kategorie:
[#571] Re: Some new update

@Cedrat, post #570



Ostatnia aktualizacja: 12.06.2016 21:03:44 przez Dorian3d
[#572] Re: Some new update

@Cedrat, post #570

Z tego co pamiętam, to była mowa, że projekt może nie wypalić przy starcie zbiórki i trzeba to wziąć pod uwagę. Teraz pozostaje czekać i trzymać kciuki.
[#573] Re: Some new update

@KM, post #572

dokładnie
[#574] Re: Some new update

@KM, post #572

Nie wiem, gdzie "była mowa" - ja przeczytałem na stronie to:

When a project is successfully funded, the creator must complete the project and fulfill each reward.

oraz to:

Throughout the process, creators owe their backers a high standard of effort, honest communication

W pełni rozumiem, że projekt może mieć opóźnienia i do nikogo nie mam o to pretensji. Ale brak regularnej i rzetelnej komunikacji bardzo mi się nie podoba.
[#575] Re: Some new update

@Cedrat, post #574

Z jednej strony Ciebie rozumiem, gdyż wiadomo, kasa zapłacona, niepewność jest .

Z drugiej strony, hm, nie wiem jak to powiedzieć . Każdemu łatwo jest wszystko oceniać i myśleć sobie - że to źle, tamto źle, ja to wszystko to bym zrobił lepiej i komunikował, awewogle, to absolutnie nie miał bym opóźnień , to nie miał bym co komunikować .

Ja natomiast wiem, że nie zrobił bym lepiej . Pracowałem (i pracuję) przy dużych projektach, i wiem, że nia ma łatwo, czasem trzeba trochę cierpliwości i wyrozumiałości. Przy projektach, a zwłaszcza takich, gdzie jest duża odpowiedzialność (a tutaj setki amigowców już chuchają w plecy ), trzeba czasem postępować ostrożnie. To normalne, że na codzień napotyka się niespodziewane problemy które się rozwiązuje na bieżąco. Czasem są to problemy pierdołowate o których nie warto wspomnieć, ale co dzień się je rozwiązuje, a czasem to grubsza sprawa. A tutaj jak coś pójdzie nie tak, to jak krew w piach, amigowcy dostaną złe obudowy z błędami i będzie trzeba emigrować twórcy projektu na inną planetę .

Dlatego ciesze się, że znalazł się gościu któremu chciało się podjąć tę odpowiedzialność i próbować coś zrobić . Jakieś mankamenty są, nie robi tego idealnie, popełnia błędy, ale działa - nie mamy w amigowym świecie nadmiaru firm i nowych ludzi którzy coś próbują. Kibicuję więc, żeby mu się udało. Nauczy się, w następnej kampani będzie lepiej .

Tymaczesm, cierpliwie czekam bo nic innego i tak nie mogę zrobić . W międzyczasie odkurzam i restauruję swoje amigi .
[#576] Re: Some new update

@Cedrat, post #574

Tak działa Kickstarter - creator MUST ale jeśli nie, to nikt go do niczego nie zmusi. Projekt jak najbardziej może nie wypalić ale póki co, opóźnienie jest stosunkowo nieduże. Niektóre projekty na K. były rok-dwa po terminie a i tak się pojawiły
[#577] Re: Some new update

@_arti, post #576

Trochę szkoda, że ten etap projektu nie jest szerzej opisywany, myślałem że nawet jak nie wypali sam projekt, to człowiek się czegoś dowie, nauczy, zobaczy, a tak to w sumie nie wiele wiadomo. Obserwuję kilka osób na FB które pokazują lub opisują postęp pracy na swoimi projektami i tutaj trochę liczyłem, że będzie podobnie. Pewnie są jakieś powody dlaczego tak nie jest i szkoda, fotka raz na miesiąc lub dwa to trochę mało. Pozostaje czekać na finalny produkt.
[#578] Re: Some new update

@cossack, post #577

Proszę - pierwsze fotki

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2016 20:58:54 przez _arti
[#579] Re: Some new update

@_arti, post #578

Będzie dobrze OK
[#580] Re: Some new update

@_arti, post #578

Wow, coz za biel! Zaluje, ze wzialem 6 przezroczystych. Moglem sobie zamowic choc jedna w oryginalnym kolorze
[#581] Re: Some new update

@_arti, post #578

Hi Guys,

@Cedrat and @Cossack

I'm sorry if the way we conduct this project does not satisfy you guys.
Although i understand your position believe me when i say it's a lot of work and posting project updates every weeks isn't possible.
The main reason for that is that the team is way too small for now and i prefer to focus on the case than posting photos with no added value.

I'm the lead project manager and i'm coordinating all the work between manufacturers, prototypers, designers and modelers as well as our main manufacturer.
This project has links on 3 continents and i'm at the center for coordination.

Beside that i'm also a web developer and as entrepreneur i do manage my own company (nothing related to Amiga)

Mor related to the case campaign i've created the first two websites from scratch as well as RMI and the GroupBuy site (which wasn't so perfect i concur haha)
I'm also taking care of communication on FB, forums and Twitter and i'm the main designer for every images or photos you see.
Except for the 3D rendered images of course that are of the case 3D model renders and Paul kitching's work for the keys.

And this is just a few things i'm taking care of.

You Guys have to understand that this kind of project is NOT small business.
Any mistake or flaw in design would lead to case manufacturing issues or unsatisfied backers and we won't let that happen just because some people want more photos ;)

The last KS update regarding T2 proto review AND the Indieretronews. article was both meant to share with all our backers and the Amiga community on how the project is going.
And he's going well! szeroki uśmiech

We'll come back with photos and videos covering molds tooling process.
And same when we'll start manufacturing cases ;)

Thanks to ARTI for posting the link to Indieretronews.

Many thanks to all of you guys, because you're all awesome and what we do today is possible because you helped us to make this happen.

This is the FIRST time over the last 25 years that new Amiga 1200 cases are being made!
And now we've announced that we'll do the same for key caps ;)

Please continue to believe in our team and we'll deliver the best!

Thanks for your awesome support guys,

Cheers,
Phil

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 06:03:05 przez amenophis
[#582] Re: Some new update

@amenophis, post #581

Nareszcie jakieś optymistyczne wieści :)
[#583] Re: Some new update

@_arti, post #578

ciekawe czy się doczekamy
[#584] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Mój kolega pyta się czy białe do A 1200 dostępne i jaka cena?.
[#585] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@barbaramazurek, post #584

Warto "wgłębić się" w wątek i zacząć czytać od początku. W pierwszym poście podano cenę. W międzyczasie były zapisy, zbiórka kasy itp. Obecnie pewnie można kupić, ale tylko od osoby, która rezygnuje z zakupu, chyba że coś się zmieniło. Były już ogłoszenia o możliwości odstąpienia zamówionej obudowy. Niezależnie od tej akcji widziałem gdzieś obudowy NOS z klawiaturą za coś koło 100E.
[#586] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@misiek2, post #585

Z białej to pewnie nikt bo ona taka łada.
[#587] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@barbaramazurek, post #586

Jak się nie mylę to chodziło o transparentną.
[#588] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@barbaramazurek, post #586

Mogę jedną odsprzedać, ale czarną. 300PLN z przesyłką.


Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 10:52:43 przez _arti
[#589] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #588

Heh :) Sprzedajecie coś czego jeszcze nie ma :P

Ja czekam na moją przezroczystą - potem mogę odsprzedać moją oryginalną
[#590] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@WojT_GL, post #589

Dałem ogłoszenie. Wiesz ilu mam chętnych? OK
[#591] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #588

Czarna nie ładna ta biała to jest to co mój kolega podziwia i zresztą nie on sam.
[#592] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@barbaramazurek, post #591

A mój kolega podziwia czarną a biała nie ładna jest według niego ale co on tam wie.
[#593] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@recedent, post #592

powiedz koledze że jest gupi
:)
[#594] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@recedent, post #592

Moim zdaniem czarna nadaję się bardziej do prosektorium niż do domu a tak poważnie z przyczyn praktycznych na czarnej znać bardzo kurz na białej nie widać mężczyzną widać to nie przeszkadza.
[#595] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@barbaramazurek, post #594

Mezczyzna to nie przeszkadza w ogole bo uzywaja Tego :)
[#596] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@sordan, post #595

Otóż to. Prawdziwy mężczyzną nawet czarnulkę pokryje jak zawodowiec. OK
[#597] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@barbaramazurek, post #594

Ja swego czasu pomalowałem swoje C128D na czarno (bez klawiatury) i całkiem nieźle to wygląda. Aż tak dużo kurzu nie widać ale fakt że częściej leży teraz w szafie :) (stacja mi padła)
[#598] Re: Some new update

@amenophis, post #581

Nie wiem czy zauważyliście ale na stronie projektu pojawiła się aktualizacja informacji plus fotki
[#599] Re: Some new update

@player_sct, post #598

To nie fotki
[#600] Re: Some new update

@Dorian3d, post #599

"Let us share with you photos of molds material parts"

jak nie fotki to co? Obrazy graficzne stworzone urządzeniem do robienia zdjęć? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem