kategorie: Efika, Mac mini
Wątek zamknięty
[#301] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Skiba, post #300

Huh, ależ mi się nazbierało.
Tak się składa, że na chwilę obecną mieszkam sam :) Nie wszyscy "geekboy'e" to ja. Swego czasu musiałem zmienić nick, gdyż ktoś się mnie "uczepił" za konflikt z administracją pewnego dużego portalu, który pozdrawiam.

Poszło wyjaśnienie do recedenta, paczka wróciła do mnie pod moją nieobecność z powodu błędu/nieczytelności danych teleadresowych. Mogłem się sypnąć ja, bo wysyłąłem wtedy dużo paczek, mógł kolega vegeta, jak przekazywał mi je na GG. Nie będę się starał tego wyjaśnić, bo nie prowadzę archiwum. Starałem się skontaktować w tej sprawie, jednak moim jedynym oknem na świat był telefon (nawet nie smartfon), w związku z tym mogło coś nie pyknąć - na PPA w momencie logowania wysiadał. Jeżeli ktoś dzwonił, mea culpa, ale na roaming zza Buga mnie nie stać, używałem innego numeru.

Odnośnie poczty - zostaną wrzucone odpowiednie dokumenty w celu usprawiedliwienia się.

Tak czy siak, dałem się poznać jako oszust. Moja wina. Efika wraca do obiegu. Dorzucę coś do niej. Poza tym, jeżeli jeszcze w jakiś sposób będę mógł choć w niewielkim stopniu zrehabilitować swoją opinię, to proszę o informację.

Raz jeszcze przepraszam i pozdrawiam serdecznie. Nie bijcie.

Jeżeli chodzi o usunięcie konta na morphos.pl... nie mam pojęcia czemu. Nieaktywność?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2012 19:35:54 przez Geekboy68k
[#302] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #301

Jeżeli chodzi o usunięcie konta na morphos.pl... nie mam pojęcia czemu. Nieaktywność?


Dokładnie. Jeżeli się nie logujesz chyba pół roku to konto kasują z automatu.
Co do reszty ważne, że się wyjaśniło pozytywnie, bo zaczęło być nieciekawie.
Jeżeli wszystko wyjaśnione to w sumie można o sprawie zapomnieć, tyle ode mnie.

PS. No i jak wrażenia?
[#303] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #301

Noooo! Nareszcie!
Dobrze że wystukałeś tego posta w dobrym czasie, bo zdążyłem zawrócić z trasy auto z czarnuchami wyposażonymi w kombinerki i palnik ... mięli Ci zrobić z d... jesień średniowiecza ;)
Cieszę się, że wszystko ładnie się wyjaśniło.
[#304] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@taahir, post #303

Ulala, widzę, że jeszcze parę dni i z sylwestra 2011/12 najbardziej zapamiętałbym testy Efiki. A w zasadzie ich zakończenie, hehe

Nie no, mam nadzieję, że bardzo wściekli nie jesteście. Sorry wielkie raz jeszcze za głupią sytuację.

@up@up
Pytasz o testy czy o wyjazd? Komputerem się już dawno bawiłem i zapomniałem. Ale mam recenzję, na dniach umieszczę ją w Sieci.
Kijowa nie zwiedzałem, nie było czasu, byłem tam z powodów czysto rodzinnych. Drogi na Euro się budują, a budynki walą z braku remontu. Tyle mogę tylko powiedzieć.
[#305] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #304

Szczerze to pytam o system, bo Efikę miałem i wiem na co ją stać - szału nie ma.
[#306] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #301

Nie wszyscy "geekboy'e" to ja


Ale wszyscy z którymi próbowałem się skontaktować posługiwali się Twoim numerem GG :)

Tak czy siak - jeśli wszystko dobrze się skończy to rozwiąże się sporo naszych problemów - że tak powiem - "logistycznej" natury.

W takim razie nie ma potrzeby, żeby Skiba rezygnował z Efiki. Desa wpisuję na Miniacza, bo czas oczekiwania powinien być w jednym i drugim przypadku zbliżony.
[#307] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@recedent, post #306

No to jeśli Efik przybyło to wracam do kolejki
[#308] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@recedent, post #306

Super
[#309] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Des, post #308

Więc mam ją po raz kolejny nadać do vegety, czy do kogoś innego?
[#310] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #309

Tak, napisz do vegety i ustalcie poprawny adres.
[#311] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@recedent, post #310

Teraz on gdzieś zniknął chyba, że mam nieaktualny numer GG - 8630035. Od wczoraj czekam na kontakt.

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 15:09:16 przez Geekboy68k
[#312] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #311

To wysyłaj do mnie ;)
[#313] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@taahir, post #312

Puszczę jeszcze do niego maila. Ale jakby to nic nie dało, Panie recedencie, takie wyjście można brać pod uwagę?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 17:11:49 przez Geekboy68k
[#314] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #313

Przede wszystkim, zgodnie z tym co robiliśmy do tej pory trzeba dać danemu użytkownikowi przynajmniej tydzień na to, żeby się skontaktował z wysyłającym (choćby dlatego, że ludzie czasem wyjeżdżają, np. do Czech czy na Ukrainę i trudno się z nimi skontaktować). Potem pomyślimy. Nie zapominaj też o tym, że w kolejce mamy jeszcze kilka osób, które ostatnio (miesiąc temu) pauzowały, a konkretnie - atarensa i MisOra.
[#315] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@recedent, post #314

wiem, wiem, to miał być taki żarcik - kolejka to kolejka
[#316] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@recedent, post #314

Wysłałem dane kontaktowe przez gg 17 stycznia , stare równiez były poprawne , wczoraj miałem wyjazd ale dziś rano również odpowiedziałem na maila i wysłalem dane kontaktowe. Jeśli dostanę na dniach Efikę to oczywiście w miarę możliwości postaram się trochę pobawić. Mam teraz pytanie do właściciela jesli dostanę sprzet do końca stycznia to:
1. z tego co się orientuję Taahir jest ze Śląska jak ja , a 18 lutego jest SACP, mogę zatem się zrzec terminu i oddać mu ją na imprezie. Ja mam Mosa na innym sprzęcie i chciałem tylko potestować Efi a 3 tygodnie w zupełności mi wystarczą , problem w tym że nie wiem co ty na to Konradzie? , i który w kolejce jest Taahir bo nie chcę by inne osoby czekające poczuły się urażone.

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2012 11:19:34 przez vegeta
[#317] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@vegeta, post #316

Z mojej strony nie ma najmniejszego problemu, żebyś dobrowolnie skrócił termin. Niemniej jednak z przekazaniem sprzętu radziłbym poczekać co powiedzą atarens i MisOr (chociaż ostatnio cierpią na chroniczny brak czasu, więc kto wie? Może taka akcja się uda), którzy są w kolejce przed taahirem.
[#318] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@recedent, post #317

Recedent: czekam na dane dla kolejnego pacjenta, żeby do kolejki wpuścić nowego miniaka pożyczaka. Co sugerujesz aby zainstalować, Ultimate Pack starczy?
[#319] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@pampers, post #318

Na GG brak wiadomości, a staram się zaglądać 2-3 razy dziennie, tylko siedzę na niewidoku.
Adres dostałem mailem. Jutro puszczam tam kuriera. I faktycznie, dosyć znacząco różni się on od tego, na który wysłałem komputer wcześniej, w zasadzie całkowicie. Mea culpa :)

Teraz zastanawia mnie tylko komu czegoś nie wysłałem. Do diaska, znów podejdzie mi pod dom pół Polski z widłami i pochodniami.

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2012 19:02:45 przez Geekboy68k
[#320] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #319

Dobra, komputer wysłany.
[#321] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@Geekboy68k, post #320

Czy możesz mi wysłać na maila numer paczki i nazwę firmy kurierskiej , to sobie będę przesyłkę monitorował?
[#322] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@vegeta, post #321

screenshot
Tak dla zachęty dla tych co się wachają czy dopisać się do listy.
:)
[#323] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi
[#324] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi
[#325] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi
[#326] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi
[#327] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi
[#328] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@pampers, post #318

Oki dzisiaj kurier odebrał sprzęcicho, jutro Przemysław powinien go dostać :) Ps. Michałmarek - możesz spieprzać chociaż z tego wątku ze swoimi trollowymi zdolnościami? Czy wszystko musisz zaśmiecać swoimi pierdołami?
[#329] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi
[#330] Re: Efika wędrowniczka gotowa do drogi

@recedent, post #1

A czy mógłbym zapisać na listę do miniaka mojego współlokatora?
W sumie zainteresowałem go systemem(niestety dopiero po odesłaniu), a jak miałem miniaka to siedziałem w domu(dziekański).

Pewnie mógłby poczekać, aż znajdę fundusze na odpowiedniego PowerMac*(tak, tak-dzięki tej akcji będzie najpewniej w tym/przyszłym roku +1 licencja, a jak dobrze pójdzie(nie ogarnie mnie leń) to i może coś ciekawego na platformę napisze ;)), ale go korci, żeby przetestować ;)

*W sprawie konfiguracji i pewnych pytań dot. systemu jeszcze założę wątek

Pozdrawiam

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2012 23:18:25 przez Tomahawk
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem