kategorie: Efika, Mac mini
Wątek zamknięty
[#421] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #420

Masakra. Jak tak dalej pójdzie to inicjatywa umrze. Nie wiem co się stało, ale mam nadzieję, że pożyczający w końcu się zreflektują, że termin minął i przy okazji wesprą jakieś morphosowe bounty.
[#422] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #420

Jak widzę na parkingu Tesco walające się wszędzie wózki na zakupy to stwierdzam że kaucja za wózek to super sprawa. Po złotówkę się każdy pofatyguje i wózek grzecznie odprowadzi. Darmo znaczy niczyje.
[#423] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@stachu100, post #422

A to dla mnie nie nowość. Zobacz co było za komuny, zobacz co się dzieje teraz np. w domach komunalnych. Łatwo przyszło, łatwo poszło. Wiem, są oczywiście tacy co dbają o to co dostali, ale jak widać i tacy co nie. I nic na to nie poradzimy. I ci to ten sprzęt wypożyczyli, jak widać oddawać, przynajmniej na razie nie zamierzają.
[#424] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #419

Jak tak dalej pójdzie to wycofam swojego miniacza bo to co się dzieje to kompletna żenada. Dodatkowo - wysyłajcie sprzęt kurierem, 20 zł to nie majątek.
[#425] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #420

kontaktowałem się z jw_amigowcem i Efike wyśle do mnie, jeśli nie ma innych chętnych?
[#426] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #425

Ja również kontaktowałem się z jw_amigowcem (od marca. W międzyczasie po sprzęt zgłosił się następny w kolejce luqasmaster, ale zrezygnował, bo jw_amigowiec nie dał rady wysłać komputera. W związku z tym od początku czerwca miał przesłać go z powrotem do mnie, na mój koszt. Parę miesięcy już minęło, więc na pewno dojdzie na dniach). W związku z faktem, że swoją Efikę już sprzedałem, a o tą którą aktualnie posiada jw_amigowiec poprosił Krashan (to jego sprzęt, zapewne potrzebuje jej do testowania swojego oprogramowania) nie mogę się przychylić do Twojej prośby. No, chyba że Krashan zgodzi się poczekać jeszcze te 2 miesiące.

P.S. Z ciekawości zapytam - po co Ci druga Efika?
[#427] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #426

Generalnie to mogę poczekać, nie pali się. Tyle, że też chciałbym poznać odpowiedź na pytanie

P.S. Z ciekawości zapytam - po co Ci druga Efika?

Bo ten program miał być dla osób zapoznających się z MorphOS-em...
[#428] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@krashan_, post #427

Coś na kształt Amisufler (czy jakość tak) jak był na klasyka? No to by było coś.
[#429] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@Ender, post #428

Krashanowi chodzi o program "Efika wędrowniczka i Minimak-pożyczak" a nie o soft, który tworzy ;)
[#430] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #426

Ok, w takim razie odpisze mu, że do mnie nie będzie wysyłać, bo ja chciałem obadać Twoją plexi obudowe i zobaczaczyć czy jest coś ciekawego na dysku poinstalowane. W takim razie najlepiej będzie jak od razu wyśle do Krashana, albo jeszcze luqasmaster zmieni zdanie, bo Efiki jeszcze nie wysyłał i ma jeszcze dziś odpisać na forum.
[#431] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #430

Najlepiej jak wyśle do mnie, bo Krashana jest płyta główna + zasilacz. Obudowę mogę Ci podesłać (choć ostrzegam, że w transporcie uległa ponoć lekkiej rozsypce), dysk też.
[#432] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #429

A ja się rozmarzyłem.
[#433] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #431

@recedent

Przy okazji, jak będziesz kierował do mnie, to bez karty gfx, w czasie grubszych porządków znalazłem przelotkę AGP, więc zastosuję na powrót niskoprofilowego R9200SE.
[#434] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #431

Gdyby Skolman obudowy nie potrzebował to ja chętnie przytulę. Moja Efika jakoś przez dwa lata nie dorobiła się obudowy choć że dwie sztuki odpadły po wzięciu z nich miary )
[#435] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #420

Des nadal się nie odzywa, a jego komórka milczy (włącza się poczta głosowa). Ostatnio logował się na PPA 28 lipca. Wiem, że miał ostatnio jakieś "szpitalne" incydenty i zaczynam obawiać się o jego zdrowie :(
[#436] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #435

OK, udało mi się skontaktować z Desem. Faktycznie miał chłop przejścia - najważniejsze, że:

1. Jest cały i zdrowy
2. Sprzęt wkrótce znów ruszy w trasę.

Niestety, nie mogę tego samego powiedzieć o Efice od jw_amigowca, ale mam nadzieję, że uda mi się doprowadzić sprawę do końca.
[#437] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #436

Może nieco nie w temacie, ale w takim razie zdrówka Des.OK
[#438] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi
[#439] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #436

Dobrze wiedzieć że z Desem jest wszystko ok. W takiej sytuacji sprzęt niech dalej wędruje.
[#440] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@pampers, post #439

Niestety mój czas testów dobiega końca ... prosił bym o skontaktowanie się ze mną (lub szefostwem całej akcji) kolejnej osoby czekającej na Miniacza!
Od siebie napiszę, że MOS dopiero na takim sprzęcie powoli rozwija skrzydła, na Efice nie bardzo mi to wszystko leżało ... tu jest odwrotnie. Bardzo dziękuję za możliwość pobawienia się tym komputerem, i systemem. Już zbieram kasę na licencję i maszynę MOS-o lubną.
[#441] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@taahir, post #440

Teraz w kolejce powinien być Rammy (chyba że QUAD nie dostał jeszcze sprzętu od Desa, nie wiem, bo się nie odzywa). Napisałem do Rammy'ego jednego maila, ale nie odpisał. Napisałem więc drugi raz. Jeśli nie odpowie do końca przyszłego tygodnia to komputer prześlemy do kolejnej osoby w kolejce (czyli do vegety).
[#442] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #441

Niestety sprzet do mnie nie dotarł, zdążyłem już o tym zapomnieć :/
[#443] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@QUAD, post #442

OK panowie (i panie, o ile jakieś są). Ogłaszam wszem i wobec, że wystarczy mi już użerania się z kolejnymi wypożyczającymi i nie oddającymi sprzętów. Nie będę zapisywał na listę już nikogo więcej (aktualna lista dostępna jest tutaj). Jeśli znajdzie się ktoś kto zechce pchać ten wózek dalej - zapraszam, ale mnie do tego proszę już nie mieszać.

QUAD - jeśli się okaże, że Des nie wysłał Ci komputera to oczywiście jesteś następny w kolejce. Wierzę, że sprawę uda się szybko rozwiązać, bo taahir jest mniej zżyty z pożyczonym sprzętem niż Des (wypożyczał już Efikę i problemów nie było).
[#444] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #443

... żeby nie było, że przetrzymuję Miniacza ... nadal nikt do mnie nie napisał ... (poza Recedent-em)
[#445] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #443

Elo, kto jest następny w kolejce, ponieważ pobawiłem się już dostatecznie nowym mosem a nie chce przetrzymywać sprzęciora czekam na info komu wysłać :)
[#446] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@QUAD, post #445

Następny jest Rammy. Zaraz do niego napiszę.
[#447] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #446

Niestety podany przez niego mail nie działa. Ciekawe jak mam się z nim skontaktować?
[#448] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@QUAD, post #445

No dobrze, Rammy się nie odzywa. W nagrodę przesuwam go na koniec kolejki. Następny na liście jest w takim razie vegeta.

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2012 21:01:09 przez recedent
[#449] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #448

Proponuję aby wszyscy chętni potwierdzili swoje chęci poprzez skontaktowanie się z recendentem (tak aby mieć pewność, że namiary, chęci itp są nadal aktualne..).
To taka luźna propozycja...
[#450] Re: MiniMak Pożyczak gotowy do drogi

@recedent, post #448

Vegeta się nie odzywa. Szybko idzie, teraz kolej na TomciaPaluszka.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem