[#121] Re: RETROnizacja

@Renton, post #120

Sorki za prywatę, ale jeżeli ktoś z jadących będzie przejeżdżał w okolicy Gostynia WLKP to miałbym prośbę. Mam monitor kolorowy do 8-bitowca. Kolega Quad zadeklarował się, że weźmie i widzę, że ma być na imprezie, więc jeżeli to nie byłby problem. Tv coś koło 12 cali.
[#122] Re: RETROnizacja

@Renton, post #32

Wbijamy z Lokatym :) wyjeżdżamy ok 8 z Tarnowskich Gór więc na miejscu będziemy przed 9 :)

Do zobaczyska all
[#123] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #114

@QUAD
@Stoopi
Mogę Wam zabrać klocek do testów jeśli da się jeszcze płacić za party czy to gotówką czy to na miejscu szeroki uśmiech
[#124] Re: RETROnizacja

@Creep, post #123

"Przedpłata" nie jest wymagana :)
[#125] Re: RETROnizacja

@Creep, post #123

Sorry, ale trochę dwojako zabrzmiała Twoja wypowiedź:
"Mogę Wam zabrać klocek do testów"
dla czytających wątek: klocek = zasilacz do CA2001 albo LDW2000

Renton - 30zł poszło przez chwilą
Nie wiem czy będę bo mam spory remont (mam nadzieję, że deszcz mi przeszkodzi w pracach w sobotę), ale przynajmniej jakieś małe wsparcie imprezy będzie.

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 15:53:06 przez Adinfo
[#126] Re: RETROnizacja

@KM, post #121

Przyłączam się do pytania:
kontaktowałem się jakiś czas temu z @KM w sprawie obudowy do Power Maca. Jeżeli by ktoś jechał to czy mógłby również ją wziąć? (o ile jeszcze sprawa aktualna) OK

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 16:15:06 przez Bartek2075
[#127] Re: RETROnizacja

@Creep, post #123

No było by bosko, bo stacja leży już klka lat kupiona jako sprawna ale bez zasilacza, jak możesz to weź również kabel sio bo też nie posiadam a nie kupowałem bo niewiem czy ma sens jak stacja nie sprawdzona :)
[#128] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #127

Postaram się nie zapomnieć o kablu SIO/SIO. Co dwie głowy to nie jedna. :P Niech ktoś weźmie dyski do stacji bo ja nie mam.

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 18:45:44 przez Stoopi
[#129] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #128

witam, jestem tu nowy. Czy zlot aktualny, jadę aż z małopolski i nie chciałbym jechać niepotrzebnie. pozdrawiam, gandalf
[#130] Re: RETROnizacja

@gandalf266, post #129

Jak najbardziej aktualny!!!
[#131] Re: RETROnizacja

@Stoopi, post #128

No i dobrze jak będzie ktoś z Atari
[#132] Re: RETROnizacja

@nekroskop, post #131

Będzie sporo Atarowców, ale ciiiii nie to forum ;)
[#133] Re: RETROnizacja

@Renton, post #132

Nie wiem czy się cieszyć ale jeszcze Atari nie widziałem na żywo.
[#134] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #125

@Adinfo
Kajam się :D Masz racje brzmi dwuznacznie :D
Tak chodzi o zasilacz do CA i LDW :)
[#135] Re: RETROnizacja

@Creep, post #134

A tak na poważnie czy zasilacze do obu tych modeli są takie same (łącznie z wtykiem zasilania)?
[#136] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #135

Witam wszystkich serdecznie !
Ponieważ impreza się rozkręca na całego a dalszy wyjazd to dla mnie problem (brak czasu) , więc i ja muszę tam być choć na godzinkę (następna okazja za rok ?).
Jeśli pozwolicie to i ja bym skorzystał że szykuje się mała giełda .
Potrzebuje przelotki do CD-Slim ze starego laptopa na 40 ewentualnie 44 Pin .
Szukam też sprawnej elektroniki do monitora LG FLATRON M2762D (całym monitorem też nie pogardzę) .
[#137] Re: RETROnizacja

@madman15, post #101

No i niestety klops, sobota pracująca za 2.05, na wieczór inne plany... Zatem nie tym razem...
[#138] Re: RETROnizacja

@madman15, post #137

Czyli skrzynka "zupy" nie przyjedzie
[#139] Re: RETROnizacja

@Krashan, post #2

Jeżeli ma ktoś na sprzedaż adapter i kartę CF to bym był chętny kupić to na imprezie.
Chcę to podłączyć do karty "Nowe turbo HC000" w Amidze 500 szeroki uśmiech

Kraszan, może Ty będziesz miał jakiś kramik na miejscu?
[#140] Re: RETROnizacja

@madman15, post #137

Chętnie bym się zjawił ale w tym samym czasie jadę z RetroSferą wystawić się na Pszów Game Fest. W sumie daleko nie jest. Jak ogarnę wszystko to może wpadnę chociaż na chwilę.
[#141] Re: RETROnizacja

@fender80s, post #140

O tym Pszów Game Fest nie wiedziałem. Mam do miejsca imprezy niecałe 5km.
[#142] Re: RETROnizacja

@fender80s, post #140

A to ci niespodzianka o rzut beretem,
a co wystawiacie, jaki sprzęt?
.
[#143] Re: RETROnizacja

@rePeter, post #142

Właśnie czytałem o tej imprezie: przypuszczam, że gdyby nie uczestnictwo "Retrosfery" w Pszów Game Fest były by głównie PC'ty i rozgrywki na nich, a tak będzie coś o wiele ciekawszego.
[#144] Re: RETROnizacja

@rePeter, post #142

Na pewno będzie C64, Amiga 500, Atari 2600, NES, SNES, Sega Master System, Sega Mega Drive, Nintendo 64, PSX, PONG, Dreamcast PS2 i pierwszy Xbox. Lista może jeszcze ulec zmianie. Jeśli się zmieści to wezmę też Atari Mega ST.
To tak w skrócie. Jak się rozstawimy to zostawię kolegów i wpadnę na chwilę na Retronizacje. Szkoda, że imprezy w tym samym dniu są.
[#145] Re: RETROnizacja

@fender80s, post #144

Serio, nie miałem pojęcia o imprezie w Pszowie. Może dlatego, że to nie do końca moja bajka.
Fajnie, że na takich imprezach pojawiają się kąciki retro kompów - bo to jest już moja bajka!
[#146] Re: RETROnizacja

@fender80s, post #144

Na pewno będzie C64, Amiga 500, Atari 2600, NES, SNES, Sega Master System, Sega Mega Drive, Nintendo 64, PSX, PONG, Dreamcast PS2 i pierwszy Xbox. Lista może jeszcze ulec zmianie. Jeśli się zmieści to wezmę też Atari Mega ST.


Super, OK
może się uda wpaść.
.
[#147] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

@ALL

Cześć,

Mam pytanie do osób wracających przez Żory - czy przy założeniu że spotkanie potrwa do godziny około 20, czy jest szansa, aby ktoś mnie zabrał i wypakował w Żorach w tym czasie (muszę się tam stawić na ok 20:30)?
[#148] Re: RETROnizacja

@fender80s, post #144

W zeszły weekend były 4 imprezy. Tak to już będzie w tym roku.
Trzeba się cieszyć szeroki uśmiech
[#149] Re: RETROnizacja

@Renton, post #145

Nie pamiętam czy się deklarowałem ale przyjeżdżam ze sprzętem
[#150] Re: RETROnizacja

@Bartek2075, post #149

Witam wszystkich chętnych przyjechać!

Impreza oficjalnie startuje o 9.00 !!!

Przed samym Domem Kultury jest duży parking, obok znajduje się duży budynek, w którym wcześniej był francuski supermarket!

Wejście na imprezę będzie z tyłu budynku! Główne wejście będzie zamknięte!

Chyba już gdzieś pisałem, ale kilku osobom umknął adres Domu Kultury:

Pawłowice, ul.LWP 11

Stałym bywalcom takich imprez nie trzeba przypominać, ale dla "świeżaków":

Jeśli przyjeżdżacie ze sprzętem, nie zapomnijcie zabrać ze sobą przedłużaczy/listw/złodziejek itp - żeby nie było problemów z podłączeniem !!!

Jeśli była by osoba chętna przywieźć grilla i opiekowania się nim, było by zajebiście! Miejsce do tego jest! Pogoda raczej też! :D

Więcej pytań? Walcie!

PS. Ja od siebie będę miał kilka monitorów na handel - Szajsungi Syncmastery 17/19" z wszystkimi wejściami do retro. I NEC 15", łapiący 15kHz! Koniec reklamy!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem