- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Moj Workbench |
|
AmigaOS 3.9 + IconsBeFast + SysPatch + FBlit + CardPatch + CardReset |
|
zamieścił: Czarek kategoria: Wasze blaty / Czarek data: 25.10.2006 21:51 odsłon: 541
ocena użytkowników: (oceniających: 16)
|
| Karta Compact Flash zamiast HDD w A1200 |
|
Niedługo w dziale Hardware powinien pojawić się artykuł opisujący moje boje z tym cholerstwem... |
|
zamieścił: Czarek data: 25.10.2006 11:32 odsłon: 395
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx |
|
A1200HD Magic (standardowa konfiguracja wiec OS 3.1, 2MB RAM, 800MB HDD) + Iiyama LCD 15" + Netgear MA401 WiFi. |
|
zamieścił: Czarek kategoria: Wasze blaty / Czarek data: 11.10.2006 20:50 odsłon: 770
ocena użytkowników: (oceniających: 9)
|
| Amiga1200HD + LCD |
|
Jak widac - LCD Iiyama TXA3833JT dziala pieknie w kazdym trybie oprocz PAL i NTSC bez zadnych problemow. Obraz na calym ekranie bez ramki (overscan 656x240/480). Biurko dla Amigi w drodze. Blat jak widac goly - gadzety takie jak MUI, SCALOS, VisualPrefs przenioslem na dyskietkach DD z peceta (wszystko spakowane i podzielone na pliki 720k rarem), niestety unrar 3.4.3 + ixemu.library (020 no fpu) wywala guru meditation - nie wiem czy to wina braku pamieci czy co - w kazdym razie w tygodniu bede mial karte pamieci flash PCMCIA 8MB - nie bede musial nic pakowac i dzielic na mniejsze pliki ;) Aha w drodze jest tez Fast RAM, w planach 68060/50MHZ, sieci wifi i prawdopodobnie Subway USB :D |
|
zamieścił: Czarek data: 30.09.2006 13:45 odsłon: 718
ocena użytkowników: (oceniających: 10)
|
| Logo A1200 |
|
Dzis czas cofnal sie o 10 lat... Nowa A1200 dotarla do mojego domu! |
|
zamieścił: Czarek data: 23.09.2006 13:41 odsłon: 235
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| A1200HD |
|
Emblemacik na mojej A1200HD. Nie zostala wyprodukowana w Chinach czy na Tajwanie tylko w Europie, we Francji :D |
|
zamieścił: Czarek data: 23.09.2006 13:39 odsłon: 200
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Nowa Amiga 1200HD |
|
Wlasnie odebralem paczke z nowiutenka A1200HD - co prawda z ebaya, ale sami popatrzcie... Jest wszystko co powinno byc - lacznie z kartami rejestracyjnymi do softu... |
|
zamieścił: Czarek data: 23.09.2006 13:36 odsłon: 329
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Nowa Amiga 1200HD |
|
Wlasnie odebralem paczke z nowiutenka A1200HD - co prawda z ebaya, ale sami popatrzcie... Jest wszystko co powinno byc - lacznie z kartami rejestracyjnymi do softu... Czuje sie wybrany :D |
|
zamieścił: Czarek data: 23.09.2006 13:36 odsłon: 383
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| Najwiekszy Workbench na swiecie :D |
|
Dwa Samsungi 19" -> laczna rozdzielczosc 2560x1024 |
|
zamieścił: Czarek data: 03.05.2006 20:58 odsłon: 1173
ocena użytkowników: (oceniających: 9)
|
|
|
Amico8 - Pico-8 Emulat... (35) » |
|
|
Command & Conquer na A... (9) |
|
|
W jaką amigową grę gra... (2714) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (97) » |
|
|
Polskie magi: zaginion... (28) |
|
|
Amiga 500 rgb2hdmi + i... (7) |
|
|
Pixele, piksele (2825) » |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6709) » |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (18) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (32) » |