Komentarze do artykułu: Czym jest Amiga?

[#61] Re: Czym jest Amiga?

@jubi, post #59

Maki to też pecety, wszystko to pecety, tylko co to jest pecet pomysł
Biadolisz jak mało którypomysł


Amiga X1000 to oczywiście Amiga ale nie made by Commodore, a na chwilę obecną Amiga X1000 jest najmocniejszą Amigą, ale wkrótce pojawi się następca AmigiX1000OK Także znowu wam uszy zwiędnąOK
[#62] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #61

Kłamiesz.
Nie ma AmigiX1000 jest tylko AmigaOneX1000.
[#63] Re: Czym jest Amiga?

@RadoslawF, post #62

Korekta

AmigaOne X1000 to oczywiście Amiga ale nie made by Commodore, a na chwilę obecną AmigaOne X1000 jest najmocniejszą Amigą, ale wkrótce pojawi się następca AmigiOne X1000 OK Także znowu wam uszy zwiędną OK

Użyłem skróconej wersji, którą się posługuję pomysł
[#64] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #63

X1000 to nie Amiga , Mac z ppc to tez nie Amiga te wszystkie samanthy , pegazy , systemy z logiem motylka nie maja nic wspolnego z Amiga , to tylko ciagle kombinowanie jak tu sztucznie utrzymac srodowisko , I ciagle zarabianie kasy , te forum powinno skoncentrowac sie na komputerze Amiga za duzo tutaj IBM podobnych srodowisk nie bede uzywal terminu PC bo faktycznie C64 tez bylo brandowane jako "Personal Computer"
[#65] Re: Czym jest Amiga?

@madwawa, post #64

X1000 to nie, ale AmigaOne X1000 to już jest Amiga nowej generacji OK
[#66] Re: Czym jest Amiga?

@madwawa, post #64

Teraz wszystko się zlało, wszystkie popularne komputery jadą na tych samych, podobnych podzespołach pomysłOK Czasy się zmieniły OK
Jak by Commodore żyło, to też by jechało na tych tanich, popularnych podzespołachok, racjaOK
[#67] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #65

W dalszym ciągu to nieprawda, ani to Amiga, ani komputer nowszej generacji.
[#68] Re: Czym jest Amiga?
precz z AmigaONE i czerwonym komunistycznym (zd)radzieckim bąk ballem! Nie dajcie się oszukać! Trevor właśnie na takich leszczach zarabia siedzi, pije i chrupki
[#69] Re: Czym jest Amiga?

@snajper, post #68

I następny, który żyje dalej latami 90-tymi pomysł pomysł

Amiga poszła z postępem czy to się komuś podoba, czy nieOK
[#70] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #69

Ktora Amiga 1200 czy CD32 ?
[#71] Re: Czym jest Amiga?

@RadoslawF, post #67

W dalszym ciągu to nieprawda

Zapomniałeś tylko dodać: "Tylko ja mam rację Wściekły "
Przepraszam wszystkich, ale nie mogłem się powstrzymać, teraz już na pewno ostatni post.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 13:09:39 przez posylus
[#72] Re: Czym jest Amiga?

@madwawa, post #70

Więcej modeli nie znasz? pomysłpomysłpomysł
[#73] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #72

Nie no znam tylko zadalem pytanie , poniewaz uslyszalem od ciebie ze Amiga poszla z postepem na logike pomyslalem to zapewnie ma cos wspolnego z ostatnimi modelami , 1200 4000T I CD32 jak bys mogl przyblizyc chetnie sie dowiem jaki to postep wyprodukowali jakies nowe karty zorro czy turbiacze?
[#74] Re: Czym jest Amiga?

@madwawa, post #73

OK
[#75] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #74

Mylisz klona z Amiga ? Tak juz z toba zle ?
[#76] Re: Czym jest Amiga?
Pisze jak byk "AmigaONE" a nie Amiga. Przeproś i przestań oszukiwać.
[#77] Re: Czym jest Amiga?

@madwawa, post #75

Lepszy klon niż stary złom

Ps. Taki żarcik tylko, bez urazy.
[#78] Re: Czym jest Amiga?

@RadoslawF, post #76

A NEW AMIGA GENERATION pomysł
[#79] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #78

To jest tylko reklamowe hasełko, na obudowie pisze wyraźnie "AmigaONE" a nie Amiga. Przeproś za wprowadzanie w błąd i przestań trollować.
[#80] Re: Czym jest Amiga?

@RadoslawF, post #79

To jest prawdziwa Amiga, ale nie od Commodore OK Jeszcze dużo razy mam to pisać? pomysł
Najprawdziwsza Amiga, nie klasykOK
Amiga rulez!!!OK
[#81] Re: Czym jest Amiga?

@parallax, post #80

To jest prawdziwa Amiga, ale nie od
Commodore Jeszcze dużo razy mam to
pisać?


no mógłbyś tak napisać jeszcze ze 20. Ale wystarczyłoby dopisanie "moim zdaniem". siedzi, pije i chrupki
[#82] Re: Czym jest Amiga?

@snajper, post #81

Ludzie, że wam się jeszcze chce o to spierać..... przecież nikt nikogo nie przekona... ja gdybym mial kasę i czas to bym sobie sprawił i sprzęt pod Aos4 i pod Mosa...
[#83] Re: Czym jest Amiga?

@twardy, post #82

sprzęt na mosa jest praktycznie darmowy
[#84] Re: Czym jest Amiga?

@twardy, post #82

No właśnie pomysł Dla jednych nowa Amiga to nie Amiga, a dla kogoś innego to Amigapomysł
Jak dla kogo jedyną Amigą będzie Amiga 1000OKpomysł
[#85] Re: Czym jest Amiga?
Moim zdaniem,x1000 to jest kolejne naciaganie prawdziwych fanatykow amigi na kase,przeciez mozna stworzyc dobry sprzet amigowy,ktory bedzie w rosadnej cenie,wystarczy wziasc przyklad z osob ktore tworza amatorsko sprzet.No ale to jest za trudne dla wlodarzy z firmy amiga.
[#86] Re: Czym jest Amiga?

@SzaryWilk, post #85

ale forum PPA również wprowadza ludzi w błąd ponieważ często gęsto jest tutaj hasło nowa Amiga ja takiej nie znam , często gęsto ludzie Amigowcy zjeżdżają się na zloty z macami , blaszakami emulatorami ? pytanie brzmi czy to są te nowe Amigi ?
[#87] Re: Czym jest Amiga?

@jubi, post #59

Oj dziecko, dziecko. Przede wszytkim co juz Wali wyzej wytumaczyl, to nie jest "pecet marki AmigaOne" a po drugie AmigaOne zostala oficjalnie namaszczona na nastepce Amigi przez wlasciciela praw do marki poprzez nadanie licencji. Wiec jak juz to jest to "Nastepca Amigi" a nie "Nowa Amiga"
To tak w kwestii formalnej ;)
[#88] Re: Czym jest Amiga?

@RadoslawF, post #79

Tak haselko ale im WOLNO go uzywac. A zgadnij co by sie stalo jakby tak MosTeam zaczal reklamowac Mosa jako nowy AmigaOS? Morpos AmigaOS nowej generacji :D
[#89] Re: Czym jest Amiga?

@jubi, post #59

Ściśle rzecz biorąc, X1000 to "pecet marki AmigaOne". Pecetem marki Amiga była na przykład Commodore Amiga Mini

a czy natakim pececie jak X1000 uruchomi mi się zainstalowany na dysku MS-DOS 6.22?

a skoro się nie uruchomi to na jakiej podstawie śmiesz twierdzić że to 'pecet'?
celowo próbujesz wprowadzić kogoś w błąd aby kupił ten komputer myśląc że jest pecetem gdy ewidentnie z PC nie ma nic wspólnego

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 15:57:24 przez XoR
[#90] Re: Czym jest Amiga?

@XoR, post #89

a na I7 z windows 8 uruchomisz dosa 6 ? no uruchom pomysł włóż dyskietkę do fdd i zrestartuj takiego blaszaka z tej dyskietki ok ? i wyślij mi na maila fotkę instalacji dosa 6 ok podać maila ?



Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 16:00:32 przez madwawa
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem