[#31] Re: RETROnizacja

@madman15, post #30

Jasne! To są zdjęcia "gołej sali", stołów jest dużo, krzeseł jeszcze więcej - robią tam wesela/komunie/sylwestry!
[#32] Re: RETROnizacja

@Renton, post #31

OK! Dzisiaj dopieściłem szczegóły.

Byłem w Domu Kultury i zaklepałem salę, także impreza odbędzie się:

21 kwietnia

Zdecydowała większość osób chętnych do przyjazdu, a i nie ukrywam, że ta data też mi bardziej pasuje.

Impreza rozpocznie się od 9wiątej rano - do oporu - czyli ostatniego niedobitka!!!

Zasady imprezy są podobne do siemianowickiego Silesian Amiga Classic Party, czyli:
Najlepiej zabrać ze sobą swój ulubiony komputer, monitor, kilka joyi, rozstawić na wygodnych stołach i integrować się z ludźmi o podobnej zajawce. Oczywiście nie zapominajcie też o przedłużaczach, listwach, tak, żeby nie było problemu z podpinaniem się do sieci!

Będzie wystawiony projektor podłączony do mojej A1200, na którym będzie rozegrany turniej w SWOS 16/17 !!! Szykować joye! Poza turniejem, będzie sobie można spokojnie grać w dowolne gry, które mam na tej maszynie. Turniej najlepiej jakby odbył się ok godziny 13-14. I fajnie jakby kilka osób się zgłosiło.
Jakieś skromne nagrody dla pierwszej trójki się znajdą, ale tu mam prośbę do ludu:

może znajdzie się osoba chętna zasponsorować jakieś gadżety związane z retro komputerami? Tak na zachętę dla trzech pierwszych miejsc? Będę dozgonnie wdzięczny.
Sam ufunduję drobnostki, bo nie wiem czy mnie ta impreza bardziej nie przygniecie.

Osoby chętne pomóc w tej sprawie proszę o kontakt na maila, którego podam na samym dole.

Zgłoszenia do turnieju możecie też składać na podanego niżej maila!!!

Dodatkowo, jeden z kolegów zaoferował, że przywiezie drugi projektor, na którym mamy w planach puszczać DEMOSCENĘ !!! (mam nadzieję, że jednak się nie wycofa)

I najważniejsza sprawa - opłata za wstęp... tego nie lubię najbardziej... ale niestety trzeba.

Wejście będzie kosztowało 30 zł, i jest to cena ostateczna i sztywna.
Kobiety i dzieci towarzyszące (!) wchodzą oczywiście za FREE!!! Nie wpuszczamy dzieci ze wsi ode mnie, bez opieki rodzica - czyli opłaty!!!

Jak popłynę, wystawię kapelusz na datki, ale wierzę że ludzie dopiszą!!! Trzeba być optymistą!!!

Jest to pierwsza impreza tego typu jaką organizuję i troszeczkę się tego boję.

Osoby, które są pewne swojego przyjazdu i chciały by mnie wesprzeć "z góry" bardzo bym prosił o przelanie tej kwoty na poniższy numer konta - w tytule wpisując swój NICK/Xywę lub Imię i Nazwisko/miejscowość skąd zmierzasz:

Konrad Jabłoński
86 1160 2202 0000 0003 1238 6495

Osoby, które tego dokonają proszę o poinformowanie mnie również na maila!
Naprawdę będzie to bardzo pomocne w organizacji, a i w domu będę miał więcej spokoju, jak chociaż częściowo załatam tą dziurę, co dzisiaj zrobiłem :D "... a święta idą ..." ;)
Doda mi to też może otuchy i pewności siebie.

Przyznam, że bardzo wkręciłem się w organizację tej imprezy, i mam zamiar uczynić ją cykliczną! Jednak wszystko zależy, jak wyjdzie za pierwszym razem.
W kolejnych edycjach, mam nadzieję, że poza turniejami gier, znajdzie się miejsce na jakieś compo!

Przez to, że wejście będzie płatne, skutecznie odstraszy miejscowych, do zaglądania, co się w Domu Kultury dzieje. Wasze sprzęty będą bezpieczniejsze!

Picie alkoholu jest całkowicie dozwolone, jednak robimy to w miarę możliwości kulturalnie!
Pamiętajcie, że na sali będą kobiety i dzieci! Z piwkiem spokojnie można się pokazywać, ale na "twardsze" alko, przewiduję oddzielny stolik, gdzieś na uboczu, żeby w oczy się nie rzucało. Sala ma sporo zakamarków. Osoby nie potrafiące się zachować po spożyciu, robiące "oborę", będą wypraszane! Trzymajmy się po po prostu jakiś zasad i nie traktujmy tego spotkania na zasadzie "zerwałem się z łańcucha - to lecimy!!!". Uwierzcie mi - jest zadeklarowanych kilka naprawdę zajebistych osób z światka retro kompów, YT, demosceny, twórców gier!!! Także będzie sobie z kim w realu pogadać/poznać!

Wszelkie wyłapane straty będą pokrywane przez sprawcę! Niestety nie stać mnie na kupno nowych muszli, pisuarów czy zlewów, ani drzwi od kibli. Starajcie się jakoś "trzymać"! Fajnie, jakbym w niedzielę, nie musiał w kiblach zeskrobywać czyiś wymiocin. Nie bawi mnie to, a i na pewno nie wpłynie zachęcająco, do zrobienia drugiej edycji! Uważajcie na siebie i pilnujcie się nawzajem! A i postarajcie się swoim zachowaniem uszanować mnie i innych uczestników party!

Chciałbym też zrobić okolicznościowe koszulki na tą okazję i tu mam do Was pytanie - gdzie tanio i dobrze można w takiej ilości (ok 15 szt) wyprodukować koszulki? Fajnie było by mieć taką pamiątkę... Polecacie jakieś drukarnie? W necie tego pełno, ceny różne, szukam czegoś sprawdzonego! Również piszcie na maila!!!

Dodam, że dla osób które nie będą mogły przybyć z różnych powodów, przewiduję transmisję "NA ŻYWO" z imprezy na moim kanale YT!!!

To już chyba tyle co chciałem przekazać.

Liczę na WAS że spotkamy się tego 21go kwietnia w Pawłowicach!!!

Ktoś chce dobrowolnie wspomóc imprezę, lub po prostu ma więcej pytań? Walcie na wyżej zapowiadanego maila:

konrad.hcp@gmail.com

PS. Więcej informacji będę wrzucał na bieżąco!
PS2. Biorę trzy komputery: A1200 + projektor, Atari 65XE U1MB STEREO + SIO2SD, C64 + stacja + magnet.

RETROnizacja First Edition!
[#33] Re: RETROnizacja

@Renton, post #32

Ech... SACP niestety wykorzystuje moj limit zrywania sie z lancucha na kwiecien ale zycze Wam wszystkiego Amigowego na tej imprezie.
Natomiast: oplata za wjazd skutecznie odstraszy lokalesow, nie wpuszczamy dzieci z mojej wsi.... :) Ty jestes pewny ze mieszkasz w Pawlowicach a nie na jakims Bronksie?
[#34] Re: RETROnizacja

@softiron, post #33

Dzieci bez opieki dorosłych - czyli bez opłaty :)
SACP-u nie będzie w kwietniu!!! Może się skusisz? ;)
[#35] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Ja przyjeżdżam :)

Biorę ze sobą szunciora 64 (C64 mod) do tego sd2iec lub C1541 II :)
[#36] Re: RETROnizacja

@Renton, post #32

Elo Renton, przelew zaraz zrobię :P
ale konkrety, jak byś potrzebował drugi projektor to daj znać, mamy fajny projektorek, bardzo ładnie świeci.
Jeżeli chodzi o drukarnie to jest super drukarnia w Rybniku, jak się nie mylę to się zwie Kamila, znam trochę właściciela, jak coś to mogę podpytać, koleś robi nawet na sztuki, kubki czy tam koszulki, trzeba by było zrobić sita i jazda z produkcją, gość jest bardzo spoko ogólnie :)
[#37] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #36

Quadzik, byłbym bardzo wdzięczny za dopytanie Gościa i konkrety na priv!!!
To przynajmniej dwóch z Cieszyna będzie ;)
Pozdrawiam!
[#38] Re: RETROnizacja

@Renton, post #37

Pewnie brachol wpadnie a może i dwóch bracholi :P
[#39] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #38

Myślałem o Szpuncie (patrz nad Twoim postem) :D
A bracia również bardzo mile widziani, Tato oczywiście też :D
[#40] Re: RETROnizacja

@Szpunta, post #35

Qrde dzisiaj z szafy wytargałem C128D i choruję na brak softu na niego, może coś podziałamy, jakieś copy party ? :)
[#41] Re: RETROnizacja

@Renton, post #39

Spoko oko, może jeszcze namówię jednego amigowca z Cieszyna, mam gdzieś na niego namiar na fejsie, będzie dobrze :)
[#42] Re: RETROnizacja

@QUAD, post #40

Można coś pomyśleć :)
[#43] Re: RETROnizacja

@Szpunta, post #42

Szpunta, to białe Doblo co mi parkuje pod klatką (nr 8) to nie Twoje przypadkiem? ;)

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2018 21:56:44 przez vojo
[#44] Re: RETROnizacja

@vojo, post #43

To jest Qubo :) Pod 8 mieszkasz?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2018 22:02:18 przez Szpunta
[#45] Re: RETROnizacja

@Szpunta, post #44

8/22, sąsiedzie :)

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2018 22:03:51 przez vojo
[#46] Re: RETROnizacja

@vojo, post #45

Niezłe jajca, pewnie się mijamy a nawet nie wiemy nic o naszych zainteresowaniach. Jesteś na fb?
[#47] Re: RETROnizacja

@Szpunta, post #46

Nie licząc fake'owego konta na różne dziwne potrzeby roznych serwisów to nie, nie mam. Ale jak Cie zobaczę przy aucie to się przywitam :)

Renton, sorry za OT

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2018 22:12:45 przez vojo
[#48] Re: RETROnizacja

@vojo, post #47

Będę czekał. W razie czego jedziesz ze mną do Pawłowic na RETROnizacje?
[#49] Re: RETROnizacja

@Szpunta, post #48

Trochę kolidują mi terminy, na tą chwilę niestety nie mogę nic zadeklarować /
[#50] Re: RETROnizacja

@Renton, post #32

Przelew zrobiony:)
[#51] Re: RETROnizacja

@dawid84, post #50

Szkoda, że 21. Muszę odpaść.
[#52] Re: RETROnizacja

@Renton, post #32

Wpłacę nawet jakby mnie miało nie być ;) może jakąś nagrodę też dam

Przelane ;)

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 11:21:09 przez WojT_GL
[#53] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #52

Dzięki Wojt! Zaksięgowane ;)
[#54] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

Renton to jest Dom Kultury czy Gminny Ośrodek Kultury?Pytam bo sa takie dwa miejsca:)
Pozdrawiam
[#55] Re: RETROnizacja

@dawid84, post #54

Czy znajdzie się ktoś chętny aby zabrać ze sobą z Centrum Katowic Turka Retro Maniaka ? Jak coś to przekażę telefon i się dogadacie.
[#56] Re: RETROnizacja

@Marosław, post #55

Jak nikt inny bliżej nie odezwie to moge go wziąć OK
[#57] Re: RETROnizacja

@Renton, post #32

30 poszło ziom OK
[#58] Re: RETROnizacja

@dawid84, post #54

To jest OSIEDLOWY DOM KULTURY.

@Vato - dzięki!!!
[#59] Re: RETROnizacja

@Renton, post #58

Ode mnie też masz wsparcie. Może się pojawię ale jeszcze się okaże. Dam znać.
[#60] Re: RETROnizacja

@nostrum666, post #59

Ja będę. Wezmę ze sobą jakiś sprzęcik.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem