[#181] Re: Kiedy w końcu pojawi się nowy sprzęt?

@SzaryWilk, post #180

prencej mcewen odejcie niz ta glópia firma od kier na plamtopy wypósci jakoms plytem. RZAL MI WAS!
[#182] Re: Kiedy w końcu pojawi się nowy sprzęt?

@unex, post #181

Za malo bledow w tym zdaniu zeby ta prowokacja byla skuteczna xenu.Powinienles tez pisac "pokemonem" np : "WyPuShCi JakHomSh PlYtEcZqe" :)
[#183] Re: Kiedy w końcu pojawi się nowy sprzęt?

@DRACOX, post #182

DRACOX jaki talent... gz :)

[#184] Re: Kiedy w końcu pojawi siê nowy sprzêt?

@Olo, post #165

Sory, ale na moim trupie te wszystkie wytryski z compiz fusion chodza lepiej (i wyglądają ok) niz bajery na szkolnych komputerach z Vistą. Ja wszystko rozumiem, ale żeby na radku 8500aiw i xp 1700+ takie pierdoły chodziły lepiej niż na e2160 i x3100... No i ten "powolny" linux... Wszystko kula się na tych takich linuksiarskich (nie wiem, chyba jakieś otwarte) driverach. Chyba że duet amd/ati jest jednak lepszy niż dwa intele :>



Ostatnia modyfikacja: 05.04.08 10:47
[#185] Re: Kiedy w końcu pojawi siê nowy sprzêt?

@Malin, post #184

do radeonow starszych niz 9500 sa obecnie tylko niedorobione otwarte drivery , ATI skonczylo wsparcie fglrx'em dla tych ukladow w czasach xorg 6.8 . teraz mamy 7.3
[#186] Re: Kiedy w końcu pojawi siê nowy sprzêt?

@DRACOX, post #185

No to chyba o tych mówie (nic nie instalowałem, tylko zmieniałem i dodawałem coś w xorgu). No ale jakoś się kula :). Złom jak złom, ale na linuksie nie musiałem nic instalować (nawet ten badziewny adapter wlan na usb od tepsy wykryło i tylko zapytalo o wep). A na xp ruszam bez dźwięku, sieci i "wszystkiego" :> Niedorobienie polega na słabych osiągach czy co?



Ostatnia modyfikacja: 05.04.08 10:56
[#187] Re: Kiedy w końcu pojawi siê nowy sprzêt?

@Malin, post #186

tak, slabe osiagi oraz znikome wsparcie dla shaderów co sprowadza te karty do poziomu GF4MX ;/ ot przyklad na driverze fglx(radeon 9000pro) mialem w UT2004 1280x1024 detale na high i nic nie cielo, na driverze otwartym mam 800x600 detale na low i lubi chrupnać . na grach opartych na silniku q3 niema praktycznie roznicy.bede musial kiedys zmienic karte , radziu HD3850 wyszedl na agp :D
[#188] Re: Kiedy w końcu pojawi się nowy sprzęt?

@DRACOX, post #182

Dzięki za radę :)
[#189] Re: Kiedy w końcu pojawi siê nowy sprzêt?

@DRACOX, post #187

Da się jakoś zasmerfować tego fglrx na 7.10? Wymiana Xów na starsze i inne obrzędy voodoo? :>

[#190] Re: Kiedy w końcu pojawi siê nowy sprzêt?

@Malin, post #189

raczej wymiana xow na starsze i obrzedy voodoo ..ew kupic za grosze jakas nvidie ...tu wciaz sa wspierane nawet bardzo stare modele. za ok 150 zeta mozna kupic GF7600 lub 7300. wydajnosc tez bedzie lepsza bo stery od NV sa znacznie lepszej jakosci,nie mowiac juz ze te karty sa o conajmniej 2 generacje nowsze od niewspieranych juz radkow na rv200/250



Ostatnia modyfikacja: 05.04.08 14:28
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem