[#271] Re: RETROnizacja

@Renton, post #270

Raczej powinienem być na tej zacnej Imprezie.
Jakby ktoś chciał się zabrać po drodze to pisać.
Moja trasa
Pozdrawiam
[#272] Re: RETROnizacja

@_Skiba, post #271

Specjalnie dla Skiby i reszty skrytoatarowców na tym forum ;)

Powstała w pełni kodowana invitka na Atari XL/XE zapowiadająca imprezę:



Polecam przeczytać opis pod filmem ;)

Dziękuję również, za kolejne wpłaty!!! (Cinek,xFlea,Borsuk,PiotrekZG)
[#273] Re: RETROnizacja

@Renton, post #272

Fajnie się dzieje widzę! Invitki, fiu fiu!
Wojt przed chwilą mnie uświadomił, że przez wybory RENTONizajce zostały przeniesione na tydzień później, gdzie - niestety - w tym czasie będę niedostępny.
Nosz normalnie motyla noga!! cenzura

Trzymam kciuki za powodzenie imprezy, liczę że kolejna edycja się odbędzie i zawitam z pozostałymi w stałym składzie.

HOWGH!!

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018 08:39:46 przez Lokaty
[#274] Re: RETROnizacja

@Lokaty, post #273

Szkoda Lokaty, a byłem Tobą ustawiony na "sam wiesz co" ... co się odwlecze, to nie uciecze!
[#275] Re: RETROnizacja

@Renton, post #274

Też żałuję, że nie zdołam. Jednak na pewno masz czym się zająć do kolejnego spotkania.
Dodam jedynie, że serwis Dreamcasta być może zajmie więcej czasu niż się spodziewałem. Nadchodzący tydzień nakreśli sytuację, jednak zakładam najgorszy scenariusz.
Tak czy owak, zapewne będzie jeszcze okazja, aby temat poeksplorować (jeżeli ten mi zdechnie to i tak kupię kolejny egzemplarz)! OK

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018 10:05:31 przez Lokaty
[#276] Re: RETROnizacja

@Renton, post #274

Hej Majster całego zamieszania.
A jakieś koszulki to bedom? czy sami mamy wydrukować logo i nakleić na koszulę flanelową?
[#277] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #276

Będą koszulki "firmowe" :)
[#278] Re: RETROnizacja

@Renton, post #277

Gdzie się zamawia i ile się płaci?
[#279] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #278

Będą w sprzedaży na miejscu! Cena ... (?)
[#280] Re: RETROnizacja

@Renton, post #279

Jakie będą kolory?
[#281] Re: RETROnizacja

@Bartek2075, post #280

Czarne, innych nie przewiduję, ze względu na logo.
[#282] Re: RETROnizacja

@Renton, post #272

Renton przywiozę Tobię trochę fantów do Atari jak chcesz ;)
[#283] Re: RETROnizacja

@_Skiba, post #282

Dla mnie Skiba, czy na fanty do wygrania? Jak co pisz ... DISCORD!
[#284] Re: RETROnizacja

@Renton, post #283

Dla Ciebie!
[#285] Re: RETROnizacja

@Renton, post #283

Renton - wpłata poszła. Dobrze, że nie przelałem na poprzedni rachunek z pierwszej edycji. "Księgowa" się zmieniła albo separacja (po ostatniej edycji)?
[#286] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #285

Impreza coraz bliżej, dlatego się przypomnę!
Dziękuję bardzo za kolejne przedpłaty (kubaslonka, Adinfo) i zachęcam osoby wybierające się na imprezę o dokonanie przedpłat, bardzo ułatwi mi to kilka spraw organizacyjnych dopiąć do końca!
Wejściówka 30zł!

Dane potrzebne do przelewu:

Konrad Jabłoński
Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

W tytule przelewu proszę podać swoje imię/nazwisko/xywę!!!

Wpłatę proszę potwierdzić na maila:

renton@retronizacja.pl

Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
[#287] Re: RETROnizacja

@Renton, post #286

Możecie mi podpowiedzieć nazwę gry - na pierwszej edycji Retronizacji na jednym z komputerów była odpalona gra "spadanie w dół" - Fall Down, ale w Internecie wpisując Fall Down znalazłem tylko filmy i screeny z wersji na Atari 2600, a wersja, która tam była uruchomiona była bardziej wypasiona.
[#288] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #287



to nie to przypadkiem?
[#289] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #288

Dzięki! - jednak google przy Fall Down wypisuje inne wyniki niż Downfall OK
[#290] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #289

Rusza akcja koszulki na RETROnizację!

Założyłem na CupSell sklep z koszulkami.
Są tam koszulki z pierwszej edycji jak i koszulka na tą edycję.
Można zamówić sobie samemu w sklepie, gdzie ustawiłem swoją prowizję/marżę na zero, czyli cała podana cena idzie do właściciela strony.
Można też sobie pooglądać, sprawdzić rozmiar i zamówić u mnie (bo robię większe zamówienie), i taka koszulka będzie kosztować 40 zł. Dodatkowe 6 zł na organizację imprezy. A i tak wyjdzie mniej, jakby przy najniższym koszcie wysyłki zamówić sobie samemu.
Oczywiście akcja nie jest obowiązkowa - tylko informacyjna. Na pierwszej edycji znalazło się kilka osób, które zdziwione były tym, że takich koszulek nie można było kupić na miejscu.
Przegapili podobną akcję, a mnie nie było stać, żeby zainwestować w te t-shirty.
Mnie cena tych koszulek też się nie podoba, ale przy takim nakładzie, ciężko o niższą.

Zamówienia (ilość/rozmiar/xywa):

renton@retronizacja.pl

Wpłaty:

Konrad Jabłoński
Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

Koniec akcji - wtorek [23.10.18]!!!
[#291] Re: RETROnizacja

@Renton, post #290

Fajnie z tymi koszulkami, ale czemu w sklepie nie jesteś na zdjęciach produktu jako model?
Myślę, że przygarnę po jednej czarnej z poprzedniej edycji i z najbliższej.
[#292] Re: RETROnizacja

@Adinfo, post #291

Dodałem do sklepu DAMSKIE modele koszulek, żeby nie było ;) że jakaś dyskryminacja...

@Adinfo: jak zamówisz wcześniej i jesteś pewny, to zamówię Ci z poprzedniej edycji, sam od siebie zamówię tylko kilka już z edycji bieżącej. Daj znać na maila, jakby co!
Na modela się nie nadaję, nie zmieścił bym się w kadrze :P
[#293] Re: RETROnizacja

@Renton, post #292

Zaś sam sobie podbiję, ale mam newsa ...
Zdechł mail na retronizacja.pl ...
Dlatego potwierdzajcie swoje wpłaty za wjazd i koszulki na:

konrad.hcp@gmail.com

za ewentualne utrudnienia przepraszam!
[#294] Re: RETROnizacja

@Renton, post #293

Hello!

Coraz bliżej święta ...

Oficjalnie właśnie kończę akcję "koszulki".
Wszystkim, którzy zamówili bardzo dziękuję!
W tym celu proszę już nie robić przedpłat!

Oczywiście osoby chętne, na własną rękę, będą mogły sobie je zamówić w Sklepie, ale czy to się opłacać będzie ...

Bardzo dziękuję za kolejne przedpłaty na wejściówki!!!
(Grave!!!, AmiCzar, K3ichi, Jabolpank, Sajd0r, EMPI, Pancio, Daczek84)
Uratowaliście mi dupę!!!!

DO ZOBACZENIA!!!
[#295] Re: RETROnizacja

@Renton, post #294

Proszę Państwa to już jutro!!!

Pogoda nas nie rozpieszcza, ale nie poddajemy się. Na sali jest ciepło, także nie ma się czego bać!
Mimo warunków atmosferycznych grill nadal jest w planie, także zabierajcie ze sobą swoje produkty które spokojnie będzie można wstawić na ruszt! Jakoś to ogarniemy ;)
Ulotki z pobliskiej pizzerii oczywiście są przygotowane - tak jak ostatnio, także posilić się będzie można na miejscu lub podskoczyć bezpośrednio do niej. Sklepy dobrze zaopatrzone również są w zasięgu wzroku! (tesko, monopolowy, warzywniaki, piekarnie)
Czajnik bezprzewodowy oczywiście tym razem będzie! Zabierzcie swoje szkło i kawę/herbatę, żeby coś na ciepło wypić!!!

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich przedłużaczy/rozgałęziaczy/złodziejki itp urządzenia pozwalające spokojnie podłączyć się do prądu!

Wejście - tak jak ostatnio - z tyłu budynku! Przód całkowicie wyłączony z użytkowania!

Zapraszamy! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrych humorów - a będzie extra!

Na miejscu do nabycia będzie kilka pamiątkowych gadżetów, także osoby chętne, niech wezmą ze sobą ciut więcej siana (kubki, koszulki, podkładki pod mysz, plakaty...)

DO ZOBACZENIA!!!

EDIT: Impreza będzie w miarę możliwości transmitowana "na żywo" na moim kanale YT ... to dla tych co nie mogą podjechać ...


Ostatnia aktualizacja: 26.10.2018 09:52:27 przez Renton
[#296] Re: RETROnizacja

@Renton, post #295

japrdl! w końcu nadszedł ten dzień.... zebrać się jutro rano wczas i cisnąć do Pawłowic to mus! hip hip hip :) to jeden z niewielu pozytywnych momentów w tym je****** tygodniu... więc mam nadzieję być tam mega happy :) (chyba w drodze będę w kółko słucha Pharrella Williamsa - Happy)

[#297] Re: RETROnizacja

@Renton, post #1

jak by ktoś chciał zanabyć A2000 lub atari STFM z 4 mb ramu to mogę zabrać
[#298] Re: RETROnizacja

@Renton, post #295

Siemano!

Niestety z przyczyn osobistych mnie nie będzie...
Bardzo mi zależało ale niestety nie dam rady.

No cóż- następnym razem!

Pozdrówka i udanej imprezy
[#299] Re: RETROnizacja

@kubaslonka, post #298

a ja juz spakowany. nawet wzialem przedluzacz ktorego zawsze zapominam :)
widzimy sie jutro z ranca!!!
[#300] Re: RETROnizacja

@WojT_GL, post #299

Jak masz miejsce to weź skrzynkę... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem