- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| AmigaOS wg Simoami (OS4GUIDesignNG3) |
|
Propozycja wyglądu AmigaOS. Pierwotnie zamieszczona na nieistniejacej juz stronie simoami.com. Obrazek to oczywiście rysunek stworzony w programie graficznym. Dzisiaj może nie zachwyca, ale kiedyś, jeszcze zanim pojawił się AmigaOS 4.0 czy VisualPrefs taki rysunek mógł się podobać bardziej. |
|
zamieścił: grxmrx data: 01.05.2006 12:53 odsłon: 591
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| AmigaOS wg Simoami (OS4GUIDesignNG4) |
|
Obrazek pierwotnie ukazał się na nieistniejącej już stronie Simoami.com. |
|
zamieścił: grxmrx data: 01.05.2006 12:57 odsłon: 551
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |