[#271] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #259

Przeplatane Frontierem link
[#272] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #271

Dzieńdobry

Ponieważ miałem kamere i złapałem pare ujęć to też je skleiłem i Wam udostępniłem :):)
Tylko sobota, szybkie cięcie z Decrunch by Pixel nation ;) wszystko pod naprawde fajną nutke by Dakota | Dreamweb
Dzięki i miłego odbioru.

A przy okzaji moje 2 prace z wild compo
REAL PIXEL SKATE
MOON RAIDERS (wspólnie z MotionRide)
Pozdro
[#273] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #272

Ponieważ miałem kamere i złapałem pare ujęć to też je skleiłem i Wam udostępniłem :):)


Świetna robota! OK
[#274] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #272

Świetnie się ogląda. Najlepsze ujęcie z biegnącą postacią pomiędzy statuetkami. Cud miód i orzeszki.
[#275] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #272

KŁAMSTWO!
nie tylko sobota, :) bo jest też niedziela (rozdanie nagród)...

a poza tym... nie lubię Cię - zrobiłeś tak, że chce mi się na kolejne party znów jechać .... i czemu to nie jest już w ten weekend :) ?
[#276] Re: Decrunch 2016

@WojT_GL, post #275

...bo w ten weekend jest Pixel Heaven
[#277] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #272

PIXEL NATION! Jak zwykle "po miszczowsku" OK Świetna robota!
[#278] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #272

Jeszcze jedna relacja wideo, tym razem od Retrogralnii :)
[#279] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #272

fajne!
[#280] Re: Decrunch 2016

@jokov, post #279

Dzięki za opinie, miło że się podoba, ciesze się że z tak małej ilości materiału jaki nagrałem udało się coś skleić. Pozdro!
[#281] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #280

Na paru zdjęciach widziałem, że na Decrunch było stoisko z takimi fajnymi retro pixel gadżetami (pluszaki, wisiorki itd.) - nie wiem jakim cudem tam nie dotarłem będąc na party :) (może za mocno się zapatrzyłem w dno szklanki :) Nie chodzi mi o kramik Acemana, ale "o ten drugi". Poratuje ktoś namiarem online?
[#282] Re: Decrunch 2016

@slay, post #281

Zjadłem tam dużo cukierków ale tez wygrałem koszulkę na loterii OK
Następnym razem kupię kilka pixel plastik artów szeroki uśmiech
[#283] Re: Decrunch 2016

@slay, post #281

To był sklepik mojej fundacji, prowadzimy sprzedaż głównie na różnych wydarzeniach mniej lub bardziej związanymi z retro. W najbliższym czasie będziemy np na Pixel Heaven - jak się wybierasz, to tam znajdziesz nasze gadżety :)

Jak coś to możemy też zdalnie się dogadać - mogę na Pixelu cyknąć fotkę tego co w ogóle sprzedajemy i sobie wybierzesz.
[#284] Re: Decrunch 2016

@slay, post #281

Btw, zostało mi parę szt. tegorocznych koszulek Dekranczowych.

Męskie
3 x XXL
1 x S

Damskie
3 x M
2 x S
2 x L

Ktoś coś? 35 zł + ewentualna wysyłka lub odbiór na jakimś party, zlocie etc.

[#285] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Na stronie imprezy jest już dostępna galeria zdjęć Kosmy z Decrunch 2016. Zdjęcia były zamieszczane też na Fb.
Zapraszam do obejrzenia

To nie wszystkie zdjęcia. Mamy też np. zdjęcie grupowe z niedzieli (po rozdaniu nagród) :) Będziemy jeszcze zamieszczać aktualizacje jak coś nowego wpadnie.
[#286] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #285

Witam.
To zaziarnienie to z matrycy czy z kliszy?
Ładne panie mieliście!!
[#287] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #284

Ja chcę od Ciebie 1x XXL, poszedł mail w tej sprawie, czekam na odp. OK
[#288] Re: Decrunch 2016

@mccnex, post #287

Woot! Ostatnia porcja fot z Decruncha. https://www.flickr.com/photos/argasek/sets/72157666819574464/
[#289] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #284

Poszedl pm xxl meska +1
[#290] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #284

1x XXL proszę :)
[#291] Re: Decrunch 2016

@biax, post #290

Ok, ogarnięte. Aktualizacja, zostało:

Męskie
1 x S

Damskie
2 x S
3 x M
1 x L
[#292] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #291

To były też damskie? A ja głupi wziąłem dla chłopów i się dziwić że brania nie było....
Na następny raz informuj ;)
[#293] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #291

eee nie biore, nie ma meskich :(

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 21:09:28 przez juen
[#294] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

http://www.riversedge.pl/decrunch-2016-raport - raport od V12
[#295] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Pozwolę sobie w tym miejscu na wyjaśnienia dotyczące kilku minusów z raportu Slayera, których wymienienie bardzo doceniamy, bo zawsze jest to wartościowy feedback i pomaga przy ustalaniu priorytetów :

- piwo z nalewaka jest czyms co raczej na pewno uda się zorganizować następnym (a przynajmniej będziemy próbować). Nie wiedzieliśmy, że można ten element tak łatwo outsource'ować, a jak sie o tym dowiedzieliśmy to do party było raptem dwa dni.

- panowie od burgerów trochę nas zawiedli, nie dotrzymali pewnych ustaleń, które jednak dosyć znacząco odczuli goście. Mamy rok, żeby rozejrzeć się za potencjalnym zamiennikiem (a tych we Wrocku nie brakuje) w postaci innego food trucka.

- jeśli chodzi o turniej SWOSa, niestety czas nie jest z gumy i rozgrywki pucharowe zostały wybrane przede wszystkich z tego właśnie powodu

- prodka Floppy. Tu pewnie staniemy na "let's agree to disagree". Wśród wymienianych maszyn nie było A1200 od samego początku (ZX był), więc to nie byłoby proste połączenie compo, tylko dodanie sprzętu o którym nikt nie wiedział że można coś na niego wystawić. Dodam, że było to ustalone z Floppy a nie zrobione bez ich wiedzy (Maq dzwonił do mnie przed party i zdecydowanie nie miał żalu, wręcz się spodziewał i od razu celował w Wild - z tego miejsca szacunek za wyrozumiałość). Wild jest kategorią do której wędrują takie właśnie prodki (nie pasujące do innych compo). No ale jak pisałem, pozostańmy przy tym, że sie nie zgadzamy.


- troszkę show przy rozdaniu nagród to coś co warto uskutecznić. Wuhu Gargaja na przynajmniej odrobinę urozmaicenia pozwala. problemem pozostaje fakt, że nikt z nas nie jest showmanem, ale coś trzeba będzie wymyśleć ;)

- błędne wyświetlenie prac w GFX compo było spowodowane wysłaniem ich w formacie którego nie było w regulaminie compo z tego co mi wiadomo (ale na to może więcej detali Jokov rzucić, jako w zasadzie prowadzący to compo)

- kilka prac jednego autora w trackach to efekt naszego niedopatrzenia. Zapomnieliśmy zapisać w regulaminie regułę one group/artis - one entry, a ponieważ zapisaliśmy z kolei zasadę, że znaczących zmian w regułach compo nie będzie, trzeba było błąd przyjąć na klatę i dopisać do poprawek na rok przyszły

- zupełnie nie wiem dlaczego podczas sporej części compo świeciło się swiatło w tylnej części sali, co miało pewnie wpływ na nasycenie kolorów na big screenie. Naprawdę nie wiem co powiedzieć w temacie tej żarówki :)

- zagubione prace Pixel Nation i Decree: na to nie ma żadnej wymówki, autorzy mieli prawo się wpienić a czasu nie cofniemy. Nauczka jest.

- Stony był zaklepany u nas jako konferansjer, to nie jest tak, że o nim nie pomyśleliśmy. Niestety naprawdę ważne sprawy rodzinne które wypadły mu w ostatniej chwili, uniemożliwiły jego przyjazd.

- jingiel to fajny pomysł, ale sam się nie napisze, a naprawdę nie chcecie żebym zrobił to na przykład ja :)

- zostały poczynione również pewne kroki w temacie zwiększenia orga teamu bo sporo fuckupów jest bezpośrednią wynikową naszych mocy przerobowych
[#296] Re: Decrunch 2016

@GumBoy, post #295

Dzięki za odniesienie się do mojego raportu (dla niewtajemniczonych, raport z Decrunch o któym mowa został opublikowany w najnowszym numerze Retrokompa). To co napisałeś każe patrzeć na kolejną edycję ze sporym optymizmem. Już teraz widać było niemały "postęp organizacyjny" w stosunku do edycji z 2015. Tak trzymać.

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2016 11:22:48 przez slay
[#297] Re: Decrunch 2016

@GumBoy, post #295

jeśli chodzi o turniej SWOSa, niestety czas nie jest z gumy i rozgrywki pucharowe zostały wybrane przede wszystkich z tego właśnie powodu
Bardzo słusznie, na ostatnim AmiParty też był turniej SWOS-a (z rozgrywkami grupowymi) i jego przeciągnięcie się w czasie spowodowało obsuw kolejnych punktów programu.
[#298] Re: Decrunch 2016

@Krashan, post #297

Dlatego najlepszym rozwiazaniem byloby zmniejszyc ilosc turniejow growych do 2 albo nawet 1. Bo nie oszukujmy sie, ale to SWOS jest zawsze gwozdziem programu w takich turniejach na takich imprezach, a nie Dyna Blaster czy Lotus. Jasne, ze bym wolal by turniejow growych bylo jak najwiecej, ale jesli faktycznie brakuje czasu to zostawilbym turniej SWOSa oraz International Karate na matach (wersja C64 jest spoko, ale mysle ze jednak nalezy rozwazyc amigowa wersje International Karate+ gdzie bije sie w trojke i gra sie miodniej i jest wiecej smiechu), a w turnieju w SWOSa musial by grac kazdy z kazdym na przyklad na 2-3 Amigach jednoczesnie (tabele mozna zrobic na kartce, nie musi byc ta w SWOSie), a tylko mecze po wyjsciu z grupy rozegrac juz na 1 Amidze najlepiej na bigscreenie.

Ostatni turniej byl mocno niesprawiedliwy majac 2 profesjonalnych graczy SWOSa na swiatowym poziomie ktorzy w nim uczestniczyli (i co niektorzy czujac mocna chec pogrania, pograli tylko kilka minut). Az mi sie plakac chcialo jak okolo 10 letni uczestnik turnieju, ktory pewnie sobie wkrecil, ze jest dobrym graczem dostal siedem czy dziewiec do zera grajac wlasnie jednym z profesjonalistow i od razu po 1 grze zegnal sie z turniejem. Slay to samo. Mialem wrazenie, ze chlopak chcial sobie pograc kilka meczykow dla zabawy, smiechu i przyjemnosci przy piwku czy tam kradzionym whisky i dupa z tego wyszla.
[#299] Re: Decrunch 2016

@Krashan, post #297

Na najbliższej imprezie temat czasochłonności zostanie zażegany ;) polecimy jednocześnie na kilka maszyn
[#300] Re: Decrunch 2016

@sordan, post #298

z mi sie plakac chcialo jak okolo 10 letni uczestnik turnieju, ktory pewnie sobie wkrecil, ze jest dobrym graczem dostal siedem czy dziewiec do zera grajac wlasnie jednym z profesjonalistow i od razu po 1 grze zegnal sie z turniejem. Slay to samo. Mialem wrazenie, ze chlopak chcial sobie pograc kilka meczykow


Też bym sie załamał i bardzo fajnie, że na AmiParty nie wykastrowano w ten sposób tej świetnej zabawy.

Rzeczywiście minus jest taki, że trwało to długo i BigScreen był zajęty, ale rozgrywki grupowe nie muszą się odbywać na BigScreenie.

Można pokusić się nawet, żeby rozgrywki grupowe odbywały się na kilku kompach jednocześnie! Każda grupa gra swoje mecze równolegle na komputerze przypisanym do niej.

W ten sposób zaoszczędzi się sporo czasu, ale utraci statystyki SWOSa, no i trzeba wcześniej ustalić zasady "kto z kim" gra w fazie pucharowej (albo wcześniej ustalona drabinka lub jakaś Sierotka Marysia (może być fajna zabawa) i losowanko z koszyków ).

Na BigScreen'a rzucamy SWOSa dopiero przy rozgrywkach ćwierć finałowych (w ostateczności półfinałowych), dzięki temu nie będzie znudzenia tematem SWOSa dla oglądaczy BigScreena i wszystko ma szansę odbyć się sprawnie, czyli np do 2 godz nawet przy sporej ilości uczestników ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2016 15:35:06 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem