kategorie:
[#391] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #388

stara Indianka normalnie :)
[#392] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Będzie można decydować o większej liczbie kolorów po zakończeniu akcji na kicksarterze, tak? Jeśli będzie, to piszę się na dark grey. szeroki uśmiech
[#393] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #390

Thanks guy, for me, personally, the TRANSLUENT case is good enough. It's obvious that the rendered image will be always more clear, clean and simply perfect. So I do not change my mind - I am still waiting for the transparent one. OK
[#394] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@wali7, post #393

Me as well :) transparency or nothing ;)

How do you read polish so well? Using google translate?
[#395] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@WojT_GL, post #394

Hi,

Yes i'm using google translate to read & try to understand the best i can ;)
But always answer in english to stay the more accurate hehe
[#396] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

no ja już jestem spokojny, jeszcze 3k i jesteśmy w domu hehe
[#397] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #390

Rzeczywiście, przypatrzyłem się zdjęciom osławionej przeźroczystej obudowy dla C64 i efekt jest taki sobie, a u nas ma być znacznie lepiej.
Ta wersja idealnie przeźroczysta to render, więc nie ma co płakać powinno być bardzo dobrze. ok, racja
[#398] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@QUAD, post #396

No to Panowie i Panie mamy to szeroki uśmiech
Już jest ponad 126 000
[#399] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jarob, post #398

yippee Tańczący banan
[#400] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #399

Uspokój się, bo jeszcze poślizgniesz się na skórce od banana. Gratuluję udanej akcji.
[#401] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jarob, post #398


Niesamowite, dla mnie to jest wielka chwila.
Amiga będzie miała nowiuteńkie obudowy!
Coś jak odrodzenie, renesans Amigi!
Jeszcze tylko jakby do środka można było wpakować takie Natami czy odpowiednik, ehh....
[#402] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jarob, post #398

Serio, niemalże do końca nie wierzyłem, że się uda zebrać te nasze 50 obudów a co dopiero zakończyć całą zbiórkę sukcesem. A tu takie Wow! OK

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 22:10:05 przez _arti
[#403] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #402

Rewelacja :) Już się doczekać nie mogę :) Teraz niestety kilka miesięcy oczekiwania na nowe budki do naszych Amiś :)

Sam do końca się bałem że coś nie wypali i zabraknie na zbiórkę :)

Jak wygląda z kolorami z naszego zamówienia, już zaklepane na stałe czy będzie można zmienić?
[#404] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@player_sct, post #403

Wolałbym już, że nie ale pewnie będzie można
[#405] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #402

Dear PPA.PL Friends,

On behalf of the team i'd like to express you how grateful we are for all the help and commitment you had to support this campaign.

You are all awesome dudes!
And i absolutely can't wait to meet you all when when i'll deliver the cases in Poland!
(I always wanted to visit your nice country!)

Frankly, you guys are a HUGE awesome bunch of unbelievable people!

I would like to thank Piotr as well, who did a great job collecting and gathering all of you together!

Piotr, my most sincere and respectful greetings to you!

Talk to you soon guys ;)

Cheers,
Phil

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 22:31:55 przez amenophis
[#406] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #402

Nom. Niesamowite. Czy ktokolwiek mógłby przypuszczać, że w obecnym, amigowym światku uzbiera się crowdfundingo taka sumę na cos tak trywialnego jak obudowy? Wątpię. Świetnie, że się powiodło bo ten sukces może być / powinien być zachęta na podobne akcje w kierunkach związanych z Amigami (klasycznymi, by była jasnosc). Dzis obudowy, jutro Ami-klony wielkości pudełek po zapalkach na fpga, pojutrze soft wydawany w pudełkach dla kolekcjonerów / w formie cyfrowej dla wszystkich. Mam nadzieje, ze ten sukces będzie sygnałem, do ożywienia sceny Amigowej.
[#407] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jarob, post #398

Yeah! Panowie... chyba nastał historyczny moment szeroki uśmiech

[#408] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #402

Jest radość! :D Dzika radość niczym u Zimocha w pamiętnym meczu Broendby - Widzew po strzeleniu drugiej bramki dla polskiej drużyny :D OKOKOK
[#409] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@michalmarek77, post #406

Jeszcze dwa dni temu wątpiłem, że się uda - brakowało ok 10 tys euro. Natomiast dziś magiczna liczba pękła a do tego ciągle rośnie - ponad 127 tys już. Do końca akcji jeszcze 4 dni :)
Fajnie będzie zobaczyć wnętrzności Ami podczas grania w Gianę :)

@Arti - super to zrobiłeś (jak zwykle) i masz u mnie zgrzewkę browara na SACPie :)

@Philippe - congratulations! I hope everything will go well starting from now, and the project succeedes. It is great that there are people which believe in such projects and wants to start them and take care of them so much :) Lot of work already done (in the campaign, many responses on KS comments and other forums) and lot of work to be done. But hopefully we will meet when all is done and You will come to Piotr bringing the cases - then I can grab a package of beer for You as well.

Chłopaki kupujący tutaj obudowy w tej zbiórce - fajowo! Dzięki za emocje :) I fajnie, że się udało :)
[#410] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@michalmarek77, post #406

Dubel :)
500 :)

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 23:17:44 przez WojT_GL
[#411] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@WojT_GL, post #410

Super, że się udało, ja wciąż szukam kasy i pewnie zaraz pracy ;(
Arti czy nadal jest szansa na dopisanie się do puli do końca zbiórki jeszcze kilka dni ??
[#412] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BlackTiger, post #411

@Strim, Stachu, Saanyubi, Dez3 i inni magicy lutownicy...
Daj cie na KS projekr 1260 za pol miLjona pln - dacie trade za taka kwote?

Jak widacp 'glupie' obudowy fyle zwbraly :D
Sorry za błędy, ale jestem w 600km delegaxkl (z Cieszyns do Gadanka) a kumpel za robotę odwdzięczył sie flaszka.... 1.75l Finlandia :/

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 00:43:15 przez vojo
[#413] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@vojo, post #412

no to zdrówko drunk OK
[#414] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@vojo, post #412

Jens się wścieknie ;)
[#415] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@vojo, post #414

Za tę Finlandię? ;)
[#416] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@vojo, post #414

Po zebraniu 125 k Jensa plan runął w gruzach ze swoimi obudowami. Oby tylko nie robił czegoś na złość. :)
[#417] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@michalmarek77, post #406

No właśnie może to będzie sygnałem dla kilku magików Amigowego świata, że opłaca się zrobić kampanie na Kickstarterze na nowoczesne turbo klasy 060 ? (najlepiej w FPGA)
(albo wskrzesić projekt Natami - ale na kicku)
[#418] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #404

Brawo trampolina super

Przyznam się, że byłem sceptykiem, dlatego największe braw należą się QUADowi, który zaraził nas wszystkich swoim optymizmem i rozruszał temat, oraz Artiemu, który jak zwykle świetnie ogarnął temat, przy okazji będąc otwartym na sugestie innych- dzięki Panowie i gratulacje dla NAS WSZYSTKICH OK
[#419] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@vojo, post #412

heh
rozumiem że nie prowadzisz ? ;)

Szybkie oszacowanie laika na funding nowych 1260 (zakładam minimum 150% wydajności Blizzz 060 80Mhz + dodatkowe ficzery aby przyciagnąc ludzi , inaczej nie ma szans, to musi być killer) :
- potencjalni nabywcy (na starcie): ~150 osób (?)
- cena detaliczna : max 1900 PLN (musi być atrakcyjna)
150 x 1900 PLN = 285k PLN
Więcej to byłoby ryzyko.
Potem doszłyby zyski z ciągłej sprzedaży (jeśli da się wyprodukować więcej).

Pytanie do praktyków, czy to realne?
[#420] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Ankuz MkOne, post #419

Research, prototypy i opłacenie techników - drugie tyle. Realny koszt zbudowania nowego akceleratora z 060 (albo jego substytutem), to pół bańki... w górę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem