[#631] Re: Tanks Furry - informacje

@AD99, post #627

stworzenie czegoś podobnego do Dune 2

Cały czas, przyświeca nam idea stworzenia gry prostej w zasadach oraz z rozrywką wieloosobową.
[wyróżniony] [#632] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #625

1. Nie widziałem
2. Tak, kooperacja jest fajna- ja ją lubię, ale pewnie dało by się, żyć bez niej.
3. Brak opinii
4. Inteligencja przeciwników mogła by być na wyższym poziomie, ewentualnie regulowany poziom trudności to dobry pomysł.
[#633] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #630

Postaramy się aby nie był to tylko "mission pack" a zupełnie nowa gra.


Coś w stylu Tank-o-box, tylko na Vampire/NG?

[wyróżniony] [#634] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #625

1. Widziałem tylko jedno zakończenie
2. ani razu, bo nie miałem z kim, ale parę razy odpaliłem żeby zobaczyć jak wygląda
3. raczej nie
4. to zależy tylko od Ciebie i od tego jak dobrze to będzie zaplanowane.

W czołgi grałem wiele razy, nawet po przejściu od czasu do czasu lubiłem odpalić tą grę, bardzo podobały mi się etapy na terenach miejskich i kolejowych - zwłaszcza to jak planszę da się zdemolować i jak uroczo wyglądają te wszystkie budynki i inne obiekty.
[#635] Re: Tanks Furry - informacje

@recedent, post #633

Coś w stylu Tank-o-box, tylko na Vampire/NG?

Sama gra to świetna kopalnia pomysłów. Dziękuję!
Co do Vampire, no, to raczej nie jest nasz target
[#636] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #635

Co do Vampire, no, to raczej nie jest nasz target

No szkoda. Powodem jest brak tej karty i NG?
[wyróżniony] [#637] Re: Tanks Furry - informacje

@amikoksu, post #636

Ja zawodowo programuje i nie mam czasu ogarniać NG (na ten moment), a mc68k znam od dziecka. Vampira natomiast nikt z nas nie ma..
[#638] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #637

Skoro nowa gra będzie działać na 68k, to i powinna się uruchomić na Vampire, tyle że nie będzie wykorzystywać ichniejszych wodotrysków...

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2020 12:53:59 przez Jacques
[#639] Re: Tanks Furry - informacje

@Jacques, post #638

wykorzystuje blitter bo wciaz minimalny target to szybka 000 lub gola cd32/1200
[#640] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #639

I świetnie :)
Mam nadzieję, że może zgłaszane przeze mnie kwestie z Tanks Furry na 000 też kiedyś uda się poprawić, choć wiem jak jest z czasem - może na emeryturze...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem