[#121] Re: Decrunch 2016

@Red, post #120

Już wszystko ustalone, nie będzie takiej potrzeby a miejsce lepiej wykorzystać na co innego ;) Wiesz.. ładunki trzeba zabrać swoje :):)
[#122] Re: Decrunch 2016

@wino, post #113

Jest szansa, żeby w tym roku moduły 4ch poleciały mono?

Żeby znów nie było tak jak w starym dowcipie XTD - na którymś party głośniki były rozstawione tak szeroko, że tylko osoby stojące pośrodku sali mogły słyszeć oba, a reszta ludzi musiała sobie wybierać, w którym kanale gra fajniej i tam przejść :)
[#123] Re: Decrunch 2016

@Jazzcat, post #122

Tak, będzie miks dźwięku z Amig do mono. Dodam też, że głośniki będą bliżej ekranu niż ostatnio. Komfort odsłuchu powinien znacznie się poprawić :)
[#124] Re: Decrunch 2016

@wino, post #123

będzie miks dźwięku z Amig do mono.


A500 nie ma tak jak A600/A1200, że podłączając jeden czincz daje zmiksowane 4ch do mono w standardzie?
[#125] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Hej!
Ponieważ impreza zbliża się wielkimi krokami, chciałbym zapytać o kilka rzeczy. Pytam publicznie, bo takie info może się przydać innym.

1. Harmonogram imprezy mówi, że "otwarcie bram" w piątek nastąpi o godzinie 13. Rozumiem, że to będzie dobra godzina przybycia dla osób przywożących sprzęt?
2. Do której mamy deadline na zwinięcie swoich zabawek w niedzielę?
3. Będzie food truck tak jak w zeszłym roku? ;)

Do zobaczenia w weekend! :)
[#126] Re: Decrunch 2016

@tomekwojcik, post #125

Ad 1. Tak.
Ad 2. Do 10 rano.
Ad 3. Tak, ten sam, ale dłużej i przygotowany na większą skalę niż w ubiegłym roku
[#127] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #124

Hmm, używając modulatora podłączało się przewód z obydwu chinch do jednego wejscia w nim (coś a'la podójny chinch -> jack do zamplera), więc myslę, że wątpię.
[#128] Re: Decrunch 2016

@GumBoy, post #127

jeszcze jedna uwaga

prace graficzne prosimy dostarczać BEZ PODPISU
oczywiście można dostarczyć w archiwum pracę podpisaną - ta zostanie rozprowadzona po imprezie

Thanks Thanks Thanks
[#129] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #128

no dobra, wyslalem cos:) miejcie litosc:)
[#130] Re: Decrunch 2016

@aszu, post #129

OKOK
[#131] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #128

ja też wysyłam ale inna kategoria! dzisiaj wieczorem będzie na stronie, stay tuned!

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 19:58:55 przez Creonix
[#132] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #128

Ok, wysłane bez podpisu i z podpisem.
Życzę miłej zabawy, dajcie potem szybkie info czy się praca spodobała.
[#133] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #128

prace graficzne prosimy dostarczać BEZ PODPISU


Będziecie anonimizować? :/
[#134] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #133

Tak, bo bez podpisu, prace Joka, czy Slayera są równie nierozpoznawalne, co Twoje moduły :)
[#135] Re: Decrunch 2016

@GumBoy, post #134

Hehe. Ale serio. Ja wiem, że to scenowa tradycja, ale po co w sumie są grafiki no_signed skoro kompo nie jest anonimowe? :)
[#136] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Czy ktoś ma i mógłby pożyczyć na czas imprezy (najlepiej od piątku) adapter na 4 dżojstiki? :)
[#137] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #135

prace są anonimowe i uważam że to dobre rozwiązanie
stosowane zresztą na najlepszych imprezach
daje to szansę nowym grafikom - bo co by nie mówić i jak tego nie oceniać, ludzie głosują po ksywach - co jest zue i niesprawiedliwe

oczywiście ma to minusy np.:
załóżmy, że zrobię pracę w stylu slaya: koleś w masce gazowej na tle płonącej lokomotywy przemierzającej apo. krajobraz (niebieski backlight ; ) i zgarnę za to + 30 ptk ;P

nie, żartuję - minusów nie widzę, podpisane prace trafia do ludu, sława nikogo nie ominie

edit:
a jaką grafę przygotowujesz?

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 08:52:36 przez jokov
[#138] Re: Decrunch 2016

@Koyot1222, post #132

OKOK
[#139] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #137

prace są anonimowe i uważam że to dobre rozwiązanie


Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :/

To ma jakiś sens na party typu Revision. Ale na lokalnym na 100-200 osób? Komą, po kompotach i tak pójdziemy się napić i rozmawiać co kogo.
[#140] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #139

To ma jakiś sens na party typu Revision. Ale na lokalnym na 100-200 osób? Komą, po kompotach i tak pójdziemy się napić i rozmawiać co kogo.


Dla mnie to akurat bez znaczenia, choć nieco bardziej skłaniam się jednak do pokazywania ksyw - z tego powodu, że w produkcjach kodowanych i tak nigdy nie ukrywa się nazw grup i xyw (bo niby jak to zrobić), więc jedne kompoty są anonimowe, a inne (siłą rzeczy) nie.

Jok, a Ty mi tu Panie nie dogryzaj, tylko kończ Waść lepiej rysować twarz na kompo :P
[#141] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #136

Nie ma sprawy, przywiozę w piątek koło 13, razem z resztą sprzętu Nie jest za piękny ale, działa
[#142] Re: Decrunch 2016

@GumBoy, post #134

Slayera są równie nierozpoznawalne

Polemizowałbym szeroki uśmiech
[#143] Re: Decrunch 2016

@slay, post #140

Dla mnie to akurat bez znaczenia, choć nieco bardziej skłaniam się jednak do pokazywania ksyw - z tego powodu, że w produkcjach kodowanych i tak nigdy nie ukrywa się nazw grup i xyw (bo niby jak to zrobić), więc jedne kompoty są anonimowe, a inne (siłą rzeczy) nie.


Były już setki dyskusji na ten temat, w tym spora na pouecie po ostatnim Revision.
Są zady i walety, oczywiście. Na Rev w tym roku w końcu zrobili to dobrze (anonimizację), wyłączając możliwość ściągnięcia oryginalnych entries - zamiast tego był np. odsłuch muzyczek w partymeistrze, co samo w sobie też było rewelacyjne.

Również skłaniam się zawsze ku pokazywaniu ksyw (szczególnie na mniejszych parties), no ale jak nie ma, trudno.
[#144] Re: Decrunch 2016

@slay, post #140

Coś ty - akurat ta maska (pomijając mirror) to mi się chyba najbardziej podoba
zresztą lokomotywa też jest mega zacna
ja też lubię steampunk, może nie aż tak obsesyjnie ;) ale lubię
twarzy nawet nie zacząłem
na razie walczę z decrunchowymi zadaniami jeszcze

edit: - a co i rusz "rzycie" wrzuca jakieś ...wrzuty "ułatwiające" ..życie

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 11:08:19 przez jokov

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 11:09:32 przez jokov
[#145] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Pogoda na Decrunch zapowiada się coraz lepiej super OK!



źródło: http://pogodynka.pl/polska/16dni/wroclaw_wroclaw

--------

BTW! Gdyby ktoś nie wiedział jak dojechać to GumBoy nakręcił filmik dojazdowy z Dworca Głównego PKP do miejsca imprezy.

--------

Gorąco zachęcamy do piątkowej części koncertowej. Będą to wyjątkowe występy, których próżno szukać na mapie imprez tak w kraju jak i za granicą. Zagrają Skipp, Katod, AceMan i MarioDJ.

[#146] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #145

Informacja dla osób, które będą ze sprzętem. Najwcześniej sprzęt można przywieźć i rozłożyć o godzinie 13:00 w piątek. Natomiast zabranie sprzętu musi nastąpić do godziny 10:00 w niedzielę. Sprzęt może zostać na sali przez cały czas trwania imprezy.
[#147] Re: Decrunch 2016

@slay, post #140

dotarły statuetki na nagrody :) jestem spłacony

dobra, idę rysować w końcu twarz na kompo (czy co tam wyjdzie z mojej zmęczonej głowy)






dla majsterkowiczów jest nawet opcja podświetlenia sobie plexi - daje to świetny efekt
[#148] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #147

Kool, niestety fotki niewidoczne, linków / załączników ze slacka raczej tu na forum nie zobaczymy :)
[#149] Re: Decrunch 2016

@slay, post #148

ok - już przerabiam - myślałem, że się uda łatwo ;) (a u mnie widać)

a zatem: statuetki Decrunch 2016:







jak pisałem - demoscenowcy z 5-ką z ZPT mogą sobie tuningować ;)

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2016 12:36:34 przez jokov
[#150] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #149

Sweet :) I nawet można na lodówce postawić, w przeciwieństwie do tych ubiegłorocznych, które nie trzymały pionu :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem