[#211] Re: RETROnizacja

@Lucus, post #210

Chodzi Ci o te "klawiszowe joye" zdjęcie 14 (bo mnie już wtedy nie było na imprezie i nie wiem czy akurat na nich był rozgrywany turniej SWOSa) a widziałem takie na stole?
[#212] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #211

Dokładnie o te mi chodzi.
[#213] Re: RETROnizacja

@Lucus, post #212

również jestem chętny na kupno 2 takich zestawów oraz szukam takiego arcadowego aby dzialał z amiga i c64
[#214] Re: RETROnizacja

@francdt, post #213

Takie "pady" posiadali mistrzowie w turnieju, z tego co wiem, mieli je robione chyba u jakiegoś kolesia z Danii? Mogę się mylić, chłopaki: Assura, xFlea i Cinek są dostępni na stronie i forum: SENSIBLESOCCER.DE tam zresztą zainteresowani znajdą wszystkie informacje.
[#215] Re: RETROnizacja

@Renton, post #214

Dzięki za namiar :)
[#216] Re: RETROnizacja

@Renton, post #214

Chyba, że szybciej sam taki "pad" zmontuję, nie przypuszczałem, że jest na to zainteresowanie.

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 20:28:04 przez Adinfo
[#217] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #216

Jest zainteresowanie. Kilka osób na RETROnizacji napaliło się na takie właśnie kontrolery do SWOS-a!
[#218] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #216

Gdybyś montował dla siebie jestem zainteresowany kupnem 2 szt oraz szukam namiarow na arcadowy joy aby pasował do ami i c64 tam gdzie namierzyłem takie cuda są wyjścia usb a w ami i c64 takiego nie mam
[#219] Re: RETROnizacja

@francdt, post #218

To dajcie mi trochę czasu, postaram się coś takiego zmontować, jak będzie całe to dam do testów. Na pewno nie będę haratał klawiatur Amigi do tego. Muszę wygrzebać gdzieś w piwnicy przyciski wyjęte ze starej klawiatury mechanicznej PC bo się poniewierały a są tak zbudowane, że nie będzie problemu z ich odpowiednim rozmieszczeniem, mam nadzieję, że są wśród nich jeszcze przyciski kursorów.
[#220] Re: RETROnizacja

@francdt, post #218

Arcadowy joy? Amistick, w C64 też zadziała...

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 12:26:02 przez watman
[#221] Re: RETROnizacja

@watman, post #220

Nad czymś takim też pracuję, tylko gabarytowo nieco mniejsze.
[#222] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #221

Ja się też zabieram, ale na razie z czasem średnio stoję...
[#223] Re: RETROnizacja

@watman, post #222

Ja się zabieram za coś większego


Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 14:05:58 przez Adinfo
[#224] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #195

A wie ktoś może skąd pobrać tego tetrisa na małe Atari ? I czy na golasie pójdzie czy wymaga jakiś codow ?
[#225] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #224

Musisz spytać Larka, ale wydaje mi się, że ten Tetris o którym mówisz, nie pójdzie na gołym Atari, chyba wymaga VBXE...
[#226] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #224

Żadnych cudów nie wymaga i ruszy na standardowym Atari. Gra nazywa się Tetryx i jest dostępna np. tu: link
[#227] Re: RETROnizacja

@larek, post #226

Super, dzięki za info, szukałem ale jakoś nie znalazłem w weekend przetestuje ok, racja
[#228] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #223

No fakt większe... Będziesz robił łóżko?
[#229] Re: RETROnizacja

@*y, post #228

Łóżko mam 2.00 x 2.20m ale automaty do gier z lat 80-tych 90-tych zanim miałem Amigę odwiedzałem - stały w przyczepie w parku i można było pograć jeżeli kasa była (Tron, PacMan, Space Invaders i sporo innych).
[#230] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #219

mogę zarzucić klawiaturą mechaniczna Hykker z biedronki za darmoszke. Wkurza mnie bo co miesiac pada kolejny przycisk, zeby wcisnac 9 musze dosyc mocno ja nacisnac, i gnide zmienilem :P
[#231] Re: RETROnizacja

@sajdor, post #230

Dam radę OK mam dostęp do kilkudziesięciu klawiatur na części, nie wszystkie się do tego nadają - muszę je rozkręcić i sprawdzić jak są zbudowane.
[#232] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Witam, tak na początek chciałem tylko ogłosić, że druga edycja RETROnizacji odbędzie się jeszcze w tym roku, a konkretnie - 20-go października! W tym samym miejscu co pierwsza edycja!
Więcej szczegółów wkrótce! Bukować sobie wolny weekend!
[#233] Re: RETROnizacja

@Renton, post #232

2-dniowa? Piatek-sobota czy sobota-niedziela a moze piatek-niedziela?
[#234] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #233

Jest możliwość siedzenia od piątku wieczora (ok 21), do popołudnia w niedzielę - dla extremalnych zainteresowanych! Sama GŁÓWNA impreza - odbywa się w sobotę!
Po szczegóły zainteresowane osoby niech walą na priv. Wyjaśnię na jakich zasadach to się będzie odbywać.
[#235] Re: RETROnizacja

@Renton, post #234

Piszę się na najlepszą imprezę we Wschodniej Europie!
[#236] Re: RETROnizacja

@Renton, post #234

Dobrze wcześniej przygotować mapę + GPS dla "Za dychu" bo od piątku do niedzieli może się zgubić więcej razy niż ostatnio Mam nadzieję, że uda mi się wyrwać na cały dzień ze swoim sprzętem.
[#237] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #236

Marek musi być, bo nikt jak on nie namawia młodzizy go grania. Spoko też aby jak ostatnio była to impreza bardziej rodzinna, grill, jakieś piwko itd. Skoro impreza się ma zamiar odbyć zaś to przybędę z pewnością!
Joł!
[#238] Re: RETROnizacja

@kubaslonka, post #237

Grill 20 października??? Twardziele....
[#239] Re: RETROnizacja

@*y, post #238

Co Ty wiesz o życiu...szeroki uśmiech
[#240] Re: RETROnizacja

@*y, post #238

Grill 20 października??? Twardziele....

Pamiętam bodajże w 2001/2002 roku w styczniu przez tydzień lub dwa było nieźle ciepło, jakaś anomalia i normalnie nie zrobić grilla szkoda by było, a październik/listopad czasami niezła pogoda dopisuje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem