- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| House Of Tradex |
|
Miało się kiedyś swoją grupkę co każdy coś robił na swoich amigach. Piesek jest przerysowany z jakieś koszulki bawełnianej z chin. Rysował Tobik lata 90-te A600. |
|
zamieścił: cim data: 08.03.2011 15:33 odsłon: 75
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Zestaw Perkusyjny |
|
Zawsze marzyłem żeby mieć taki zestaw, i narysowałem go sobie. Lata 90-te, A500+, DPaint 4. |
|
zamieścił: cim data: 08.03.2011 15:35 odsłon: 94
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| Mirror Balls |
|
Kolejna twórczość historyczna. Real 3d v1.4. Pamiętam, że A500+ renderowała to ok pół dnia |
|
zamieścił: cim data: 09.03.2011 16:31 odsłon: 98
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| ognisko nocą |
|
Taki tam sobie obrazek z lat 90-tych, którego jestem autorem. DPaint IV. |
|
zamieścił: cim data: 09.03.2011 16:35 odsłon: 121
ocena użytkowników: (oceniających: 11)
|
| MIG 21 |
|
Kolejny rysunek historyczny. DPaint IV |
|
zamieścił: cim data: 09.03.2011 16:36 odsłon: 125
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Pi i Sigma - Matplaneta |
|
W latach 90-tych nie było internetu i ciężko o gotowca pamiętam, że teksturę ziemi rysowałem ręcznie. Real 3D v1.4 |
|
zamieścił: cim data: 09.03.2011 16:39 odsłon: 92
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |