- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Mario |
|
Rysunek mojego autorstwa powstał przy użyciu tabletu graficznego Trust (TB-7300). |
|
zamieścił: Leon data: 29.08.2010 01:05 odsłon: 74
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| AREA 51 |
|
Obrazek został narysowany za pomocą programu PPaint 7.1 (362 x 256 x 16 kolorów) i przedstawia pomysł na grę, która może kiedyś się ukaże na klasyka. W grze latamy sobie UFO i zbieramy różne przedmioty oraz postacie rozmieszczone w jaskini. Celem gry jest wylądowanie w bazie statkiem. Sterowanie pojazdem byłoby podobne jak w grach takich jak: Airtaxi, Spacetaxi i występowałaby grawitacja. Grę mógłbym spróbować zrobić w BackBone tylko nie wiem czy program oferuje kolizje z określonym kolorem np. czarnym. |
|
zamieścił: Leon data: 28.01.2013 00:30 odsłon: 111
ocena użytkowników: (oceniających: 8)
|
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |