kategorie: A2000/A3000, A500, Sprzęt
[#151] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@nikodem, post #149

To tak można żyć??? Przeciez to tak jabkby prądu nie mieć :P
[#152] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@nikodem, post #123

Ja też chętnie się zapisze na jedną może dwie sztuki, zależnie od ceny.
[#153] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@nikodem, post #149

I co słychać w tym temacie?
[#154] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@TUPCOM, post #153

Oczywiście - nic nowego. Na razie nie mam czasu na projektowanie, a osoby mogące posiadać druk - Pasiu oraz ludzie z wrs-online nie odpowiadają na moje wiadomości :C.
[#155] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@nikodem, post #154

Szkoda. W takim razie życzę więcej czasu na projektowanie. Czekamy na dobre wiadomości z placu boju.
[#156] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@TUPCOM, post #155

Więcej czasu na COKOLWIEK by się przydało...
[#157] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@nikodem, post #154

Ja brak odzewu to może zacząć własne projektowanie. Ja też troche projektuje w eagle, ale raczej jestem początkujący, chetnie jednak pomogę jeśli na coś się przydam.
[#158] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@KrisbA, post #157

Właśnie pojawiła sie na allegro karta turbo dla Amigi 500. Bój rozpoczęty ciekawe kto zostanie szczęśliwym nabywcą.:D
[#159] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@nikodem, post #156

Czy ten projekt jeszcze żyje
[#160] Re: Akcelerator wspólnymi siłami - PAK68/3 - zaproszenie do projektu.

@TUPCOM, post #159

Nie, poddałem się ;). Niestety nie mam czasu na realizację tego PAKa, mimo iż technicznie to możliwe. Koszty też są spore, bo jednostkowa produkcja 4ro warstwowej płytki tania nie jest, a nie udaje mi się zmieścić tego na dwóch warstwach.

Z drugiej strony aktualnie uczę się CPLD (a raczej przypominam sobie ich działanie) więc może do tematu PAKa wrócę :).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem