Wątek zamknięty
[#2671] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2670

Fajna ta piosenka którą wkleiłeś. Ja zapodaję naszą, po drugiej stronie muru.



Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 19:10:42 przez Andrzej Drozd
[#2672] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2670

I jeszcze coś z dzisiejszego dnia



Obejrzyj sobie "terrorystów" przeciw którym zostali wysłani bandyci z ATO

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 19:12:17 przez grikas
[#2673] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2672

Co mam oglądać? Którą propagandę? Żałuję Was, ale ja jest Polakiem, moim zadaniem jest dobro Polski. Niestety stoimy po dwóch stronach barykady. Zapytaj polityków, czy tak można? Tak czy inaczej, Arkona.


Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 19:25:02 przez Andrzej Drozd
[#2674] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2673

Niestety stoimy po dwóch stronach barykady.


to po której stronie barykady stoisz, przypomnij wszystkim ?
[#2675] Re: Patrzmy na temat!

@sigma2pi, post #2674

PiS.
Dobra odpowiedź, towarzyszu, czy może NKWD na mnie naślesz?
[#2676] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2675

Czyli jesteś zwykłym koniunkturalistą





Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 19:52:41 przez sigma2pi
[#2677] Re: Patrzmy na temat!

@sigma2pi, post #2676

Patriotą.

A wracając do rosyjskiego metalu, to może Fferylt, bo bazują na Eluvetie. A ja jestem dość celtyczny.OK
[#2678] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2675

Czyli jesteś jednym z tych patoli których głos kupił PIS za 500+. A jeździsz na zjazdy karabinowego 500+ w WOT ? To już byłby tysiak. Żałosna suma jak za kupno głosu, Przypomnę tylko, że pieniądze z nieba nie spadają, a i na dodruk monopol ma jankeski FED, więc uważasz, że fair jest brać od państwa kiedy jednym zabierają a patusom oddają ?
Nie musisz odpowiadać, znam odpowiedź. WIem też, że jeśli ktokolwiek zapłaciłby ci więcej to nagle pisowskie sympatie polityczne ulotniłyby się jak twoje pojęcie o otaczającym świecie.
[#2679] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2678

Kakuś, moje sympatie są bardziej merytoryczne, jednak ty jako Rosjanin, nie zakumasz tego.pomysł

Dodane: Ostatnio jakiś Błażej czy ktoś na fejsbuku wkleja ciekawe linki, np. taki http://www.grzechy-platformy.org

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 20:16:26 przez Andrzej Drozd
[#2680] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2678

Gyrosz, a czy ty wiesz ile Tusk wyjął każdemu z konta funduszowego? Ja to jestem biedak, ale zniknęło mi 10 tyś. A ile tobie zajumał Tusk?
[#2681] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2677

Nie patriotą tylko też iotą, resztę sobie pożytecznie sam dodaj . Zostałeś zatruty to pozostaje już tylko i tak 1000x ;
[#2682] Re: Patrzmy na temat!

@sigma2pi, post #2681

Smarkliwie produkujesz spam, by zagłuszyć poprzedni, konkretny post. Nie martw, za jakiś czas podam linka.szeroki uśmiech
[#2683] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2682

PIS = patriotyzm, jak tak myślisz to już wielką krzywdę Ci wyrządzili biedaku, w tym poPISie , jak połączyć to z religią to zaczynasz przypominać, to cała ta nacjonalistyczna narodowo-katolicka narracja zaczyna raczej przypominać islamski fundamentalizm i jego zasady praworządności. "Ktoś powiedział, że patriotyzm to ostatnie schronienie łajdaków; ludzie bez zasad moralnych owijają się zwykle sztandarem, a bękarty powołują się zawsze na czystość swojej rasy. Narodowa tożsamość to jedyne bogactwo biedaków, a poczucie tożsamości oparte jest na nienawiści - na nienawiści wobec tych, którzy są inni." - Umberto Eco

"Prawdziwy patriotyzm nie tylko polega na tym, ażeby kochać jakąś idealną ojczyznę, ale - ażeby kochać, badać i pracować dla realnych składników tej ojczyzny, którymi są ziemia, społeczeństwo, ludzie i wszelkie ich bogactwa." - Bolesław Prus


Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 20:52:51 przez sigma2pi
[#2684] Re: Patrzmy na temat!

@sigma2pi, post #2683

Ty mi po prostu coś imputujesz. To, że ja dam głos na PiS, wcale nie oznacza że przestałem być socjaldemokratą. Nigdy nie zagłosowałem na PO. Po prostu nie zagłosuję teraz na SLD (tak, wiem komuchów, bla, bla, bla), tylko zagłosuję na PiS. Dlaczego? Bo są PATRIOTAMI i dają godność tym maluczkim. Może kiedyś się z nimi pokłócę. Ba! Może na pewno! Ale teraz, to oni są "socjalni". A ja jestem po prostu, skromnym socjaldemokratą. I już.
[#2685] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2684

Bo są PATRIOTAMI i dają godność tym maluczkim.


Patriotyzm PISu polega tylko na wzajemnym licytowaniu się w rusofobii, ale mnie bardziej to drugie interesuje, bo jakoś nie kojarzę, jakim maluczkim ?
[#2686] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2684

"tylko zagłosuję na PiS. Dlaczego? Bo są PATRIOTAMI i dają godność tym maluczkim" - buahahahahaha
Patrioty to oni chcą od jankesów i zapłacą jak za zboże. Pieniędzmi podatników.
Lewe interesy jak sprowadzanie dwukrotnie droższego gazu z USA żeby tylko na złość mamie (czyli Rosji) sobie odmrozić uszy to jest patriotyzm ? Narażenie obywateli na wyższe opłaty w imię politycznych uprzedzeń i nienawiści to jest patriotyzm ? Ty z byka spadłeś ? Zachęcanie do lokowania w Polsce obcych wojsk łamiąc porozumienie z 1997 roku o nieuzbrajanie państ bałtyckich to jest patriotyzm ? Szafowanie publicznym pieniądzem i nakładanie coraz wyższych podatków na obywateli to jest patriotyzm ? Jednak przysłowia mają swoją prawdę, głupich nie sieją
[#2687] Re: Patrzmy na temat!

@sigma2pi, post #2685

jakim maluczkim ?


To wyście towarzyszu już od ilu lat nie mieszkali w Polsce? Nie widzieliście tej biedy, kamuflowanej przez były rząd? Zgroza! O ile było dość jakoś tak za pierwszej kadencji, to druga niezaprzeczalnie była..."postkomunistyczna na maxa".
Wszystko się popierniczyło rok po przemowie płemiera. I jeszcze chcieli nam "wybuchowców" dostarczyć, no to przegrali wybory.
Wciąż nie widzę winy nowego rządu. Dlatego mają mój "socjalny" głos.ok, racja
[#2688] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2686

Kakuś, bierzesz maryche, spida czy piszesz tak po alkoholu?
[#2689] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2688

Kapuś to ty jesteś.
[#2690] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2689

O, uderz w stół, a kapuś się odezwie. Czyli komu kapujesz?
[#2691] Re: Patrzmy na temat!

@Andrzej Drozd, post #2690

Krym dziś pod lufami ruskich karabinów :)

[#2692] Re: Patrzmy na temat!

@grikas, post #2691

Ślicznie, a zapodash fotkem z wakacji na Krymu? Da?
[#2693] Re: antypolska komunistyczna partia PiSS

@Diabeł, post #2641



[#2694] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!

@Diabeł, post #2693



Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 06:53:56 przez Andrzej Drozd
[#2695] Franek, nie jedz trawy!

@Diabeł, post #2693

[#2696] Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!

@Andrzej Drozd, post #2694

Wydaje ci się, że jesteś taki zabawny ? Dla mnie to wygląda na złamanie Art. 136. kodeksu karnego:

§ 1. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na głowę obcego państwa lub akredytowanego szefa przedstawicielstwa dyplomatycznego takiego państwa albo osobę korzystającą z podobnej ochrony na mocy ustaw, umów lub powszechnie uznanych zwyczajów międzynarodowych,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na osobę należącą do personelu dyplomatycznego przedstawicielstwa obcego państwa albo urzędnika konsularnego obcego państwa, w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 1.
§ 4. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 2,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Chyba nie muszę dodawać, że takie coś jest ścigane z urzędu ? Sam chciałeś Prawa i Sprawiedliwości, więc się dostosuj do takowego.

Na koniec dodam, że takie naigrywanie się z tragedii to jest wyjątkowo żenujące i obrzydliwe. Typowe pisowskie zagranie poniżej jakichkolwiek norm i widać, że pogrywanie katastrofą lotniczą to pisowska specjalność.

Dochodzenie w tej sprawie trwa.
[#2697] Hehe, Diabeł, ucz się głupolku z PO

@Diabeł, post #2693

[#2698] Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!

@Andrzej Drozd, post #2694

Ten mem bardzo dobrze obrazuje, jak Rosja i jej poplecznicy zawsze wyłgują się wszystkimi możliwymi sposobami od odpowiedzialności za swoje działania i zwalają winę na innych. Czyste faryzejstwo.
[#2699] Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!

@RomanWorkshop, post #2698

Na allegro nowość w postaci maści na ból tylnej części ciała. Zażyj podwójnie, może pomoże na rusofobię. Rusofobia prowadzi do raka mózgu, więc póki masz czas to się lecz.
[#2700] Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!

@grikas, post #2699

Temu Typowi nic już nie pomoże OK, Eta Putin winawat , nawet za tego jego raka mózgu. Na marginesie, to mignęła mi przed oczami jakaś nowa książka dt. lotu MH-17, której autor spogląda na sprawę od strony korzyści itp., tylko tytułu w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 23:26:51 przez sigma2pi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem