kategorie:
[#331] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #330

Skan oświadczenia wysłany .
[#332] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Cholera, nie mogłem się zdecydować - wziąłem x 4 :) Czarna, biała, przeźroczysta i czerwona (jak już pewnie będzie dostępne w głosowaniu).

Poszło PayPalem, skan oświadczenia wyślę jutro.
[#333] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@drsky, post #332

kolejny ....
mega pozytywny świr :P
[#334] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #247

Skan oświadczenia wysłałem elektronicznie.
[#335] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amigachelm, post #334

oświadczenie wysłane elektronicznie, w razie potrzeby oryginał doślę... albo np. przywiozę na SACPa (planuję przyjechać)
[#336] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@wali7, post #335

Oświadczenie poszło na maila.
[#337] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Wiem że po terminie, ale liczę że _arti się zlituje :)

Przelew wykonany (ING), mail poszedł wraz z oświadczeniem.
Kolor: oryginalny czyli biały.

Dzięki.
[#338] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@wali7, post #335

HI Guys,

Just a BIG NEWS that i wanted to share with you first before any other group or public ;)


We now have 2 new signatures in the case !
  • Dale Luck

  • Ron Nicholson



The whole list of signatures now includes:
  • - David John Pleasance

  • - Dave Haynie

  • - RJ Mical

  • - Dave Needle

  • - Dale Luck

  • - Ron Nicholson





Some infos about these guys:

"The original Amiga development team was selected by Miner and Morse. Miner, a former integrated circuit designer for Atari, was the lead engineer for the original Amiga Corporation, which was bought by Commodore in 1984. Employees at Amiga Corporation were selected for their passion as well as their technical abilities. Miner and Morse wanted hardware and software engineers who had no problem being different and who genuinely wanted to change the world.

Amongst this group were Carl Sassenrath, Dale Luck, Dave Needle, Joe Decuir, RJ Mical, and Ron Nicholson. Decuir and Nicholson were instrumental in the early designs of the Agnus, Denise, and Paula custom chips that gave the Amiga its advanced sound and graphics capabilities. Needle later joined and continued on with them up to production as part of the hardware. At the same time, Sassenrath, Luck and Mical became contemporaries on the software side of things. Sassenrath developed the kernel of the AmigaOS operating system, while Luck handled the graphics layer and Mical the GUI."



You can read more on this article:
http://spectrum.ieee.org/view-from-the-valley/computing/hardware/amiga-30-and-the-unkillable-machine
[#339] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Dorian3d, post #237

do obudowy pasuje idealnie
DSS8+

[#340] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #338

OK
[#341] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #330

Oswiadczenie postaram sie wyslac jak najszybciej. Musze sie uporac z instalacja linuxa na laptopie, a na razie srednio to wychodzi
[#342] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@SuperBuster, post #341

UPDATE:
No, zbiórka już zakończona. Uff! Mogę już dziś poinfromować, że udało się zebrać 71 obudów, czyli 21 ponad normę! OK

Update z dziś wygląda tak - KLIK!.

- 15 osób jeszcze nie przesłało oświadczeń;
- kilka osób nie wpłaciło ale część tylko na papierze, bo technicznie za 2 osoby wykładam ja;

Jaki jest plan na najbliższy tydzień:
- kaska spływa jeszcze z Paypala, co potrwa pewnie ze 2 dni;
- zbieramy brakujące oświadczenia;
- około środy przelejemy pierwszą transzę na konto serwisu Kickstarter, w wysokości 3000 Euro. Dlaczego tak? W przypadku pierwszego wsparcia moja karta kredytowa będzie obciążona dodatkowymi 600 Euro jako transakcja kontrolna. Gdy zostanie zwrócona, przelejemy resztę. Całość powinna potrwać nie więcej niż 7-8 dni, więc na około 5-6 dni przed końcem zbiórki cała zebrana kwota powinna już trafić na konto kampanii OK



Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 14:16:02 przez _arti
[#343] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #342

Oświadczenie ode mnie poszło Przy okazji prośba o zmianę kolorów obudów na: przeźroczysta, czarna i szara.

Trzymam kciuki teraz za powodzenie całej kampanii!
[#344] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #342

Więc może zdążę się jeszcze podłączyć ? gdy będziesz wpłacał drugą transzę
[#345] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #342

W końcu wysłałem oświadczenie. Poszło na adres e-mail.
[#346] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #342

Kurcze. wysyłałem już dwa razy a wciąż jest brak ....

Poszło po raz trzeci. Adres przesłałem też przez PPA.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 20:47:26 przez Rafał A-3000
[#347] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Rafał A-3000, post #346

UPDATE:
Jesteśmy gotowi do przelewu pierwszej transzy, brakuje jednak sześciu oświadczeń:
1. lord_spider
2. Michał L.
3. bacus10
4. bulY
5. laska
6. voyager

...tak więc, umówmy się, że wasze wpłaty idą w drugiej transzy



Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 08:35:37 przez _arti
[#348] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #347

Informuję, że właśnie zostaliśmy oficjalnie inwestorami 4000 Euro zostało zarezerwowane na poczet kampanii OK

[#349] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #348

chciałem oficjalnie nam pogratulować!
jesteśmy najlepsi OKok, racja
[#350] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #348

Serce rośnie. Akcja na kikstarerze może się udać lub nie, ale to czego dokonaliście jest piękne, pozytywne i ogromnie się cieszę że też mogłem w tym uczestniczyć.
[#351] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@cossack, post #350

Dear all friends members of PPA.PL Group,

In the name of all A1200.NET team i would like to express to all of us how grateful we are, regarding the awesome achievement you've made !

When we've started this Amiga 1200 case project, we did not expected that we could find so much support from people grouping together to help this campaign to climb up.

You are a truly amazing bunch of fantastic guys, and i simply can't wait to meet you all when I'll deliver the cases in Poland!
If i could hit the road right now, I'd do it!

You guys are awesome, and we respectfully bow over your determination to help this campaign.

With all our gratitude,
Team A1200.NET

PS:
No other group is going to beat you i guess ;)
The German group will have only 30+ cases.



Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 22:53:42 przez amenophis
[#352] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #351

Personally, I have nothing against being beaten by other group ;)
100 cases/group - why not... :)
[#353] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@wali7, post #352

Indeed ;)

But it look like you're still be the best group.
[#354] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #348

UPDATE: cała zebrana przez nas kwota jest zabezpieczona na moim koncie i została (też) już zarezerwowana (4680 Euro) na poczet kampanii. Mam jeszcze niewielki zapas, więc jeśli pojawią się jakieś różnice kursowe czy coś, to będę mógł to dopłacić.



Pozostało do zebrania 22.000 Euro i 11 dni. Jeśli wziąć pod uwagę Niemiecką grupę (30+ obudów), to mamy dodatkowe 2000 -2200 Euro. Realnie więc brakują dwie dychy.

Phil mówił coś o innych firmach, które też biorą hurtowo obudowy. Nie wiem, czy one już dołączyły ale jeśli nie, to sprawa wygląda jeszcze lepiej OK
[#355] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #354

Nice! Brawo My Widać, że Moc w społeczności Amigowej jest silna
[#356] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #354

Dosłałem skan dupochronu- sorki za zwłokę.
[#357] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #354

"Realnie więc brakują dwie dychy."
A co jak będzie brakowało 10k euro do sumy 125k, projekt nie dojdzie do skutku?
Czy jest taka możliwość aby autor zbiórki zredukował wymaganą kwotę na kickstarterze do na przykład 115k?
[#358] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #353

But it look like you're still be the best group.

Where is the forum of German users, maybe we need to go and tell them that they can make it . We also did not believe we'll make 50 cases, we've planed for "Plan B" (to pledge directly if group pledge does not reach 50), and we ended up having around 70 cases I think .

Thanks as well to _arti for your great organisation of the effort, we owe you as this is not something easy, and took a lot of your private time to manage our pledge!
[#359] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BULI, post #356

Dosłałem skan dupochronu- sorki za zwłokę.


to cyrograf
[#360] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Leon, post #357

Niestety nie ma takiej możliwości - za tą konkretną kwotą stoją konkretne zobowiązania i problemy, które mają być dzięki niej rozwiązane. Potrzeba na wszystko 125k stąd i taka kwota pojawiła się w kampanii.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem