- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Immortal (a) |
|
Plytac CD-Audio zawierajaca muzyke z amigowych gier w nowym wykonaniu. Na plycie znajduje sie tez sciezka z danymi komputerowymi zawiejaca min. krotki filmik oraz kilka informacji w HTML. |
|
zamieścił: Phibrizzo data: 29.11.2013 15:03 odsłon: 33
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Immortal (b) |
|
Ta sama plyta widziana z drugiej strony |
|
zamieścił: Phibrizzo data: 29.11.2013 15:04 odsłon: 35
ocena użytkowników: (oceniających: 2)
|
| Immortal (c) |
|
A tak wyglada w srodku. |
|
zamieścił: Phibrizzo data: 29.11.2013 15:05 odsłon: 37
ocena użytkowników: (oceniających: 2)
|
| Prezent od Huelsbecka |
|
Bonusowa płytka od Huelsbecka (soundtrack Tunnel B1, obok The Piano Collection). :) Zaszczyt mię kopnął. Teraz tylko oprawić w ramki i do gablotki. |
|
zamieścił: snajper data: 23.03.2016 16:04 odsłon: 54
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Turrican Vinyl Album - przód |
|
w końcu doszedł. :) Można schować do gablotki. :thumbsup: |
|
zamieścił: snajper data: 12.04.2017 19:27 odsłon: 42
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Turrican Vinyl Album - tył |
|
...do gablotki. |
|
zamieścił: snajper data: 12.04.2017 19:34 odsłon: 67
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Turrican - kolekcja :) |
|
meine Turricanish Kolekcjon. Winyl, plakat, pendrak i trylogia soundtracku Huelsbecka. Wszystkie oczywiście w stanie nienaruszonym, do gablotki. :) |
|
zamieścił: snajper data: 12.04.2017 20:57 odsłon: 78
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Soundtrack Another World |
|
Kolejna porcja muzy do kolekcji prawdziwego Amigowce. :) |
|
zamieścił: snajper data: 07.05.2019 23:58 odsłon: 66
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Walkman mini-CD + bonusy od LukHasha |
|
Może ktoś wie, co to za dwa u góry? Myślałem, że Bulbazaur i jakiś drugi, ale chyba jednak nie. |
|
zamieścił: snajper data: 22.05.2019 18:58 odsłon: 66
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| płytek kilka |
|
Taka siupryza dziś mnie przywitała w skrzynce. To chyba w ramach któregoś kickstartera, ale nawet nie pamiętam którego. :/ |
|
zamieścił: snajper data: 16.10.2019 21:52 odsłon: 51
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |