Komentowana treść: MicroA1 już w Vesalii
[#91] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Mufa, post #90

W odpowiedzi na komentarz #90










PS: Maly blad na rynek amigowy poszlo tylko okolo 20% z 6000 sztuk :)



I wtedy wynik sie zgadza :D

[#92] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Mufa, post #89

W odpowiedzi na komentarz #89


Smieszny to Ty jestes, czytac nie umiesz czy co.


Sorry, ale zzy Ty przypadkiem dzisiaj czegos nie piles ?




Nie wiem kim jesteś, bo twoja ksywa nic konkretnego mi nie mówi. Gdyby nie to, że kupiłeś A1, pewnie nie kojarzyłbym cię w ogóle. Widzę natomiast, że w bardzo prymitywny sposób obrażasz jednego z najlepszych polskich programistów wspierających przez długi czas Amigę wieloma programami i projektami. Tak się złożyło, że w pewnym momencie wybrał inne rozwiązanie i co to oznacza? Obelgi ze strony fanatycznych pajaców jak ty czy Sventevith, którzy nawet nie potrafią pisać w ojczystym języku. To tyle co chciałem powiedzieć w tej dyskusji. Wszelkie chamstwo perfidnie zamierzone. Nie szanuję idiotów, taki już mam pogląd na świat. Teraz możesz mnie zbluzgać, z pewnością ci ulży.
[#93] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Mufa, post #90

W odpowiedzi na komentarz #90


Freescale proszę Pana. Na rynek "postamigowy" poszło jakieś 1300, może 1400 (nie mam dostępu do dokładnych aktualnych danych). A co do chamskiego pytania na temat picia - nie piję alkoholu.
[#94] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Grzegorz Kraszewski, post #93

W odpowiedzi na komentarz #93






Na rynek "postamigowy" poszło jakieś 1300, może 1400



O dziekuje, to juz zupelnie inny obraz niz te 6000.



A co do chamskiego pytania na temat picia - nie piję alkoholu.



Bez przesady, naprawde bylo chamskie ?

Zaczelem to zdanie od slowa przepraszam. A wogole to nie widze niz zdroznego w piciu alkoholu. W koncu alkohol tez jest dla ludzi. Sam zaliczylem dzis trzy "Tyskie", byc moze siorbne sobie jakies piwko rowniez jutro. Mozesz mnie o to zapytac na pewno sie nie obraze.

[#95] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Olo, post #69

W odpowiedzi na komentarz #69


P.S. Mam małe pytanie, vesaila pisze że mA1 ma "6-channel 5.1 surround sound" a MAI że teron mini ma tylko dzwięk 6-cio kanałowy.



mA1 to NIE JEST Teron mini, którego reklamuje MAI na swojej stronie.

[#96] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Fei, post #92

W odpowiedzi na komentarz #92




1. Gdzie kogos obrazilem ?? To raczej Ty jak widac tutaj kogos nazywasz pajacem. Ale nigdy nie mials zbyt wielu argumentow.

2. Skoro wybor platformy z sentymentu nazywasz fanatyzmem to masz problem. Nie mozesz przebolec tego, ze ktos nie olal AInc i nie uznaje Pegaza za Amige oraz nie modli sie do Genesi.

[#97] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Sventevith, post #96

W odpowiedzi na komentarz #96


Gdzie kogos obrazilem ??


Obraził Mufa. Ciebie uważam za pajaca ze względu na lekceważący stosunek do kultury słowa.

Nie mozesz przebolec tego, ze ktos nie olal AInc i nie uznaje Pegaza za Amige oraz nie modli sie do Genesi.


Po raz tysięczny powtórzę, że Genesi mnie już nie interesuje a Pegaz nie jest Amigą sensu stricte. Nie mogę przeboleć natomiast tego, że dzięki Internetowi każde zero może zbluzgać ludzi tak zasłużonych idei Amigi jak Krashan i nie ma przed tym żadnych hamulców.
[#98] Re: MicroA1 już w Vesalii
Daj spokoj, nie ma sensu komentowac wypocin tego jegomoscia, to dla niego tylko woda na mlyn. Ow typ juz od dobrych kilku lat nie ma amigi, nie ma tez nic konkretnego do powiedzenia ani w temacie pegaza ani AONE. Jednak jest bardzo zaprawiony w mieszaniu w amigowym kotle, sklocaniu srodowiska, orbazaniu innych itp.

Ze swych umiejetnosci czesto korzysta by choc w ten sposob zaznaczyc swoja obecnosc.

Gosciu sam zaznacza ze nie jest zbyt spostrzegawczy, nie kojarzy mojej ksywy. Nie kojarzy tez faktu ze mniej wiecej od 3 miesiecy od czasow jego komentarzy dotyczacych recenzji OS4 pre-release, kompletnie ignoruje jego przyglupawe komentarze (zreszta nie tylko ja). Proponuje tobie abys czynil podobnie, gdyz komentarze na poziomie takim jak ten 92, na polemike zwyczajnie nie zasluguja.
[#99] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Mufa, post #98

W odpowiedzi na komentarz #98


Za to Krashan jest osoba w Amigowym srodowisku bardzo znana, i to dzieki niemu po czesci Amiga dalej jest uzywana i rozbudowywana (Prometeusz?)
[#100] Re: MicroA1 już w Vesalii

@stefko, post #99

W odpowiedzi na komentarz #99


Dokładnie. Mrówka krzyczy na słonia. Śmiechu warte. No, ale mrówka ma A1 i klapki na oczach, "dobrze" zna matematykę, i ma wiarę.
[#101] Re: MicroA1 już w Vesalii

@stefko, post #99

W odpowiedzi na komentarz #99






Za to Krashan jest osoba w Amigowym srodowisku bardzo znana, i to dzieki niemu po czesci Amiga dalej jest uzywana i rozbudowywana (Prometeusz?)



Alez ja tego nie neguje, co nie znaczy ze jest osoba nieomylna, nietykalna i osoba z ktora nigdy nie mozna polemizowac.

Jesli jestesmy juz przy znanych osobach to przypomnijcie sobie jak niedawno MOSowce zmieszali z blotem Dave Haynego, tylko dlatego iz opowiedzial sie po stronie AOS4.0.

[#102] Re: MicroA1 już w Vesalii

@MinisterQ, post #100

W odpowiedzi na komentarz #100






Dokładnie. Mrówka krzyczy na słonia. Śmiechu warte. No, ale mrówka ma A1 i klapki na oczach, "dobrze" zna matematykę, i ma wiarę.



Dokladnie, wiesz podzial na kasty i swiete krowy to juz historia. Mamy demokracje i moge sobie krzyczec na prezydenta, biskupa czy nawet Tworce prometeusza. Jesli sie z tymi zasadami nie zgadzasz to proponuje emigracje na Kube. Tymczasem zamiast gadac o wierze i matematyce i klapkach, moze mnie oswiecisz i zechcesz laskawie odpowiedziec na pytania jakie postawilem w komentarzu nr 70. Jakos dziwnie wszyscy omijaja na nie odpowiedzi, a czepiaja sie jakis nieistotnych szczegolow.

[#103] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Mufa, post #70

W odpowiedzi na komentarz #70




Ja ci odpowiem na te pytania (a czemu nie? ;)



1. Czy uwazasz ze liczba sprzedanych Pegasosow z morphosem moze przekroczyc 10tys w perspektywie roku ?



Nie, nie moze. Pegasos nie ma w tej chwili nic do zaoferowania, co by spowodowalo, ze liczna 10tys. sztuk zostalaby przekroczona (chyba, ze o czyms nie wiem)



2. Jesli tak to co mialoby ten impuls spowodowac cud ? Bo niska cena i "amigowy system" jakos nie pomogly.



Nowe programy - to jest potrzebna (np. przegladarka www)



3. Czy uwazasz ze wprowadzenie na rynek MicroA1 zmniejszy czy zwiekszy liczbe uzytkownikow OS4.0 ?



Zalezy od - patrz odp. na pyt. 2



4. Czy uwazasz ze wprowadzenie na rynek OS4.0 dla Classicow zmniejszy czy zwiekszy liczbe uzytkownikow OS4.0



Na pewno nie zwiekszy, ale pewna grupa osob moze pozostanie przy Amidze.



5. Czy uwazasz ze zakonczenie prac nad systemem OS4.0 i wypuszczenie pelnej komercyjnej wersji zmniejszy czy zwiekszy uzytkownikow tego systemu.



nowe, uzyteczne programy - jak beda, to moze.



6. Jelsli odpowiedziales juz sobie na te pytania, to napisz prosze jaki z dwoch konkurencyjnych systemow bedzie mial powiedzmy za rok dominujaca pozycje na amirynku.



Dzis stawiam na OS4, ale moze sie to zmienic.
[#104] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Fei, post #97

W odpowiedzi na komentarz #97




Ciebie uważam za pajaca ze względu na lekceważący stosunek do kultury słowa.



No ta akurat marny argument w naszej dyskusji. Ale jak napisalem malo masz argumentow.



Co do Kraszana. Nie raz sprzeczalem sie znim i pewnie jeszcze nie raz bede. Lecz mam do niego duzy szacunek. Jak do kazdego tworczego programisty nie wazne na jaka platforme pisze. A jak doczytalem sie na ktorejs ze stron ze stworzyl Prometeusza nie ukrwywam zaimponowalo mi.
[#105] Re: MicroA1 już w Vesalii

@pini, post #86

W odpowiedzi na komentarz #86


Kilka tygodni temu napisałem, że BB może przestać chcieć dopłacać do płyt.



Do produkcji Pegasosów nigdy nie trzeba było dopłacać. Siejesz propagandę zwolenników konkurencji, nieudolnie starającą się wytłumaczyć zawyżone ceny rodziny Teronów ;) Co do ceny kart CPU: nie przypominam sobie, aby ostatnio w ogóle produkowano karty z G3 i raczej w tym upatrywałbym powodu podwyżki.
[#106] Re: MicroA1 już w Vesalii

@_arti, post #103

W odpowiedzi na komentarz #103


Pegasos nie ma w tej chwili nic do zaoferowania



Jak Peg nie ma nic do zaoferowania to nie rozumiem optymizmu czerwonych. To nic == wiecej niz A1 z OS4. A teraz troche matematyki:



Pegasos = nic, czyli 0

Pegasos > A1

A1 < nic, czyli mniej niz zero



;)
[#107] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Sventevith, post #104

W odpowiedzi na komentarz #104


No ta akurat marny argument w naszej dyskusji. Ale jak napisalem malo masz argumentow.


Nie zauważyłes w swym owczym zaślepieniu, że w ogóle nie wypowiedziałem się na dyżurny temat A1 vs Pegaz, ponieważ - jak to pisałem nie dalej niż 2 tygodnie temu - na ten temat nie da się z wami dyskutować. Moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie poziomu wychowania betafanatyków. Skoro mamy demokrację i - jak napisał Mufa - wszystko wolno, to ja też mogę zabrać głos, mimo tego, że "od kilku lat nie mam Amigi" (co jest kłamstwem). Wyłazi przy okazji jeszcze inna brzydka cecha - rasizm. A rasista to już nie pajac, lecz śmieć. Skończyłem.
[#108] Re: MicroA1 już w Vesalii
Przewinęło się tutaj kilku redaktorów PPA i żaden nie zareagował na festiwal braku kultury i chamstwa. Ciekawe. Czyżby dlatego, że akurat brak szacunku, arogancja i wyjątkowo prymitywne komentarze skierowane są w jedną stronę? Czy może dlatego, że panowie znają się i pozwalają kolegom na takie "wycieczki"?. A może jedno i drugie?
[#109] Re: MicroA1 już w Vesalii

@pini, post #108

W odpowiedzi na komentarz #108


A może są w lesie?

Trzeba mieć wyjątkowo "selektywne" postrzeganie rzeczywistości żeby widzieć chamstwo z jednej strony, ale nie widzieć go już z drugiej.

Mówisz że redaktorzy PPA nie reagują? Kiedyś zareagowaliśmy, nawet "przed" faktem, po czym Mufa spłakany stwierdził że tu cenzura jest. Teraz nie reagowaliśmy, wyrósł brednioserial na 100 komentarzy, też źle.

Proponuję ci idealne rozwiązanie - załóż własny portal, i pilnuj tam sobie porządku osobiście jak taki mądry jesteś...
[#110] Re: MicroA1 już w Vesalii

@R-Tea, post #95

W odpowiedzi na komentarz #95




No nie jest...Eyetech przeflaszował bios i dodał naklejke Amiga :D, jeżeli dla Ciebie naklejka jest miarą amigowości, to ja mam najszybsza i najnowocześniejszą amige na świecie, a to dlatego, że na moim pececie mam oryginalną nalepka AMIGA, a przecież nalepka decyduje czy dany komputer jest amigą czy nią nie jest :)



P.S. Zastanwiam się dlaczego nagle przeflaszowanie biosu i dodanie nalepki stało się takie w amigowym stylu. Przecież jeszcze nie tak dawno każda amigOS4ofca krzyczała jaki to Elbox jest zły gdy się okazało że karty USB Elboxu tak naprawde nie są ich kartami, tylko przeflaszowanymi kartami innej firmy :)

[#111] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Mufa, post #98

W odpowiedzi na komentarz #98




Ow typ juz od dobrych kilku lat nie ma amigi, nie ma tez nic konkretnego do powiedzenia ani w temacie pegaza ani AONE



Uważam że Fei ma więcej do powiedzenia w sparawie Amigi niż Ty.

Jest osobą znaną w środowisku amigowym od lat, a Ty jesteś poprostu zwykłym krzykaczem ktory zachowuje się jak dziecko, bo ktoś powiedział mu że jego zabaweczki są brzydkie.

Zobacz też że na portalach amigowych panuje względny "spokój" do czasu aż Ty lub Sventevith nie wpadniecie i nie zaczniecie pisać waszych "genialnych" przemyśleń i szukać kolejnych teorii spiskowych .

[#112] Re: MicroA1 już w Vesalii

@pini, post #108

W odpowiedzi na komentarz #108


A Tobie i tobie podobnym można z 1000 razy pisać, źe komentarze to czyjaś prywatna sprawa nie mająca nic wspólnego z tym, co dla PPA jako redaktorzy robią. Ale co tam, kogo to obchodzi...

Wierz mi, że gdybym kolegów z PPA nie prosił o umierkowanie (a nawet zakazywałem- posłuchali), to by np. Ciebie w pył roztarli.

Czepianie się redakcji jest jak najbardziej na miejscu, a jakże. W końcu to nasza wina, że robimy ten portal, że dajemy Wam wszystkim miejsce gdzie możecie się integrować (tak bardzo przecież wszyscy tego chcą!), ale widzę, że najlepszym sposobem na integrację jest pozamykanie wszystkich portali. Może wtedy kaźdy będzie miał czas i się nad sobą zastanowi i nad tym co robi/pisze. No i zajmie się swoją robotą.

Jak napiszę tu, że mam w ***** AmigęOne i Pegaza, bo mam (nie stać mnie na wydanie własnej kasy na któryś z tych sprzętów, który i tak mi nie da tego co robię/mam na pc. Peceta też nie kupiłem, mam go dzięki fundacji PFRON oraz wielu dobrym kolegom i ludziom, którzy mi w moim życiu pomagają. Jak ktoś nie wie o co chodzi to www.fop.prv.pl i link Krzysztof), to co? Nie wolno mi? Z tego powodu będę kim gorszym, wyklętym przez obie strony? Już nie będę kolegą, osobą, która więcej dla Was zrobiła niż Wy sami? Portal straci na obiektywności? Przecież ja obie strony traktuję jednakowo, więc w czym rzecz?

Mi już ręce opadają, gdy widzę takie coś, nawet nie mam ochoty reagować, bo i tak znajdziecie sobie wszyscy jakiś nowy wątek i na nowo się zacznie, mam jeszcze nadzieję, że jak się w jednym wykrzyczecie, to Wam przejdzie w końcu, ale wiem, że to tylko na jakiś czas, po którym zacznie się cała zabawa na nowo.

Ale cóż, jestem masochistą, skoro z takim uporem siedzę przy tym i staram się to ciągnąć. Widzę, że każdy by chciał integracji, ale na swoich zasadach, podobnie ma się ze stronami www traktującymi o Amidze, każdy chce zaistnieć na własną rękę, rozumiem to, ale o ileż łatwiej jest się wybić startując z kimś większym!? Dlatego smutno mi jest, jak coraz to kolejni autorzy stron amigowych odmawiają/rezygnują z chęci integracji z PPA i po jakimś czasie ich strony odchodzą w zapomnienie po krótkim okresie rozkwitu...

Celm PPA było zebranie naszych amigowych stron/artków w jednym miejscu, dawaliśmy miejsce na serwerze, największą oglądalność (jak na amigowe warunki w Polsce), pomoc w dopracowaniu jakości, jednak mało kto okazuje zrozumienie dla tej idei, a szkoda...



Nie denerwujcie więc mnie proszę, już i tak jestem mocno wkurzony na WindowsaXP, który mi różne awarie krytyczne pokazuje co chwilę.
[#113] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Olo, post #110

W odpowiedzi na komentarz #110


Ej, ale o co ci wogole chodzi?
[#114] Re: MicroA1 już w Vesalii

@mcbarlo, post #106

W odpowiedzi na komentarz #106




Tak, nic co by pozwalalo sprzedac ich 5x tyle ile juz sie dostalo do lap amigowcow ;)



BTW: pewnie jakby byla przegladarka www to sprzedaloby sie ich 10x wiecej. Moim zdaniem, jest to teraz najbardziej potrzebne/niedostepne oprogramowanie dla systemow amigalike...Bo w sumie reszte to mamy.

[#115] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Jacek Piszczek, post #105

W odpowiedzi na komentarz #105


a może masz informacje czy produkcja kart procesorowych z g3 wogóle jest planowane bo czekam i czekam, a semestr się zaraz zacznie i znów będę musiał na linuxie na amidze siedziec a to jest trochę denerwujące
[#116] Re: MicroA1 już w Vesalii

@Fei, post #107

W odpowiedzi na komentarz #107




Jaki rasizm ?? Dobrze sie czujesz ?? Poztym to ty twerdzisz ze ze zwollenikami A1 nie da sie rozmawiac. I nie mow bzdur ze nie dyskutujesz na tematy A1 vs Peg bo gdby tak bylo te ten komentarz i wiele moich na w odpowiedzni twoje komentarze by nie powstalo. Poztym ram mowisz o moim fanatyzmie a raz jedyny argument na to podajesz kulture slowa. Jedno pasuje do dorugiego jak piesc do oka. I nie udawaj wilkiego liberala otwartego na wszelkie argumenty. Bo dla Ciebie zwollenik A1 juz z zalozenia jest zly bo to ma lub chce miec.
[#117] Re: MicroA1 już w Vesalii
Hmmm... no nie da sie ukryc ze dyskusja zaczyna sie robic powoli bardzo nieprzyjemna. Mimo wszystko po tych ponad 100 komentarzach zaczynam doceniac betamuszkieterow z plakietka OS4.0 na piersi. Smieszy mnie juz powaga Pegazowcow, ktorzy licza skrzetnie grosik do grosika (wszelkie roznice w cenie obu rozwiazan) nie widzac ze tak naprawde gdybysmy byli bogatszym spoleczenstwem to takie bzdety nie mialyby dla nas zupelnie zadnego znaczenia (ale ktos juz o tym pisal). Dlatego wazniejsze jest nastawienie uzytkownikow, Pegazowcy stoja twardo na ziemi (i poki co na tym dobrze wychodza), a zwolennicy "nowej" Amigi to po prostu szajbusy nie widzacy swiata poza "prawdziwa" Amiga. Na pozor jest to smieszne, ale tak naprawde mam wrazenie ze tylko Ci fanatyczni betamuszkieterzy moga przetrwac bitwe z czasem. Tak jak dziesiec lat temu, ci ktorzy stali "twardo na ziemi" szybko zdezerterowali na PiCi, zas jednoski, ze tak powiem "pozytywnie zakrecone", dla ktorych Amiga byla czms wiecej niz tylko kupa przestarzalego zlomu - przetrwaly. Oczywiscie nie watpie ze i wsrod uzytkownikow Pegaza sa bardzo aktywne, zafascynowane tym komputerem jednostki (a jestem tego pewien - i chwala im za to!), jednak nie widac tego na zewnatrz... Wszyscy mowia ze komputer to tylko przedmiot, ze emocjonalnie nic ich z tym stosem krzemu nie laczy. No coz chyba ja jestem jakis chory psychicznie, bo juz prawie od 10 lat ten komputer wywoluje we mnie baaardzo pozytywne emocje i jestem do niego cholernie przywiazany...



Z reszta sluchajcie, po co nam te wasnie?!?!? Trzymajmy sie razem, sklecmy jakiegos fajnego maga (mutliplatformowego Classic+Peg i OS4.0 jak sie pojawi w pelnej wersji). Posmiejmy sie z tego wszystkiego, wypijmy browarka (oczywiscie to propozycja dla tych co nie stronia od alkoholu :). Spozytkujmy ta energie na cos naprawde produktywnego, zamiast napychac kilobajtami plik z niniejszymi komentarzami (ktore nic nowego nie wnosza do naszej "tyci" subkultury). No chyba ze wolimy zagryzc sie na smierc... Ale ja juz w tym nie mam zamiaru uczestniczyc...
[#118] Re: MicroA1 już w Vesalii
heh... tradycyjnie hardkorowy watek polecial, stad idac za owczym pedem ;) dorzuce z 12 groszy ;), a wiec pare socjologicznych spostrzezen:



-co do ilosci sprzedanych plyt to wiem od tamtejszych tubylcow, ze w Szwecji proporcje sa zdecydownie odmienne niz w Polsce [mimo, iz jedyny wowczas amiga-dealer (teraz jest wiecej)] promowal pegaza - jak widac nalepka jest bronia, ktorej nie wolno lekcewazyc ;).

A'propos mocy nalepki - jak widac (?) news z a1 w tytule powoduje zazwyczaj wieksze komentowe zamieszanie niz peg ;)

btw: dziwnym tez, by w kraju wielkiej rewolucji, w ktorym to BB stal sie narodowym bohaterem (odznaczonym przez chirac'a jak pamietam) pegaz nie byl popularny [gdyby Kwas odznaczyl u nas np. pana z Elboxu, sprzedaz tez by skoczyla (?) ;)]



-jaki sens ma licytowanie sie na jakies "detale" z cyklu AGPxX, ram'y [no, to juz moze bardziej praktyczne] - skoro ami-systemy sa zgrabne,male, przyjemne i nie zjadajace na dzien dobry polowy "zasobow" jak wynalazek z Redmontowa do ktorego wszyscy (?) zmuszani sa sie przyzwyczaic. Tu chodzi bardziej o kontakt z nowym systemem, niz o swiadomosc posiadania paru mhz wiecej niz trollowy przeciwnik portalowy ;)



a skoro OS'y i ceny [i tak za wysokie ;)] obu wyrobow sie nieco rownaja (chyba za wczesnie na takie stwierdzenie?), to moze w koncu te pare tysiecy "czekajacych" fanatykow dokona wyboru i na portalach sie moze troche uspokoi, bo jakiz sens ma przekonywanie posiadacza peg'a/a1 by zmienil wiare ;) [ktos zna przypadek przesiadki w ktorakolwiek strone? ;)].

I kiedy granica posiadaczy a1/peg zostanie w miare nakreslona - przyjdzie ciezki czas "transgranicznej" wspolpracy i podawania sobie umeczonych sporem owczych racic z jednej i drugiej strony barykady ;)



btw: skoro tyle szumu moze narobic wsrod stosunkowo malej i jakostam znajacej sie spolecznosci kawalek softu i plytki z elektronika, tudziez pare cm2 nalepki ;), mozna latwo uznac za gatunkowo naturalne zbiorowe masakrowanie sie o kawalek terytorium, pare barylek ropy czy gramow uranu ;) ;(



peace
[#119] Re: MicroA1 już w Vesalii
No takiej reakcji niestety właśnie się spodziewałem.

Oczywiście za słowa pajac, idiota i śmieć odpowiadam ja. Jeżeli więc nie potraficie zwrócić komuś uwagi, to coś jest nie tak.

Z wypowiadającymi te słowa i niestety z Wami (redakcjo) też.

Mój komentarz spowodował Waszą krytykę. Za to wulgarne i pogardliwe wypowiedzi nie spotkały się z żadną reakcją. To smutne.

Ja "wysiadam".

[#120] Re: MicroA1 już w Vesalii

@rzookol, post #115

W odpowiedzi na komentarz #115


Nie, raczej nie interesuję się produkcją Pegazów. Zapytam jednak kolegów z bPlanu przy najbliższej okazji :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem