[#601] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #592

Oj tak, ELITA była od początku, tak samo jak SWOS ;p

Ale my się grzecznie zachowujemy. Nie ciśniemy jakoś masakrycznie, gramy na luzie i dobrze się z Wami bawimy. Ja powiem szczerze, że ciągłe granie z ELITĄ czasami pozbawia tego funu, który potem wraca jak się gra z "normalsami". Atmosfera była super (mecz Sordan-Bobbie coś czuję zaliczy występ na kolejnym WILDzie) i właśnie dla takich chwil warto przyjechać.

Ja napiszę od siebie, że wielkie dzięki Renton, że Ci się chce. To jest grube przedsięwzięcie i odpowiedzialność - jak widać praktycznie cała Twoja rodzina jest zaangażowana. Jak oni to wytrzymują? Nie wiem...

Poza tym dzięki za spotkania, nowe kontakty i pomoc techniczną przy rozbudowywaniu Amigi niekoszernej. szeroki uśmiech
Bez przyjechania na miejsce ciężko by było pewne tematy pchnąć, a niektóre rzeczy wychodzą całkowicie przypadkowo - jak temat flopa na przykład. OK Impreza jest mega, kto nie jeździ niech żałuje. Kultura jest, hulajnóg nie ma, a jak ktoś ma coś - to jest turniej Mortal Kombat do wyjaśniania tematów czemu Atari ST jest gorsze czy lepsze od Amigi.

Dzięki również innym którzy pomagali, nosili stoły, krzesła, zbierali śmieci. Dzięki sponsorom!
No i te medale - ahhhhhh dobra rzecz. Sordan nie wiem czy Ci nie policzyli czasem więcej za bagaż, bo tam parę kilo żelaza wyniosłeś na szyi...
4
[#602] Re: RETROnizacja

@EMPI, post #601

Przez słowo ELITA rozumiem: super ludzie = fajni Amigowcy = debeściaki
[#603] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #602

Jedno słowo... Wiele znaczeń...
Na szczęście Królowa jest TYLKO JEDNA.
1
[#604] Re: RETROnizacja

@EMPI, post #603

Po jednej nutce...
1
[#605] Re: RETROnizacja

@sajdor, post #604

Po jednej nutce to kojarzy mi się z kimś kto podszedł do mnie na R4 i ze pamięta grę w którą kiedyś grał na C64, ale nie zna tytułu. Jeb ... wczytałem Lazy Jones i to było to
2
[#606] Re: RETROnizacja

@Renton, post #570

Swoją drogą, bo chyba nikt wcześniej bardzo nie pisał o wrażeniach z kompotów muzycznych, jestem zdania, że LIV zrobił świetny kawałek na Streaming.
Gdzieś kilka dni temu puszczałem sobie prace z MSX-ów i Forgotten taste of sweetness utkwiło mi w głowie.
Naprawdę dobre to było. OK
[#607] Re: RETROnizacja

@Magnetic-Fox, post #606

Atak ciut po czasie ale cyk
Najlepsze demo na R4 by Jimi ;)

3
[#608] Re: RETROnizacja

@mikecios, post #607

No tak, pamiętam, dobre to było.
Muza jest świetna, ale co się dziwić, jak chyba sam Grogon ją napisał - kawał doskonałej roboty. OK
1
[#609] Re: RETROnizacja

@Magnetic-Fox, post #608

Sam pisał, samiuteńki jak paluszek. Nikt nic nie pomógł . Dziękówka!
2
[#610] Re: RETROnizacja

@nogorg, post #609

A ja tego mod'a przez pół roku na okrągło słuchałem ;). Powinienem napisać że nagłośnienie na RETROnizacji4 dawało radę bo jak poszło to demo z miejsca wytrzeźwiałem tak dynamicznie i mocarnie brzmiał ten kawałek. Nie to co na głośniczkach w domu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem