraj nie grałem w żadną z amigowych gier, troszkę bawiłem się w StarCrafta 2 na pececie (wersję beta) ;) choć w ostatnich tygodniach zagrałem krótko w kilka gier amigowych w tym Lotusa 3 i Lemmings 2 the Tribes. Muzyka z Lotusa 3 zagościła ostatnio w repertuarze modułów, których słucham. Cały czas za to piszę programy na Amidze, mimo to mam zamiar nadrobić zaległości w graniu w amigowe gry za jakiś czas.

[#123] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #122

Też kiedyś przeszedłem boulder dasha. Wczoraj pomęczyłem trochę w superfroga.

[#124] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #123

Wczoraj zagrałem w Lotusa 3 - pierwszą serię 7 wyścigów, 6 przejechałem jednak w ostatnim wyścigu na ostatnim okrążeniu poległem (brakło czasu) :D

[#125] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #124

Lotus jest fajny w sieci .. na 2 Amigi 500 :) polaczone kablem szeregowym . .i na 4 graczy .. to jest fun :P

[#126] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #125

Pocinałem w agony i dynablaster :D Dziś powtórka :P

[#127] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #126

Wczoraj była powtóreczka z przedwczoraj, czyli agony i dynablaster.

[#128] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #127

Grałem w desert strike i fury of the furries. Z furaków najbardziej lubię zielonego :) Dziś chyba też przyfuram :D

[#129] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Grałem w Golden Axe na dwie osoby - do końca :D

[#130] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Wczoraj grałem w Superfroga! Ale kiepsko mi szło :(

[#131] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Cosi, post #130

hehe czemu? Ja grałem dalej w desert strike oraz trochę w superfroga też.

[#132] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #131

Bo dopiero zaczynam. Muszę wypracować jakieś sprytne sposoby, np. na jeża :)

[#133] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Cosi, post #132

Jego tylko pozostaje przeskoczyć :) Ewentualnie spróbuj go przekupić jabłkiem, to może pójdzie sobie :D no ewentualnie jeszcze ślimakiem, ale ślimaka trochę szkoda mu dać, bo ślimaka można zabić skakając na niego a w zamian możesz dostać jabłko :D

[#134] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #133

Łoj, brzmi strasznie :) No nic, dzisiaj znowu pogram, może lepiej mi pójdzie.

[#135] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Cosi, post #134

Serio dopiero zaczynasz grać w Sfroga? Nigdy wcześniej nie grałeś w tą grę? Rozumiem, że od nie dawna po prostu masz Amigę.

Wczoraj tłukłem w Lethal Weapon.

[#136] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #135

Wczoraj pograłem w pp hammera, klimatyczna gierka :) jedna z moich ulubionych platformówek

[#137] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #136

a ja w the Chaos Engine , Stur Dust i Tower Assault (na 2 graczy) - wypas

[#138] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #137

Chyba sobie dziś w Turrican 3 zagram
http://www.youtube.com/watch?v=zAIWhic9YvU

[#139] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Shoonay, post #138

To jest wersja amigowa?

[#140] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #139

Nie, (dlatego w nazwie pisało Mega Turrican i "Genesis" oznaczający pewną konsolkę Segi ;)) ale to jest praktycznie ta sama gra.

[#141] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Shoonay, post #140

Prawie taka sama ale jest lepsza, animacja, muzyka bogatsza sprite'y lepsze i pare innych smaczków

Ja pograłem w Spedball 2, Super Frog, Project X, All Terrain Racing, Brian The Lion, TOKI, AB 2, Ruff'n'Tumble, Football Glory, Wolfchild, Wings of Fury, Wing Commander, Flashback... w sumie ponad 6h beztroskiego grania szeroki uśmiech

[#142] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #141

BomberMax: a co ostatnio przeszedles ?

[#143] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #142

Speedball 2 ciężkimi przeprawami (chyba kupię od Ciebie pilot do CDTV), TOKI, Universe. Ostatniej nocy właśnie TOKI i Wolfchild OK

Kurde.. mam XBOXa 360, PSP... PS3 ale nic nie daje mi takiej frajdy jak gry Amigowe...

[#144] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #143

True .. ja nie gram na PC wogole.. jesli juz to w stare hity sobie mykne przy browarku. Dzisiejsze gry zbyt mecza .. starych 30-stolatkow :)

planuje wziasc sie za Mokey Island wkoncu :)

[#145] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #144

Jak tak Was czytam, to się czuję staro :P Skąd Wy macie czas na to żeby grać po 6 godzin dziennie?
Albo po prostu chroniczny brak Amigi u mnie zrobił swoje, że sobie tego nie potrafię wyobrazić.

[#146] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #145

W moim przypadku 6 godzin dziennie to by była rozpusta. Na tyle sobie nie mogę pozwolić, ale od czasu do czasu pogram dłużej.

Wczoraj grałem w świetną platformówkę - Premiere na CD32, teraz czekam na zakupionego na eBayu Heimdall'a 2 (rownież na CD32).

[#147] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #144

Może dlatego, że już się tak nie chce grać jak kiedyś, a czasem się pogra w stare gry w które się kiedyś grało? :D

[#148] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #145

hehe ja to tyla nie mogę se pozwolić :) ale tak godzina, góra dwie :D i to nie codziennie :D

[#149] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #148

URLOP :D a za oknem brak słońca ;))

a poza urlopem system pracowania 12/36, 12noc/48 gdzie to drugie to liczba h wolnego :D

[#150] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #149

miales racje speedball 2 brutal de lux wymiata :)
pogralem z kuzynkiem na A500 na 2 playerow zabawa przednia..
strzelilismy jeszcze TA,Golden Axe,Lotus II,Another World...ale najwecej bylo zabawy w SpeedBall II

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem