Wątek zamknięty
[#271] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@radiomagnetofon, post #270

pewnie to Jan Kalinski dzwonil do ciebie zebys go nie pchal na krzeslo elektryczne

polecam komentarze ktore jan kalinski wystawia buha ha ha

http://allegro.pl/show_user.php?uid=21023990&type=fb_given_all



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2011 20:31:19
[#272] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #271

J....y ma jednak tupet.
Nie dosc, ze oszukal kilkanascie osob to jeszcze teraz udaje, ze to jemu niby nie zaplacono za towar.
Bez kitu to trzeba byc juz mega kanalia.
Za m...e tego g...a i do kopalni, zeby nauczyl sie minimum szacunku.
[#273] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #271

Dlaczego jego konto nie jest zablokowane ? allegrogo leci sobie w przysłowiowego xxxxx

[#274] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@PrzemasIII, post #273

Bo portal Allegro nie jest w strona w sporze ;))))

[#275] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #274

Nie zostalo to zgloszone do allegro przez oszukanych ? Przeciez ma 2 negatywne komentarze i zadnego innego . . . Strona nie jest ale powinno chronic uzytkownikow przed takimi "ewenementamy"

[#276] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@PrzemasIII, post #275

zalozylem spor na allegro z tym sprzedajacym. wyslalem do serwisu informacje o tym oszuscie. poza tym jak allegro mi zwroci koszty to tez samo zajmie sie tym gostkiem

[#277] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@PrzemasIII, post #275

PrzemasIII a co cie powstrzymuje wystawienia delikwentowi negatywa ?
przeciez tez cie orznol na mediatorze ? (wygrales aukcje a nei zostala transakcja zrealizowana) ??

nie patrz na innych tylko bierz sprawe w swoje rece OK

[#278] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #277

Komentarz wystawiony . Ciekawi mnie dlaczego system allegro z automatu nie blokuje takich kont z ujemnymi punktami .

[#279] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@PrzemasIII, post #278

Przemas blokuje .. identycznie jest w przypadku 3 ostrzezen nie wywiazania sie z transakcji. W przypadku komentarzy negatywnych (nie jestem pewny ale chyba z automatu po 5 blokuje)

[#280] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #279

ma juz zablokowane konto wiec chyba po 3 negatywach z rzedu z automatu blokuja no chyba ze zapoznali sie ze sporem i komentarzami



Ostatnia modyfikacja: 24.02.2011 12:46:36
[#281] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@atarens, post #280

Czyli Przemas go dobil negatywem :) i to w dobrym momencie jak ma zablokowane konto nie moze w odwecie jemu wystawic :)

przepraszam ze sie mylilem z tymi 5 negatywami - po prostu dziala to z opoznieniem jak widac.

[#282] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #281

allegro odpisalo wkoncu. dalo ostrzezenie i zawiesilo konto oszustowi a gdyby oszust kasy nie oddal sprawe nalezy zglosic do prokuratury a pozniej do sadu. czyli tak jak ma to miejsce, odezwe sie Holdys na priv bo nie wiem czy ja tez osobno musze isc na policje czy starczy mi nr sprawy zbiorowej od ciebie

[#283] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@atarens, post #282

odpisalem ci Daniel na prv

[#284] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #283

Sorki, ale nie mogłam się powstrzymać
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/02729-e4e6017e0c3ada2.jpg

[#285] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Katiria, post #284

Katiria, po prostu pierwsza klasa... cała nasza rzeczywistość wymiaru sprawiedliwości OK

[#286] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Katiria, post #284

Dla mnie bomba! OK
Chociaż znamy forumowiczów którzy zachowują się tak jak ten pan.
[#287] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@stachu100, post #286

A czemu za ciagniecie offtopa bana nikt wiecej nie dostal ?:)

[#288] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #287

a ciekawe gdzie znikl nagle Adnrzej Drops :) 1989 wiesz cos o tym ?

[#289] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Katiria, post #284

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/02729-e4e6017e0c3ada2.jpg


Oto jeden z mozliwych scenariuszy.. Babcia wynajela dresa zeby ja rzekomo okradl. W torebce trzymala cenna rzecz nalezaca do meza.... :) Akta kryminalne pelne sa histori jakie tutaj niektorym sie nawet nie snia

@Duracel, bolaczka polskiego sadownictwa jest zupelnie co innego, a nie ten offtop.

[#290] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #288

Wątek spełnił swoją rolę, a do informowania zainteresowanych o statusie śledztwa można założyć nowy, albo (lepiej) skorzystać z poczty elektronicznej. Dlatego też zostaje zamknięty. A użytkowniczka Katiria, za rozpoczęcie kolejnego w tym wątku offtopa zostaje nagrodzona 24-godzinną blokadą komentowania.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem