- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| A500T/060 - karty rozszerzeń |
|
|
zamieścił: Czarek data: 11.11.2012 17:26 odsłon: 229
ocena użytkowników: (oceniających: 10)
|
| A500T/060 od środka (pusta) |
|
Tak to wygląda z wyjętymi kartami. |
|
zamieścił: Czarek data: 11.11.2012 17:23 odsłon: 209
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| A500T/060 z zewnątrz |
|
A500 Micronik Tower pomalowana na czarno sprayem do zderzaków plastikowych. |
|
zamieścił: Czarek data: 11.11.2012 17:16 odsłon: 162
ocena użytkowników: (oceniających: 11)
|
| DiVX z USB na Amidze 500 |
|
Zwykły, niepreparowany specjalnie DiVX odpalony ze zwykłego pendrive podłączonego do Amigi przez kontroler Deneb. Nie jest płynnie, 060 aż prosi się o więcej MHz, ale fajnie, że w ogóle to odpaliło. |
|
zamieścił: Czarek kategoria: Wasze blaty / Czarek data: 09.01.2012 22:11 odsłon: 241
ocena użytkowników: (oceniających: 9)
|
| Moje centrum dowodzenia |
|
Sprzęt widoczny na obrazku: |
|
zamieścił: Czarek data: 09.11.2011 20:35 odsłon: 383
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Netsurf 2.8 |
|
Odpalony na A500 ;) |
|
zamieścił: Czarek kategoria: Programy i gry / NetSurf data: 26.09.2011 14:11 odsłon: 242
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| OS 3.9 na A500T/060 |
|
Praktycznie goły system 3.9 + BB2 + MUI czyli wszystko co do szczęścia potrzeba. Chodzi super stabilnie i baaaardzo szybko. |
|
zamieścił: Czarek kategoria: Wasze blaty / Czarek data: 17.05.2011 14:22 odsłon: 243
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| A2000C |
|
Amiga znalazła nowego właściciela - to ostatnie zdjęcie przed zapakowaniem do paczki. W środku karta A2630 z 4MB Fast podkręcona do 28 MHz, HDD SCSI, CD-ROM i wiem, że nowy właściciel ma już przygotowany kontroler SCSI. Jako prezent dokładam kość Denise ECS, Kickstart 1.3 (oryginalnie w A2000C była Denise OCS i Kickstart 2.04) i oscylator 25 MHz. Mam nadzieję, że nowy właściciel będzie miał z niej tyle radości ile ja miałem :) |
|
zamieścił: Czarek data: 11.01.2011 16:58 odsłon: 231
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| A500T/060 |
|
W końcu doszło wszystko i udało mi się to skonfigurować i odpalić. |
|
zamieścił: Czarek data: 03.01.2011 14:34 odsłon: 610
ocena użytkowników: (oceniających: 37)
|
| A500T (WIP) |
|
Konfig taki jak widac. Wszystko byloby naprawde super gdyby nie fakt, ze te marne 4MB RAM widoczne w systemie sa z kontrolera GVP a nie karty turbo przez co Amiga jest strasznie wolna... No i Picasso jest w trybie segmented. Poprostu Micronik ma burdel w zarzadzaniu pamiecia Zorro II. |
|
zamieścił: Czarek kategoria: Wasze blaty / Czarek data: 03.12.2010 13:04 odsłon: 338
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
|
|
Amiga 500 rgb2hdmi + i... (6) |
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |