[#691] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #688

Super OK Z przyjemnością dorwę wersję na Switchu
A wiadomo już coś o dacie premiery na Switcha ?
[#692] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #675

Koyot, nie mydl oczu wersją mobilną tylko dawaj info kiedy grę bedę mógł kupić na Słiczu!
[#693] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #682

Można zgłosić zamówienie


Zamówione :)
[#694] Re: Bridge Strike - informacje

@michalmarek77, post #692

Słicz się robi OK Będzie!
Zakładaliśmy grudzień na premierę, ale postanowiliśmy nie wpychać się między dużych graczy. Otrzymaliśmy chwilę dodatkowego czasu i dzięki temu poprawiliśmy i dodaliśmy jeszcze trochę rzeczy.
[#695] Re: Bridge Strike - informacje
Czy wersja testowa na androida jest już dostępna?Bo dostałem od was mail, ale przechodząc linkiem do google play dostaję info, że wersja jeszcze niedostępna lub "zmień konto".
[#696] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #695

Sprawdź czy jesteś zalogowany na pewno na email który podałeś na bridgestrike.pl
Jeśli wszystko jest ok a dalej nie chodzi, to niestety google czasem daje ciała w testach. Postaramy się to poprawić. W razie czego, najszybszy odzew będzie przez nasz facebookowy page: https://www.facebook.com/Bridge-Strike-824486027887044/
[#697] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #696

The Chaos Engine dla C64 - prace w toku
[#698] Re: Bridge Strike - informacje

@mailman, post #697

Czekam na ta wersje tak samo jak na Limbo :>
Mój ulubiony mały komputerek wciąż mnie zaskakuje !
[#699] Re: Bridge Strike - informacje

@mikecios, post #698

A na Amigę crapy w Backbone i świąteczne shity...

P.S. Powstają perełki (aby nie obrazić prawdziwych twórców), ale na Amidze proporcje są odwrócone.
[#700] Re: Bridge Strike - informacje

@mailman, post #699

Niestety muszę się zgodzić, z tym że kilka tytułów zapowiada się na wyborne gry.
Mam na myśli obie wersje Jumpa :>>>>
Kibicuję chłopakom bardzo bardzo OK

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2019 13:27:00 przez mikecios
[#701] Re: Bridge Strike - informacje

@mailman, post #699

Ostatnio trochę dobrych gier wyszło i są zapowiedzi następnych.
[#702] Re: Bridge Strike - informacje

@mailman, post #699

Proszę, wymień te hiciory na 8-bit.

Większość gier na C64 i prawie wszystkie na A8 to proste gierki często w Basic lub edytorze. Poza kilkoma grami na krzyż wygląda to podobnie jak na Amidze, tym bardziej że ostatnio coś się ruszyło.

A sam Chaos Engine wygląda trochę jak pod SEUCK.

Edit: Dla mnie na C64 ostatnim hitem było Sam's Journey, Steel Ranger i Pains 'n' Aches. Dobrze zapowiada się EotB (z tym że na Amigę jest i to lepszy, szczególnie wersja AGA). Czekam na Hyperion. Poza tym wychodzą głównie jakieś gierki które na Amigę byłyby przyjęte bardzo źle.


Ostatnia aktualizacja: 27.12.2019 16:27:13 przez Solo Kazuki
[#703] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Bridge Strike - informacje
[#704] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Bridge Strike - informacje
[#705] Re: Bridge Strike - informacje

@Solo Kazuki, post #702

Tak a propos innych platform.
Przypadkiem natknąłem się na tą grę:


I jestem w szoku
Tym bardziej, że to na ZX Spectrum, który zawsze mnie odpychał swoją telegazetową grafiką, ale to to majstersztyk, zobaczcie jak wygląda lewel z wodą - WOW OK i szacun pokłony
1
[#706] Re: Bridge Strike - informacje

@BULI, post #705

Mistrzostwo na ZX Spectrum.
A laska strzela biustem, dużo to mądrzejsze niż strzały z miecza (nie pamiętam co to był za gniot). szeroki uśmiech
.
[#707] Re: Bridge Strike - informacje

@BULI, post #705

Chwilę musiałem się przyglądać, czy to na pewno spectrum, nie widziałem efektu kolorów postaci wchodzących na tło, ale widać bardzo mądrze tło jest na chwilę wymazywane :)
Jak na spektruma to świetne :)
[#708] Re: Bridge Strike - informacje

@makarsky, post #707

Chwilę musiałem się przyglądać, czy to na pewno spectrum, nie widziałem efektu kolorów postaci wchodzących na tło


Rzeczywiście, prawie tego efektu nie widać ok, racja
No i dynamika godna arcadowych tytułów, chyba pierwszy raz w życiu zapragnąłem mieć spectrumusia szeroki uśmiech
[#709] Re: Bridge Strike - informacje

@BULI, post #708

Się właśnie zastanawiałem jak to zrobili, że nie ma color clasha. A tu takie cuda. Panie... jak ten ZX to ogarnia wszystko :)
[#710] Re: Bridge Strike - informacje

@WojT_GL, post #709

To nie pierwsza gra z ostatnich lat w której udało się ukryć kolor clash, (looknijcie na Metal Man Remixed), choć przed laty było rzadziej spotykane jak w Dun Dare czy R-Type. Po prostu kolor ludka musi się przesuwać razem z nim i zastępować kolor a także pikselki tła póki obiekt jest w tym miejscu.
[#711] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #696

Trzymajcie kciuki! Długa droga za nami, sporo przed nami. Premiera tuż tuż.

Prośba, jeśli możecie to roześlijcie tę informację dalej. Z góry bardzo dziękujemy!
WE SALUTE YOU!

Prośba do osób w wczesnym dostępnie do gry.
Prosimy o sprawdzenie ostatniej wersji.


Ostatnia aktualizacja: 01.02.2020 10:21:16 przez Koyot1222
[#712] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #711

OK

edit:
Ale ta wizualizacja 3d z trailera jest smakowita- mniam ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2020 10:53:14 przez BULI
[#713] Re: Bridge Strike - informacje

@BULI, post #712

Ale ta wizualizacja 3d z trailera jest smakowita- mniam

Dzięki! OK
Zamówiliśmy ją u PIXELNATION, Zeter zrobił ją fenomenalnie!!
[#714] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #682

W końcu stało się! Bridge Strike z Amigi klasycznej przeskoczył własnie na urządzenia z Android i Apple OS
Znany portal polskigamedev.pl i graczpospolita.pl na pierwszej stronie umieściły informacje o naszej, Waszej produkcji


Zapraszamy, teraz "kieszonkowego" Bridge Strike możecie już zabrać gdzie chcecie A w razie czego, niedowiarkom możecie pokazać tę grę na wypasionym komputerze z lat 90tych To jest taki "miś" na skalę naszych możliwości, ten miś otwiera oczy właśnie takim niedowiarkom!
"Only Amiga makes it possible!" OK


Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 13:35:37 przez Koyot1222
[#715] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #714

OK
[#716] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #714

Myślisz że będzie tam info że najpierw się ukazało na Amie, a nawet jeśli tak to że kogoś to obchodzi? :)

Tuż pod jest gra o budowaniu mostów wiec będzie co rozwalać. ;)
[#717] Re: Bridge Strike - informacje

@ZbyniuR, post #716

Myślisz że będzie tam info że najpierw się ukazało na Amie,

Cóż, bezpośrednio chcielibyśmy, ale wiadomo, znaki i nazwy firm i sprzętów nawet klasycznie okołoamigowych są nadal dzierżone przez skostniałe hieny, ale nadal czujne. Dlatego odniesienia pewnie będą się pojawiać, ale z takim "przymrużeniem oczka".

a nawet jeśli tak to że kogoś to obchodzi?

"- Panie... Ale, zaraz, zaraz... Jak to na Amigę? Eeee...?"
Otóż, okazuje się, że dużo ludzi to obchodzi. Wiele osób jest wyraźnie zainteresowanych posłuchaniem tej historii w której grupa nieśmiałych zapaleńców produkuje grę na legendarny acz lekko przykurzony już komputer. Aby potem zrobić nową grę na podstawie właśnie tej Amigowej wersji.
Gdyby Bridge Strike nie powstało na Amigę to nie pisał bym tego teraz tu. Czy to nie wydaje się dziwne? No dla mnie nie. Dodatkowo dla zwykłego człowieka na pewno nie jest to powszechne.
Czy ktoś to doceni? Nie mamy na to wpływu.

Tuż pod jest gra o budowaniu mostów wiec będzie co rozwalać. ;)

Tośmy się dobrali My będziemy wysadzać, oni będą po nas budować

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 14:55:09 przez Koyot1222
[#718] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #711

Trzymajcie kciuki! Długa droga za nami, sporo przed nami. Premiera tuż tuż.


Pobralo sie w nocy samo, rano na telefonie byla wiadomosc ze juz jest. Dzieki :) Koledze (fan retro) tez juz pokazalem ;) W wersji pod iOS troche mi sie skalowanie nie podoba (przy fontach na poczatku wygladalo jakby bylo nearest pixel) ale ogolnie jest super.

Tyle ze szybko przegralem ;)

[#719] Re: Bridge Strike - informacje

@mschulz, post #718

W wersji pod iOS troche mi sie skalowanie nie podoba

Coś za coś, albo rozmyte krawędzie albo ostre. Postawiliśmy na ostre nawet jeśli miejscami nie do końca dokładne

Tyle ze szybko przegralem ;)

Jeśli radość daje Ci granie w tę grę, to super! OKOK

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 14:58:02 przez Koyot1222
[#720] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #719

Coś za coś, albo rozmyte krawędzie albo ostre. Postawiliśmy na ostre nawet jeśli miejscami nie do końca dokładne


przyjzalem sie, juz wiem co mi przeszkadzalo - skalowanie czcionek:





Jeśli radość daje Ci granie w tę grę, to super!


Wiesz, RiverRaid bylo moja pierwsza gra na atari :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem