[#361] Re: RETROnizacja

@Renton, post #346

Szybkie pytanko, dzieciaki za wstęp tak jak dorośli ?
[#362] Re: RETROnizacja

@blur, post #361

Towarzyszące Wam facetom osoby w sensie żony/dziewczyny, kochanki - dzieci nie płacą.
Opłata jest narzucona tylko na facetów, żeby pokryć koszta imprezy i odstraszyć tubylców, przed wejściem.
[#363] Re: RETROnizacja

@Renton, post #362

super OK
[#364] Re: RETROnizacja

@blur, post #363

Przypomnę tylko, że impreza tuż tuż.
Oficjalny start imprezy w sobotę o 9.00.
Jednak nieoficjalnie zaczynamy już od 21.00 w piątek!
Zapraszam wszystkich chętnych partyzantów ze śpiworami już w piątek!
Zresztą zainteresowane osoby już dawno o tym wiedzą.
Oficjalny koniec - niedziela 21.00 :) Dla tych co wytrzymają :)
[#365] Re: RETROnizacja

@Renton, post #364

"Na moje szczęście" wypadła z planu wycieczka syna + rodzice pociągiem do Raciborza (z przedszkola). Już się bałem, że wpadnę tylko na godzinę lub dwie, a tu jednak opaczność czuwa! (modlitwy pomogły) - będę w sobotę, orientacyjnie między dziesiątą a jedenastą trampolina
[#366] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #365

Będę miał trochę sprzętu na sprzedaż wymianę, TV Sony Trinitron, zasilacz Amigowy do A1200 Escom (czarny) i troche innych retro rzeczy. Jakby był ktoś zainteresowany, to niech da znać.
[#367] Re: RETROnizacja

@_Skiba, post #366

Czy jacyś magicy lutownicy będą na miejscu że swoją ofertą?
Wywaliłbym modulator z A600 gdyby była okazja.
[#368] Re: RETROnizacja

@vojo, post #367

Mozesz podrzucić mnie, to Ci to ogarnę w chwilkę :)
Pamiętaj, masz mnie na miejscu, nie wiem czy mi się chce brać sprzęt do lutowania na retronizacje.
Daj znać co i jak
[#369] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #368

Jaki sprzęt bierzesz na Retronizację ze sobą? (chodzi mi o Amigi)
[#370] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #368

Ok, tak będzie lepiej, dzięki :)
[#371] Re: RETROnizacja

@vojo, post #370

To już trzecia edycja, za każdym razem obiecuję sobie, że wpadnę przybić piątkę z kilkoma ludźmi poznanymi jedynie wirtualnie (choćby organizator i Marecheck) i zawsze wypada jakiś nie pasujący termin. Tym razem rajd rowerowy.

Może następnym razem...
[#372] Re: RETROnizacja

@Drakon, post #371

chyba sie uda na chwile podjechac, wezme Bridge Strike'i jakby ktos chcial i naklejki na auto, bo pare zostalo :)
[#373] Re: RETROnizacja

@juen, post #372

Juen zaklep mi prosze 1 kopie. Tylko dokonczymy Jamesona i bedziemy na party place to odbiore :)
[#374] Re: RETROnizacja

@sordan, post #373

Pisał do mnie k3ichi, że został jego przedłużacz (biały - gniazdek bodajże 5-6 w nim było) - moja wina bo byłem do niego podłączony i zapomniałem o tym fakcie. Jak by się dało go przechować to dzięki. Jestem już w domu i nie dam rady po niego wrócić.

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 20:42:41 przez Adinfo
[#375] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #374

Zacna impreza. Byłem tylko godzinę bo czas gonił ale następnym razem będę na full etat :)
[#376] Re: RETROnizacja

@juen, post #375

Szkoda, że Cie nie zlokalizowałem wczoraj, chętnie bym przygarnął grę z autografem.
[#377] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #376

Dzięki wszystkim za możliwość poznania osobiście. ADInfo fajno było Ciebie poznać, dzięki za zaślepki wydrukowane ku chwale Amigi. szeroki uśmiech Oprawa i tort na 40-stke Rentona przebił wszystko co dane mi było do tej pory zobaczyć. Popiłem, pojadłem, pograłem cóż więcej potrzeba. OK Czekam na następną edycje.

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 13:59:19 przez Stoopi
[#378] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #377

Babcia Halinka dała rade z tortem ^^
[#379] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Bardzo sympatyczna impreza. Słowa uznania dla Rentona. Poznałem osobiście kilka osób, które wcześniej znałem tylko z nicków na forum. Dziękuję Wojtowi za transport, dzięki niemu dostanie się do Pawłowic było bardzo proste i to w doborowym towarzystwie. szeroki uśmiech Takie sympatyczne miejsca jak pobliskie delikatesy, hotel "Koniczynka", czy kawiarnia na dworcu w Pszczynie dopełniły znakomitego klimatu imprezy. Zdecydowanie planuję pojawić się na następnej, a tymczasem przede mną jeszcze 7 godzin w pociągu.
[#380] Re: RETROnizacja

@Krashan, post #379

[#381] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #380

RENTONizacja 3 za nami, cóż mogę napisać ...Party z krwi i kości OK
Atmosfera i duch dawnych dobrych czasów to coś czym impreza kipiała od początku do końca.
Dla mnie bomba atomowa i tsunami razem wzięte. Organizacja na 5 z plusem. Pozostaje mi tylko podziękować i zapytać o termin kolejnej edycji.

PS. Pozdrowienia i podziękowania dla:
- RENTON, MARECHECK, Chopy, po prostu szacun i tyle, THX za wszystko!!!
- EKIPA SACP - Wojt_GL, Lokaty, Quad, Vato, Madman - dzięki za zacne towarzystwo - jesteście jak zwykle the beściaki!
- LAREK, za egzystencjonalne dyskuje przy wannie ;)
- SKIBA, SUPERBONIO za dyskusje o wszystkim
- RETROSzpuntaFAN - Bracie, czekam na kontakt ok, racja
- KATOD, za koncert, który mnie rozłożył na łopatki
- SORDAN (aka Jameson), Mordo Ty Moja obiecane materiały video czekają
- MAREK_W, za poczęstunek i towarzystwo gościa z innej galaktyki OK
- Wszyskim, których ksywek nie pamiętam za fantastycznie spędzony czas
- Matce Naturze za opalenie mojej łysej pały podczas pilnowania kiełbasy z grilla

Raz jeszcze stokrotne dzięki. Na pewno nie raz będę wracał wspomnieniami do tych chwil spędzonych z Wami!
[#382] Re: RETROnizacja

@biax, post #381

Niesamowita impreza z mega klimatem. Serdeczne podziękowania dla Rentona i wszystkich których poznałem za wspólne rozmowy i giercowanie. Byłem pierwszy raz i czułem się jak u siebie. Pozdrowienia dla Wszystkich!szeroki uśmiech
[#383] Re: RETROnizacja

@Krashan, post #379

Krashan - początkowo nie zauważyłem, że to Ty medytowałeś ze słuchawkami (Twój wizerunek widziałem do tej pory tylko na zdjęciu w necie) - dopiero mnie pokierowali, że siedzisz pod oknem, heh.

Retro Sfetro - dzięki za zajęcie dla mojego syna - jak by nie Minecraft i pozostałe gry to momentami by się nudził a tak był zadowolony. Dzięki temu miałem czas pogadać z innymi OK

Stoopi - daj znać czy zaślepki pasują, ile zasilaczy i joyów polutowałeś na miejscu?

biax - moja Matka jest prawie Twój rocznik - ale Twoje zainteresowanie całkowicie inne na plus OK

QUAD - jak będzie przebiegunowienie ziemi (Twój argument ma sens) to do tego czasu powinienem Ci załatwić te "trzymacze kart" do dużych Amig - wtedy na pewno nie wypadną

Elita ppa.pl na Retronizacji - nawet się nie spodziewałem, że tyle osób było - niestety nie wszystkich zidentyfikowałem po nickach z forum.

Pierwszy raz gadałem z Wojt_GL, Krashan, Stoopi, Lucus, Skiba, k3chi, JakubH - sorry za pozostałych, których nicków nie zapamiętałem i resztę ekipy co są od początku poprzednich edycji Retronizacji.

Sordan - jakoś tak wypadło, że nie pogadaliśmy, myślę, że jeszcze będzie okazja.

Renton - dzięki za zorganizowanie miejsca, było ciężko ale dało radę.

Widać, że na następnej edycji trzeba załatwić dodatkowe stoły - bo sprzętu przybywa.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 09:58:30 przez Adinfo
[#384] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #380

Ha, "wice-miszcz" z Amigowiska- tłucze w SWOSa
VATO- tak trzymać OK
[#385] Re: RETROnizacja

@BULI, post #384

Ciężko "wytrzeźwieć" po takim party jak Retronizacja 3.
Wielkie słowa uznania dla organizatora RENTONA, bo było miodnie OK
Fajnie było zobaczyć tyle znajomych twarzy
Biax tyle lat Ciebie nie widziałem a nic się nie zmieniłeś OK
Sordan przeszedłeś na wyższy poziom w SWOSa, trudny z Ciebie przeciwnik, Tomuś będzie miał problemy na AP, mecze były zajebiste.
Bracia QUAD rozmowy z Wami to już stały program każdej imprezy
Lokaty zajebistą muzę tworzysz, w piątek przy piwie i SWOSie mega się wkręcałaOK
RetroSzpuntaFan, mam nadzieje , że wytłumaczyłem Tobie w piątek to o co pytałeś na tyle ile umiałem, choć język już mi się plątał szeroki uśmiech
[#386] Re: RETROnizacja

@_Skiba, post #385

Nie chcę powielać wypowiedzi kolegów, więc krótko ode mnie:
- wielki szacun dla Rentona za wysiłek by wszystko było super!
- świetnie się patrzy na imprezę gdzie jest kilka "grup tematycznych" : integrujący się przy piwie i grillu, jedna banda konsolowców, druga banda SWOSowców, trzecia banda młodzieży z "animatorem" organizującym wyścigi, a pomiędzy tym wszystkim można się zakręcić przy
różnorodnych sprzętach i kilka minut posłuchać Krashana w temacie jego projektów
- no i na koniec bardzo się cieszę, że w turnieju SWOSa trafiłem do zacnej, wyrównanej grupy i jeszcze z niej na farcie wyskoczyłem do ćwierćfinału :P

Pozdro dla wszystkich co byli, a tym co nie byli polecam przybyć na kolejną edycję :)
[#387] Re: RETROnizacja

@Lucus, post #386

Na szybko - notatka z placu boju.

1. Przyjazd w sobotę rano z Larkiem (wziął Atarynkę) ja wziąłem Amigę CD32 i Maszynę Czasu (Raspbery Pie 3B+ wbudowane w dżoja z kapitalnym obrazem 128GB).
2. Przywitanie ze wszystkimi ziomami.
3. Ogrywanie trochu gier na BBC Master Compact (fajowo wygląda), ale nie tak długo jakbym chciał. Zbyt dużo atrakcji tu było. Oczywiście na stanowisku Nekroskopa.

4. Turniej SWOSA, gdzie o dziwo walczyłem jak lew z graczami profesjonalnymi i UWAGA - zająłem 3 MIEJSCE w TURNIEJU pokonując w meczu o brązowy medal pro gracza zwanego X-Flea: 3:2 oraz 1:0 w dwumeczu. Wielka radość pośród zlotowiczów! Borsuk ostatnią nadzieją białych! (czytaj: zwyczajnych graczy, nie zawodowych sensiblaków). Cudnie, nie mogłem usnąć.

5. Pet Rescue - fajowy platformer na Commodore 16 wzorowany na Super Mario Bros - wymiata! Oczywiście jak na możliwości tego sprzętu.

6. Super Mario Bros na Commodore 64 także wymiata! Świetny szpil!

7. Pobiłem chyba rekord świata w Scramble (Atari) na 3 życiach na Normalu. Coś około 139 000 i doszedłem do momentu, że nasz samolot zmienił się w helikopter!

8. International Karate Turniej - wygrałem, ale było fest ciężko. Dyplom mam jakby kto pytał . Za Sensibla tez.

9. Turniej w Crazy Priest - odpadłem po ciężkiej walce z autorem gry Sordanem, gdyż skończyły mi się pociski.

10. Maszyna Czasu robiła furrorę pośród dwóch graczy (Grave i Otemoch?) - non stop napieprzali w klasykę z automatów arcade.

11. Pojedynek Larka z Wojtem w pobijanie rekordów w atarowskiego Pooyana,. Wygrał Larek - ponad 242 000 punktów!

12. Larek pokazał mi fajne gry na Atari - Mighty jill Off oraz Wasteland. I parę jakichś kiszek także.

13. Koncert KATODA - dla mnie bardzo dobry! Kupiłem płytę z autografem. Wczoraj słuchałem. Ja tam uwielbiam takie połączenie elektroniki trochę z progresywą, a nieraz z przebojowymi motywami muzycznymi. No i są gitraki! A od sola na gitarze to nie ma lepszego dźwięku w muzyce....

14. Drugiego dnia pojedynek z Wojtem w przejście Crownlanda (Atari) na czas. Najpierw WojT poległ i nie przeszedł, ja od razu w 10 minut! WojT się wkurzył, nie będzie go atarowiec ogrywał przecież. Spiął poślady i przeszedł w 9 minut! Tylko, że ja miałem level bonusowy, gdzie straciłem kilkadziesiąt sekund. Ale i tak WojTa czas będzie lepszy. Jest to do pobicia.

15. Zrobiliśmy Mini Turniej w Kissin Kousins buheheh na Atari, żebyście posmakowali tortur jakich ja doznawałem. Nagroda Jameson, Wygrał WojT, ale paru graczom udało się przejść kilka ekranów. Sukces!

16. Pograłem w trochę shmupów na Amidze. Agony, Disposable Hero, Project X, Apidya. Kozaki! Kiedyś napiszę przegląd.

Dziękuje wszystkim za udział w imprezie i pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 22:24:49 przez RetroBorsuk
[#388] Re: RETROnizacja

@RetroBorsuk, post #387

Renton z ekipą po raz kolejny udowodnił, że można zorganizować wspaniałą imprezę dla wszystkich entuzjastów retro tych dużych jak i tych małych. Mnóstwo wspaniałych gości od groma ciekawego sprzętu nic tylko wyczekiwać na kolejną edycję!
[#389] Re: RETROnizacja

@nekroskop, post #388

http://www.retronagazie.eu/relacja-retronizacja-3-pawlowice-slaskie/

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 23:21:19 przez RetroBorsuk
[#390] Re: RETROnizacja

@RetroBorsuk, post #389

Przeczytałem i pożałowałem.. że mnie z Wami nie było.. Ech..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem