Komentowana treść: Quake III Arena dla MorphOS-a?
[#91] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@Valwit, post #80

Bo AROS jest systemem operacyjnym, a UAE czy Amithlon tylko emulatorami, być może dobrymi, ale jednak emulatorami. Co jednak wcale nie oznacza, że jestem przeciwnikiem AROS-a na Pegasosie. Wręcz przeciwnie. AROS ma jedną podstawową zaletę w porównaniu do pozostałych okołoamigowych systemów: ludzie go tworzący nie mogą się wypiąć na użytkowników.

[#92] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@Mufa, post #69

Chyba takowych dodatkow nie ma, Q3 to poprostu multiplayer, tryb single to walka z botami, ktora jest ciekawa dopiero na poziomie nightmare...
[#93] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@Kamul, post #91

kochajmy amigowskie seriale
[#94] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@GregLM, post #92

Detektywi do dzieła, Szukajcie, wszystko jest gdzieś tam. ;)
[#95] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@jimiche, post #93

Fabuła podobna ale to był inny serial. O wyższości Pegasosa/MOS nad Amithlonem. Niektórzy (jak ja) nawet dali się przekonać.

Argumenty były dwa: natywny i przyszłościowy...
[#96] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@tomek, post #95

No i lepiej jest miec Pegasosa/MOS-a niż amithlona....
[#97] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@Kaczus, post #96

bo jest bardziej przyszłościowy?
[#98] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@tomek, post #97

A będziesz chciał sie może pozbyć?
[#99] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@htn, post #98

Nie ja jeden. Ale dam Ci dobrą radę, poczekaj troszkę z zakupem. Będą tanieć... Jak można wyczytać w tym wątku:



Pegasosy zakupione przez entuzjastów Amiga-like systemu przechodzą w ręce ślinuxowców... Im dłużej będzie taki pat, tym mniej będzie zaineresowanych mosem i prosze mi nie p******ić (za przeproszeniem), że jeszcze jest nieskończone ect, bo to nigdy nie będzie skończone.







[#100] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@tomek, post #99

ale wielu użytkowników Pegasosów mówi że już nie stanieją...

...ja teraz wyczekuje na okazję, zchęcią bym kupił pegasosa ale coś efunzine się ociąga z promocją na niego
[#101] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@krismiszcz, post #100

bo efunzine na takiej promocji by stracilo. a genesi raczej sie nie kwapi zeby znowu jakas oglosic jak kiedys.
[#102] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@Jacek Piszczek, post #63

z tego co się zorientowałem, to Twój komentarz jest nie na miejscu - Tobie nie spodobał sie Q3 to go skasowałeś a cała reszta (chodzi mi po prostu o większość) nie będzie mogła się o tym przekonać, czy Q3 jest lepszy od Q1, czy nie - po prostu go nie zobaczą.

[#103] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@krismiszcz, post #100

właśnie są teraz promocję Pegasosów w efunzine (akurat byłem tam przed chwilką)

[#104] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@Jarek, post #103

racja i 1150 zł za pega1 g3 to cena mniejsza niż ta którą w 2001 roku zaplacilem za blizzarda_ppc, imo warto wydac nawet jeśli mosteam olewa totalnie userów (btw ktos ma MZ dał pomysł bounty dla mosteamu żeby tylko coś konkretnego powiedzieli ;) )

[#105] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@Jarek, post #103

No cóż ludzie kupujący pegasosy na linuxboxy nie chcą płacić tyle, co
płacili ludziez myślą o MorphOSie... A że tym drugim ciężko w tej
sytuacji sprzedać pegazosy, to i promocja...
[#106] Re: Quake III Arena dla MorphOS-a?

@tomek, post #25

Aros? wolne zarty...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem