kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Karty CF, Mediator, Minimig, NatAmi, Programy, Sprzęt
[#241] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #236

W takim razie patrz tu link post nr 53 .

Pozdrawiam,

Azz
[#242] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@micromars, post #237

o dobre a gdzie kupiłeś tą nadstawkę co jest tam na niej amiga 600 i 1200 jak to się nazywa ?
[#243] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #1

Wszystkim tu zazdroszczę pokoju.

Ja póki co jestem w trakcie przeprowadzki/remontu. Pokój pod Amigę jest wygospodarowany ! Pochwalę się jak ukończę.
[#244] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Hubez, post #243

Ja też zazdroszczę , mam małe mieszkanie i Amiga leży w szafie
[#245] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dorian3d, post #242

foch?
[#246] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #245

Moja skromna baza pracowniczo-hobbystyczna. Niestety tylko na tyle pozwalaja mi gabaryty pokoju.

[#247] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@sordan, post #246

I tak zajebiście :)
[#248] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #1

A to mój pokój (tsaa, biurko ze starej szafy wg własnego pomysłu ) :



W przyszłości zamierzam rozszerzyć moją kolekcję m.in. o CDTV szeroki uśmiech
Aczkolwiek na 16-latka to chyba i tak nieźle (to nie cały RetroSprzęt)
[#249] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Jezewsky, post #248

Masz 16 lat? Niezle... Duzy plus za wiek i klasyczna "mydelniczke".OK

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 06:21:41 przez Deftronic/...
[#250] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Jezewsky, post #248

Bardzo przyjemnie- pogratulować.
Tylko ten czarny napęd CD/DVD w A4000 trochę kuje w oczy, ja bym zmienił na coś w kolorze obudowy Amigi.
[#251] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Jezewsky, post #248

Dobrze wiedzieć że młodzież interesuje się sprzętem Commodore. To dobrze wróży na przyszłość :)
[#252] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Jezewsky, post #248

16-letni amigowiec?

OK




Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 10:15:42 przez Dopuser
[#253] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #1

link
link
link
link

Mój mały osobisty zakątek w pokoju :) Szafa, którą widać na zdjęciach nie jest zwykłą narożną zaadaptowaną pod Amigę, to jest produkt jednej z naszych rodowitych firm i jest "Szafą komputerową" :) gdyby ktoś był zainteresowany podam producenta, choć mogą już tego nie robić, ja sam kupiłem ją w bardzo niskiej cenie, raz że sklep się likwidował a dwa, że już trochę u nich stała. Na monitorze niestety ciemność ze względu na gruntowne przemiany w sprzęcie Amigowym. Widoczny na jednym ze zdjęc telefon też jest produkcji Commodore :)
[#254] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Krencik, post #253

Fajna AMI-SzafaOK
[#255] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Krencik, post #253

Fajnie to wygląda :)
[#256] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Krencik, post #253

Super motyw z tą szafą.
Mam identyczną na wynajmowanym mieszkaniu.. ale z ciuchami
[#257] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Krencik, post #253

Spoko. Poza Ami, Robbo i AD 2044 rządzą. No i NCube. OK
[#258] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Deftronic/..., post #257

Tym czasem na górze... pomysł

[#259] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #1

To i ja wrzucę. U mnie Amigi stoją normalnie w biurze, nie mają swojego oddzielnego pokoju.
A2000 i A500T są w tej chwili odłączone, a główną Amigą roboczą jest A4000/040 (golasek, z Denebem i CV64) podłączona do lewego monitora (Eizo S1931), oraz głównej klawiatury (Realforce U87B uniform 55G) i myszy (Logitech G602), ale też do natywnej klawiatury (mechaniczna NMB od A2000) i myszy (trackball Kensington Expert Mouse podłączony przez adapter), które przydają się w grach odpalanych przez WHDLoad.
Pod Amigą stoi PC (a raczej konsola do gier, bo w sumie tylko do tego służy - i5 4670K@4GHz, GTX 770, 8 GB RAM SSD 256 GB wszystko w obudowie Node 304 Mini ITX). Piecyk jest podłączony do prawego monitora (Eizo SX2262W). W centrum stoi mój główny komputer roboczy - rMBP 15" z początku tego roku podłączony do obu monitorków po bokach (lewy do wyświetlania Jiry i Trello, prawy do terminala - tmux + vim, retina po środku do skype, maila, chrome, dokumentacji itp).
Głośniczki (Audioengine A2+) też są podłączone do wszystkich komputerów (PC przez mini jack, Amiga przez RCA Chinch, Mac przez USB).
Wszystkie komputery spięte są prostym mechanicznym przełącznikiem USB także bez problemu można bawić się na wszystkich komputerach na raz.
A tak to wygląda:


Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 10:57:15 przez Czarek
[#260] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Czarek, post #259

kurde.... kwiatek po prawej choruje

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 11:11:14 przez pabloz
[#261] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@pabloz, post #260

Ten po środku na parapecie też
[#262] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@pabloz, post #260

moich też pare tak zdycha... jakiś nawóz na to jest?
[#263] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Diabeł, post #262

troche zmian w moim pokoju



20141115_134345_Pano.jpg
[#264] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dopuser, post #252

@Dopuser (252) Ja mam 12 lat szeroki uśmiech

@all
Jutro/pojutrze wstawie zdjęcia z nowego ustawienia mojej amigi. Tylko na początek muszę poupychać jeszcze parę rzeczy po kątach ;-D
[#265] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dopuser, post #252

@Dopuser (252) Ja mam 12 lat szeroki uśmiech

@all
Jutro/pojutrze wstawie zdjęcia z nowego ustawienia mojej amigi. Tylko na początek muszę poupychać jeszcze parę rzeczy po kątach ;-D
[#266] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@redstonecraftpl, post #265

@Dopuser (252) Ja mam 12 lat

Mlody czlowieku, pelen szacun za zaangazowanie w amigowanie.OK
Tak trzymac! super
[#267] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dopuser, post #266

Wrzucam, tak jak obiecałem. Moja amiga od wczoraj zmieniała miejsce pobytu, na mojim zdaniem lepsze(skupiłem wszystkie moje komputery w jednym miejscu. Jakies uwagi(oprócz głośnika stojącego na monitorze-juz go zdejmuję szeroki uśmiech)
Przepraszam za wielkość








Ostatnia aktualizacja: 16.11.2014 13:36:35 przez redstonecraftpl
[#268] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@redstonecraftpl, post #267

Masz fajne komputerowe biurko, aż się prosi, żeby wykorzystać jego lewą część ("szafka") do postawienia tam monitora/telewizora i troszeczkę bardziej składnie wszystko ułożyć.
[#269] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@BULI, post #268

i posprzątać ;)...
[#270] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #1

Od miesiąca wygląda to tak. Chciałem oddzielne biurko i ładny klasyczny monitor, ale żona jak to usłyszała to mało w garażu z tym sprzętem nie wylądowałem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem