[#331] Re: RETROnizacja

@watman, post #329

moja AmigaRPI :D

obudowa już jak kupiłem na allegro była przycięta (ktoś pociał wejscie stacji dyskietek co by gotek'a mozna uzywać :C) no i musialem przód lekko pociąć i jest gitez :D
[#332] Re: RETROnizacja

@sajdor, post #331

Daj mi namiary albo linka na tę klawiaturę USB z A600 RPi.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 18:13:43 przez Adinfo
[#333] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Niecały rok temu miałeś w głowie pomysł na imprezę. Odbyły się w tamtym roku już DWIE edycje. A tu już 3cia za rogiem - warto by już napomknąć, że data jest już znana i ludziska by mogli kupą się pojawiać :)
[#334] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #333

Napominam!
RETROnizacja 3 odbędzie się w terminie 11-12 Maja. Impreza będzie oficjalnie dwudniowa. Więcej info soon.
[#335] Re: RETROnizacja

@Renton, post #334

Strasznie daleko do tego terminu
Chyba, że zrobić dodatkową edycję w marcu
[#336] Re: RETROnizacja

@Renton, post #334

Tydzień przed Pixel Heaven... no postaramy siem być tu i tu jakoś :D
[#337] Re: RETROnizacja

@Renton, post #334

Renton, jak potrzeba pomocy przy organizacji turnieju SWOS to chętnie to zrobimy.
[#338] Re: RETROnizacja

@xflea, post #337

Jak zawsze w tej kwestii liczę na Waszą pomoc! Ostatnio było to zorganizowane prawie perfekcyjnie!
[#339] Re: RETROnizacja

@Renton, post #338

Renton

Ja mam wniosek racjonalizatorski. Obok SWOS'a bym proponował chilloucikowy turniej Kick Off 2... To może być ciekawe doświadczenie. OK

Poza tym już zbieram od córki te plastikowe jajeczka po Kinder Niespodziankach to będzie profeska na losowaniu grup i zespołów. Jak mi tego nie wywalą na śmietnik to tylko dobra miska będzie potrzebna i zrobimy losowanie jak trzeba.
[#340] Re: RETROnizacja

@EMPI, post #339

Cieszy mnie Wasze zaangażowanie, żeby turniej SWOS wyglądał jak co najmniej World Cup :P
Do zobaczenia!!!
[#341] Re: RETROnizacja

@Renton, post #340

Przypomnę się, bo został nie cały miesiąc!!!
Oficjalny plakat (by SkaneR).
Więcej szczegółów już za chwilkę!

[#342] Re: RETROnizacja

@Renton, post #341

Plakat spoko OK

Niestety jeszcze miesiąc trzeba jakoś wytrzymać.
[#343] Re: RETROnizacja

@Renton, post #341

OK uwielbiam te plakaty retro!!
[#344] Re: RETROnizacja

@Renton, post #341

Plakat super OK nie mogę się już doczekać szeroki uśmiech
[#345] Re: RETROnizacja

@Renton, post #341

Gdyby ktoś chciał podmienić w swoim zasilaczu starą elektronikę na naprawdę mocny zasilacz który uciągnie najbardziej wymagającą Amigę z kartą turbo to zapraszam do przywiezienia swoich zasilaczy do przeróbki. Na miejscu będę dokonywał tego czynu i za niewielkimi opłatami.

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 14:10:50 przez Stoopi
[#346] Re: RETROnizacja

@Renton, post #341

Hello! Został już niecały miesiąc, dlatego może co nie co dopiszę!

Jutro będę w Domu Kultury i tu dla mnie najmniej lubiany moment - trzeba podpisać umowę i zapłacić za salę ... kto mnie zna osobiście, wie, że nie jest to dla mnie najweselszy finansowo okres :) dlatego TRADYCYJNIE chciałem prosić, osoby które są pewne swojego przyjazdu o przedpłatę wejściówki - naprawdę bardzo mi tym pomożecie! Wejście kosztuje 30 zł - niezależnie od tego, czy będziecie jeden czy dwa dni!

Tak jak to było z poprzednimi edycjami, osoby chętne zapłacić WJAZD z góry podaję nr konta:

Konrad Jabłoński
Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

Bardzo proszę w TYTULE przelewu napisać swoją xywę lub imię i nazwisko oraz potwierdzić przelew mailem: renton@retronizacja.pl

Po świętach postaram się ogarnąć +/- grafik imprezy!

Również po świętach - ogłoszę akcję KOSZULKI! Już mogę nadmienić, że koszulka z logo imprezy będzie kosztować 40 zł! Oczywiście tradycyjnie będą sprzedawane przez stronę cupsell. Ja zrobię zbiórkę - tak jak było od zawsze - żebyście uniknęli kosztów wysyłki - i koszulki będą do odbioru na imprezie. Oczywiście będzie można sobie samemu zamówić w sklepie - gdzie nadal są dostępne modele z poprzednich edycji! Prowizja na plus - na poczet imprezy!
Nie będę zamawiał koszulek na sprzedaż podczas imprezy - bo po prostu mnie na to nie stać. Zamówię tyle, ile się uzbiera chętnych na nie osób!

Wszystko będzie do wglądu/kupienia tutaj: SKLEP

Logo na klacie:



Głównym sponsorem nagród w konkursach jest ... SORDAN !!
Jednak tradycyjnie, jakby znalazły się jeszcze jakieś dobre duszyczki i dorzuciły jakieś pierdoły, do puli nagród - również byłbym bardzo wdzięczy! Oczywiście to nie dla mnie - tylko ludzi biorących udział w konkursach! Kontakt w tej sprawie, również, na wyżej podanego maila!
Na pewno Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi!

Ze swojej strony mogę zagwarantować, że niejedna flacha pęknie. Mam zamiar wraz z Wami jakoś "świętować" (jakby było co :P) swoje 40-ste urodziny, które będą chwilę przed RETROnizacją. A będzie to jedyna moja impreza z tej okazji :)
Dlatego - przybywajcie licznie!

Ufff jakieś pytania? Walcie tu lub na priv!
[#347] Re: RETROnizacja

@Renton, post #346

Poszło OK
[#348] Re: RETROnizacja

@Renton, post #346

Przelew zrobionyOK
[#349] Re: RETROnizacja

@Renton, post #346

Z mojej strony też poszedł przelew. Pozdrawiam Konrad
[#350] Re: RETROnizacja

@Renton, post #346

Poszło za wstęp i koszulkę L.
Pozdro i do zoba!
Właśnie- gdzie nocleg po flaszencji?
[#351] Re: RETROnizacja

@kubaslonka, post #350

No to tym razem będzie okazja się spotkać w innych okolicznościach niż przejazd przez Radlin z osobistą dostawą risera - może tbone da się też namówić.

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 12:24:49 przez Adinfo
[#352] Re: RETROnizacja

@kubaslonka, post #350

Dziękuję bardzo!
Nocleg po flaszencji najlepiej na sali - nie zapomnij poduszki i śpiwora!
Do zobaczenia.
[#353] Re: RETROnizacja

@Renton, post #352

Siemka. Ogłaszam, że dzisiaj zamówiłem koszulki dla siebie i chętnych osób, które wpłaciły mi na to kasę. Dlatego dla mnie "akcja koszulki" jest zamknięta. Jak ktoś chce, może sobie zamówić na własną rękę w cupsell-u. Na miejscu nie będzie ich w sprzedaży.

Kilka osób pytało, o której i w jaki dzień zagra KATOD, otóż koncert rozpocznie się około 20-21 w sobotę (11.05).
[#354] Re: RETROnizacja

@Renton, post #353

Sorry, że z opóźnieniem - poszło z konta na wjazd dopiero dzisiaj.

Gdyby ktoś potrzebował coś Amigowego "z druku 3D" i będzie na Retronizacji to pw.

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 13:33:43 przez Adinfo
[#355] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #351

No i dupa chopy!
Córka ma komunię.
Ja dupię... Wcześniej mi teściowa zmarła i nie było mnie, teraz córa komunię.
Zaczynam mieć obawy co będzie późniejszeroki uśmiech
[#356] Re: RETROnizacja

@kubaslonka, post #355

Szkoda, że przy organizowaniu komunii nie biorą terminów Retronizacji pod uwagę
[#357] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #356

Ani pogrzebów 😑
[#358] Re: RETROnizacja

@kubaslonka, post #357

Pierwsza invitka od znajomków...

[#359] Re: RETROnizacja

@Renton, post #358

No to nadszedł czas na OFICJALNĄ INVITKĘ VIDEO!

[#360] Re: RETROnizacja

@Renton, post #359

Super!

Najczęstsze pytanie pojawiające się w ostatnich tygodniach w domu (zadawane przez syna):
Tato, kiedy jedziemy na Retronizację?


Ostatnia aktualizacja: 04.05.2019 09:17:00 przez Adinfo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem