- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Amiganci kredką |
|
Wrzucam rysunki, które wykonała flea przy okazji AmiParty :) |
|
zamieścił: Sir_Lucas data: 07.03.2012 19:54 odsłon: 43
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Amiganci kredką 2 |
|
Amiga amongst Linux ??? ;) |
|
zamieścił: Sir_Lucas data: 07.03.2012 19:55 odsłon: 49
ocena użytkowników: (oceniających: 8)
|
| Amiganci kredką 3 |
|
"Gotcha :)" - w wolnym tłumaczeniu "złapałem motyla" :) |
|
zamieścił: Sir_Lucas data: 07.03.2012 19:57 odsłon: 36
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Amiganci kredką 4 |
|
Pamiętacie słynną tapetę z WinXP z okienkami? ;) |
|
zamieścił: Sir_Lucas data: 07.03.2012 19:58 odsłon: 33
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Amiganci kredką 5 |
|
Different or differently? |
|
zamieścił: Sir_Lucas data: 07.03.2012 20:00 odsłon: 52
ocena użytkowników: (oceniających: 10)
|
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |