[#1] Decrunch 2016
Otwieram oficjalny forumowy wątek wrocławskiej imprezy Decrunch 2016 :)

Podobnie jak rok temu prosiłbym o wstępne deklaracje co do rezerwacji stolików dla osób, które planują przyjechać z komputerami lub konsolami tak bym mógł oszacować ile stołów zamówić na imprezę.

Jest to wątek zbiorczy więc wszelkie inne tematy związane z imprezą też możecie tutaj śmiało wrzucać lub zadawać pytania, sugestie itp. :)
[#2] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Planuję przyjechać z Amigą 1200.
[#3] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Trzy dni.
Jak to logistycznie będzie rozwiązane?
Kiedy start w piątek? Brać urlop czy nie ? szeroki uśmiech

Jeden stolik dla mnie.
[#4] Re: Decrunch 2016

@Norbert, post #3

Zależy co masz na myśli :) Nie zapewniamy wydzielonej przestrzeni na nocleg. Moim zdaniem dla wygody najlepiej zarezerwować sobie miejsce w hostelu/hotelu na czas imprezy. Sugerowałbym zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem gdyż Wrocław w tym roku jest Europejską Stolicą Kultury i z tego względu może być sporo miejsc hotelowych zajętych w późniejszym terminie.
[#5] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Ja bym prosił o 1 stanowisko (Amiga + monitor, pół podwójnego stolika w zupełności wystarczy). Sleeping room sobie już gdzieś znajdę, w ostateczności w aucie :)
[#6] Re: Decrunch 2016

@madman15, post #5

Mam nadzieję, że odbędzie się konkurs Sensibla na dużym ekranie, tak jak ostatnio - to był wyjątkowo zacny punkt programu.
[#7] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Proszę wstępnie o rezerwację 1 stanowiska (A1200)
[#8] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Bardzo chętnie na 2 dni bym wyskoczył szeroki uśmiech
Nie wiem na tą chwilę co zabiorę Komode, Atari czy Amę 1200.

Proszę o info odnośnie noclegowni na imprezie.

Jak ktoś jedzie z Bielska-Białej lub okolic (Cieszyn, Skoczów, Żywiec, Żory)
to mówcie i się zgadamy


Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 23:38:04 przez Vato
[#9] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #8

Jedno stanowisko dla mnie też OK
[#10] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #8

Na imprezie noclegownia jest tam gdzie dasz radę złożyć swoje zwłoki. Można np. na podłodze z głową w walizce... :P
[#11] Re: Decrunch 2016

@Norbert, post #3

Jeden stolik dla mnie.

Będziesz na Decrunch? Skoro chcesz zaklepać stolik to pewnie coś zamierzasz zabrać. Co to będzie? Coś klasycznego czy raczej “motylowego”?
Ja wpadnę 21 maja i zapewne będę do późnej nocy ulatniając się gdzieś jakoś nad ranem. Chętnie wreszcie poznałbym jedną z niewielu osób naprawdę używających MorphOSa. :) Przez lata obserwuję, że na forum i w komentarzach zawsze masz bardzo konkretne i merytoryczne porady na temat MOSa. A to wynikać może tylko z doświadczenia. :)
[#12] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

+1. Zabiorę C128 z 1541 Ultimate i stacją 1571. Jeśli to możliwe to czy ktoś byłby w stanie udostępnić mi na Party jakiś monitor/TV z wejściem S-Video bo prawdopodobnie będę się znów tłukł pociągiem?
[#13] Re: Decrunch 2016

@Jenot, post #12

Będę z Amigą lub C64. Poproszę o rezerwację jednego stolika. Jenot z noclegiem tak jak uzgadnialiśmy, daj tylko znać gdzie i ile .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 10:00:19 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 10:00:29 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 10:00:53 przez Azzorek
[#14] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

+1 stanowisko dla mienia :)
[#15] Re: Decrunch 2016

@madman15, post #10

Odczepcie się!
[#16] Re: Decrunch 2016

@MDW, post #11

Przez lata obserwuję, że na forum i w komentarzach zawsze masz bardzo konkretne i merytoryczne porady na temat MOSa.


Na temat klasyka rowniez.
[#17] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Poproszę kawałek stolika, najlepiej koło Mariodj :). Wezmę Amigę 600 z Vampirem2.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 11:55:26 przez sordan
[#18] Re: Decrunch 2016

@sordan, post #17

Po tym co napisałeś wszyscy będą chcieli koło Ciebie siedzieć. ;P
[#19] Re: Decrunch 2016

@sordan, post #17

A już masz wampira?
[#20] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Odnośnie noclegów w pobliżu, polecam wynajęcie mieszkania na weekend:

Booking.com

Zalety są takie, że spać może dowolna ilość osób, można się skrzyknąć w piątkę i podzielić łóżkami, podłogą, karimatami. W zamian ma się do dyspozycji całe mieszkanie z kuchnią i własną łazienką (rzadkość w hostelach). Ostatnio jak na szybko sprawdzałem, to 300m od party place było do wynajęcia mieszkanie po 400PLN za dwie noce. Przy czterech osobach to 50PLN, we Wrocławiu to bardzo tanio.

Nie chcemy też polecać przybytków noclegowych konkretnie z nazwy, bo nie czujemy się komfortowo polecając coś, z czego nie korzystaliśmy osobiście, natomiast chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania okołonoclegowe (typu reputacja okolicy, co warto zobaczyć przy okazji itp).

Co do spania na samym party place to warto pamiętać że:

- nie udostępniamy żadnego dedykowanego sleeping roomu
- nie będzie opcji prysznica
- party będzie trwało do rana i od rana. Polecam zakup stoperów do uszu (choć niektórzy pokazali rok temu, że wystarczy głowę schować w walizkę ;) ). Sam na Revision sypiam w Polish Corner pod samą sceną i stopery się przydają
- ciężko w najbliższej okolicy o lokal śniadaniowy inny niż stacja paliw, ale to można jeszcze potwierdzić, bądź skorzystać z zamówień online, typu pyszne.pl
- legowiska rozkładać w okolicy nikomu nie przeszkadzającej (czyli np. w części stolikowej) i zwinąć je o rozsądnej porze rano
[#21] Re: Decrunch 2016

@GumBoy, post #20

Impreza ma być 3-dniowa, jak to więc dokładnie będzie "poukładane", 1szy dzień retro/gry, 2gi dzień scena?

Czy będzie tym razem jakaś buda z czymś do picia?
[#22] Re: Decrunch 2016

@slay, post #21

Ja tylko chciałbym przypomnieć, że fastfood na kółkach w zeszłym roku stanowczo za szybko się zmył. Niech tym razem wezmą ze sobą jakąś przyczepkę, to przy okazji więcej zarobią i nie będzie problemu z przekąszeniem czegoś ciepłego. Nie zawsze chce i może się iść na stację benzynową .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 14:16:44 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 14:17:21 przez Azzorek
[#23] Re: Decrunch 2016

@Azzorek, post #22

Ja tylko chciałbym przypomnieć, że fastfood na kółkach w zeszłym roku stanowczo za szybko się zmył.


True. Widok głodnych twarzy współbiesiadników, gdy zamawiałem OSTATNIĄ bułę w foodtrucku śni mi się do dziś.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 14:28:04 przez slay
[#24] Re: Decrunch 2016

@Azzorek, post #22

Jako że nie jem padliny to polecam w okolicy bardzo dobrą restaurację tajską Woo To Go. 7 minut piechotą. Rok temu się tam stołowałem.
[#25] Re: Decrunch 2016

@Azzorek, post #13

Wstępnie deklaruję chęć posiadania stolika (Ami/C64/retropie-hand-made)
Co do noclegu - to jeszcze się obaczy - ale jak co Azor to możemy się razem zebrać w ku....pę (mogę też podłożyć pojazd ze Śląska i nazad)
[#26] Re: Decrunch 2016

@Jenot, post #24

Dobrze wiedzieć - wolę wege niż mięcho, miałem iść tam z Tobą zeszłym razem a wybrałem budę - nie powiem że nie było smaczne... ale czułem na żołądku długo tak jak każdy tłuszcz zwierzęcy :P.
[#27] Re: Decrunch 2016

@Jenot, post #24

Co do Woo To Go, jedzenię mogę polecić, jednak absolutnie odradzam zamawianie na dowóz. Słyną z tego, że bywają i godzinę po podanym czasie (który już na starcie oscyluje w przedziale 60-90 minut).
[#28] Re: Decrunch 2016

@slay, post #21

Będzie pukładane tak jak ostatnio. Retro w dzień, party wieczorem. Oczywiście nie będzie zakazu na scenowanie w czasie dnia ani retrocomputing wieczorem, po prostu przesunięcie banalsu z jednej strony na drugą nastąpi oraz część wieczorna 18+.

Co do picia, to więcej informacji w tematyce gastronomii już niebawem.
[#29] Re: Decrunch 2016

@WojT_GL, post #25

Damy radę Wojt, daj znać tylko czy będziesz jechał, to się dogadamy .

Pozdrawiam,

Azz
[#30] Re: Decrunch 2016

@Azzorek, post #29

Złe wieści. Właśnie żona mnie oświeciła że 22 maja mój starszy syn ma komunię.... . Kurczę dlaczego to musiał być dwudziesty drugi ? Na wszystkie soboty majowe akurat musiało się nałożyć w tą jedną .

Sorki nie będę tym razem.

Pozdrawiam,

Azz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem