[#361] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #360

Szukajcie Amig po amerykańsku na kanale:

https://www.youtube.com/c/EricDarrell/videos
[#362] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #360

A to widzieliście?

Młody koleś "ZMASLO" odkrywa A600. 16min + 28min cz2.

https://www.youtube.com/watch?v=qSQmzoB3kac
[#363] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #362

Nie odkrywa nic nowego dla starych Amigowców, ale można sobie zobaczyć jak młodzież reaguje na takie coś. :)

Oraz poczytać nostalgiczne komentarze.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2020 04:18:28 przez ZbyniuR
[#364] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #363

Ten Zmasło to zwykły youtuber. Dla niego komputer PC z 2010 to złom a co tu mówić jeszcze o Amidze. To jest łapanie tematów zastępczych i zwykła gra youtubera.
[#365] Re: Ciekawe kanały youtube

@djpiotrs, post #364

kiedys Rumuny zebraly na ulicach "dej mi, dej mi..."
dzis wszystkie zebraki sa bogate i zebrza na youtubach, instagramach i twiterach o lapki, lajki i subskrypcje "dej mi, lajkuj mi, subskrybuj mi".
ehhh...
1
[#366] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #362

Uwaga, uwaga. Gimbaza bierze się za Amigę 600, cóż za zdziwienie 🙂 Jak mój syn, młody zawsze zdziwiony 🙂
[#367] Re: Ciekawe kanały youtube

@aMifan, post #366

Amigowi pogromcy Dooma made in Poland

[#368] Re: Ciekawe kanały youtube

@redstonecraftpl, post #1

Jeśli ktoś jest ciekaw jak wygląda jedna z najlepszych gier na systemy NG (oraz jak się ją przechodzi i gdzie są wszystkie tajne przejścia w etapach) to zapraszam do obejrzenia tych kilku filmów:

Cała playlista

Na razie tylko 4 części, w sumie będzie pewnie około 8-9. Pojedyncze linki

Część 1:




Część 2:



Część 3:



Część 4:

[#369] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #368

Polska wersja językowa jest do wyboru czy trzeba, dograć pacz ?
[#370] Re: Ciekawe kanały youtube

@Dorian3d, post #369

Język polski jest wbudowany w grę.
[#371] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #368

Spoko się oglądaOK
Dzięki za przypomnienie o tej świetnej grze- trzeba się wziąć w końcu za granie na moim PBok, racja

Jest wyraźnie lepsza jakość dźwięku (twój wokal) od odcinak drugiego OK

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 09:24:27 przez BULI
[#372] Re: Ciekawe kanały youtube

@BULI, post #371

w czwartej części trochę mi YouTube normalizacją napsuło i dźwięk jest cichszy niż powinien być. Przepraszam za to, poprawi się w części piątej (na którą nie trzeba będzie tak długo czekać jak na czwartą).
[#373] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #372

Jakby ktoś się przypadkiem wkręcił w moją serię - jest już piąta część:

[#374] Re: Ciekawe kanały youtube

@selur, post #365

Moze tu nie pasuje, ale dosc ciekawy klip o gliczach. Ten akurat nie z CyberPunk 2077. Czasami o Amidze tez na tym kanale cos jest.

link
[#375] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #373

"Gorący towar" - szósta część gameplaya z Tower57 miała przed chwilą swoją premierę. Demolujemy Fabrykę i ostatecznie kończymy w Ministerstwie Sprawiedliwości.



Ostatnia aktualizacja: 01.03.2021 19:23:37 przez recedent
[#376] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #375

Gierka super taki Postal Z Metal Shooter OK
[#377] Re: Ciekawe kanały youtube

@Dorian3d, post #376

Gra jest bardzo dobra, ale mogła być dużo lepsza. Wątki poboczne, jakiś queścik... W mieście generalnie masz bardzo mało do roboty i po prostu się nudzisz zwiedzając lokację. A jest tam bardzo dużo NPCów.
W komentarzu do filmu zwróciłem też uwagę na jedną rzecz - masz niby 3 postacie, którymi grasz, ale nie opłaca się między nimi przełączać. Po pierwsze - tracisz wtedy pasek ataku specjalnego, który ładuje się przy rozwalaniu wrogów, ewentualnie zebraniu niebieskiego boinga. A po drugie - z reguły "inwestujesz" w jedną postać, bo na więcej nie masz kasy. Czyli w praktyce zmieniasz postać na cieniasa, z bazową konfiguracją ciała (0 implantów) i podstawową (nierozbudowaną) bronią. Jeśli np. Twój koksu zginie podczas walki i po 3 sekundach wyskakuje postać numer 2 to czujesz się z nią jak w grze Galaga, kiedy po śmierci dostajesz "kontynuację" i na mocnych wrogów masz standardową "pierdziawkę". Sam nie wiem - może gdyby niebieski pasek ładował się sam z siebie - a do tego było więcej takich chwil w których musisz użyć jednej konkretnej postaci... Bo tak jak jest to po prostu po śmierci postaci wiodącej dajesz exit i ładujesz grę.
[#378] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #377

MGR AmigaFanClub Zaczyna Nowy Rozdział:
https://www.youtube.com/user/MZGRINDE
[#379] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #377

Wpadłem w rytm i nie zwalniam tempa (jak dobrze pójdzie to zamkniemy się z całością w marcu). W odcinku 7 przechodzimy pierwszą część Ministerstwa Rehabilitacji, odkrywamy dwie ścieżki przejścia mapy i wszystkie ukryte lokacje po drodze.



P.S. Zainteresowanym napomknę, że recenzję gry można bezpłatnie przeczytać online w jednym z archiwalnych numerów magazynu "Amiga NG" (autor artykułu: ferin).
[#380] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #379

Troche kontrowersyjny materiał Szafy"Ranking polskich FPSów na Amigę [od najgorszej do najmniej złej]" konkluzja,nie ma zadnej dobrej

[#381] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #380

Jak słychać Cytadela nie podeszła
[#382] Re: Ciekawe kanały youtube

@ingenic, post #381

Analogowe efekty video z lat 75-85.

[#383] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #380

Pete Cannon: Making Amiga Jungle Music in 2021 - The Retro Hour EP266
[#384] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #383

[#385] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #379

6:35: "Matka na zawsze rację, decyzję Matki są niepodważalne i nieodwołalne! ... To jak moderacja na PPA."


szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2021 11:07:38 przez vojo
1
[#386] Re: Ciekawe kanały youtube

@vojo, post #385

Wiedziałem, że ten tekst się Wam spodoba, to było z mojej strony typowe, chamskie zagranie pod publiczkę

W sumie to do Matki też w końcu dojdziemy, ale tymczasem - wypada rozprawić się z sędzią Remusem. Jak rzecze ludowe przysłowie: "Kto przegrywa z Remusem ten jest strasznym lamusem", zatem - do boju!:



Ostatnia aktualizacja: 15.03.2021 16:49:22 przez recedent
[#387] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #386

Jak zrobiłeś swojego avatara ? Jakimś programem ?
[#388] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #386

Pojawiła się dziewiąta część cyklu - przebijamy się przez Centrum Badawcze/Laboratorium, przy okazji odnajdując tajną broń o ogromnej sile rażenia:

[#389] Re: Ciekawe kanały youtube

@recedent, post #388

Pierwszy raz zobaczyłem Tower 57 w akcji. Gra jak na grafikę 24-bit wygląda całkiem ładnie, choć dla mnie w porównaniu z Chaos Engine - troszkę mało czytelnie.

Grafika w czytelności podobna jest do późnych gier 256-kolorowych i wczesnych 16-bitowych jak The Lost Vikings 2, czy Star Craft.

Rzadko kiedy aż tyle odcinków poświęca się na jedną grę. Z reguły long-playe to jeden długi odcinek. Widzę, że kolega ma radość z tej gry pod swoim ulubionym systemem.

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2021 23:27:15 przez Hexmage960
[#390] Re: Ciekawe kanały youtube

@Hexmage960, post #389

Będzie dokładnie 10 odcinków z tej gry. W większości mają około 20 minut. Gdybym zgrał całość jako jeden film to zrobiłby się z tego 3-godzinny tasiemiec, którego mało kto chciałby oglądać. Gdyby to miał być speedrun to co innego, wtedy jeden odcinek jest jak najbardziej wskazany :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem