Wątek zamknięty
[#241] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #240

Też tak pomyślałem, że to zbyt inteligentne jak na pryszczatego 15-latka. ]:->



Ostatnia modyfikacja: 22.02.2011 21:15:22
[#242] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #241

Smieszne bylo to ze policjant bierze dokument przelwu .. i czyta tytul ..Amiga.. hmm jakas Amiga co to ta Amiga :)) no i musialem ujawnic sie .. ale widzialem zrozumienie w jego oczach jak pasjonat starych komputerow pierdzielil przez 15 min o Amidze demo scenie i kultowym sprzecie z lat 80-90 :)
ok.. skonczylem .. on bierze wydruk Pampersa .. i czyta Apollo 1240 ..
co to ta Apollo ??? ...wtedy juz sie nie rozwodzilem bo widzialem ze przy przelewie CDTV znowu bedzie dyskoteka ...

ehh co ci ludzie robili w 90tych latach :))))))))

[#243] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #241

Wystawiał na allegro, więc "gówniarz" będzie miał dopisek -Junior-

[#244] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@kjb, post #243

KJB mam nadzieje ze sie cieszysz ze policji i sad dobierze mu sie do dupy ?

[#245] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #244

mnie bardziej interesuje teraz, co powiedziałby 1989 - oczywiście nadal nie możemy mówić o podejrzanym jako oszust.

Bo niedajboże dostaniemy pozew o zniesławienie

[#246] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #245

A mnie nie, na sama mysl, ze 1898 znowu znalazl by jakis paragraf zabraniajacy nazywanie rzeczy po imieniu, zbiera mi siena w...

Jesli sprawa skonczy sie "uwaleniem" tego smroda z alledrogo, to byc moze dzieki Holdysowi, zmniejszy sie chociaz przestepczosc na amigowej scenie OK
[#247] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #244

KJB mam nadzieje ze sie cieszysz ze policji i sad dobierze mu sie do dupy ?

Dlaczego "masz nadzieję", że ja się będę z tego cieszył?

Co masz na myśli?

----edit

Jeśli jest winny, i zrobił to z premedytacją, to kara powinna być długa i uciążliwa.



Ostatnia modyfikacja: 22.02.2011 22:36:47
[#248] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@kjb, post #247

"KJB mam nadzieje ze sie cieszysz ze policji i sad dobierze mu sie do dupy ?

Dlaczego "masz nadzieję", że ja się będę z tego cieszył?

Co masz na myśli?"

Pewnie o to, że skoro broniłeś tego oszusta to go znasz i że to jak się potoczyła sprawa na policji ma Ci w jakiś sposób dosrać.
Przynajmniej ja to tak zrozumiałam.

[#249] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #245

;)
[#250] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #234

Hołdys: Brawo. Jako poszkodowany, cieszę się, że aż tyle udało się zrobić. Szczerze dziękuje.

Pzdr. Marek



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2011 00:08:34
[#251] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Katiria, post #248

Niestety ja też tak to odebrałem... i dlatego zadałem pytanie. Po chwili zrozumiałem że moje pytanie może rozpocząć słowotok, z racji tego że zostałem odebrany jako obrońca... więc dodałem "----edit".

[#252] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@kjb, post #251

a co do 1989 i watku - Policjantowi za sugerowalem ze w przyplywie zlosci koles zostal nazwany oszustem a czasami i gorzej.

Pan policjant powiedzial doslownie tak - "Jesli ktos jest Ch...m to czemu poszkodowany nie ma nazwac go po imeniu ? Robi to zgodnie z prawem, przestepstwem na forum moze byc jedynie grozenie smiercia ".

koniec cytatu - usmiechnolem sie z tej doslownosci :-]

Winni beda ukarani nie ma co go bronic ze paczka zgubila poczte czy koles nie zyje ...to zorganizowany czyn przestepczy w krotkim okresie czasu - podlegajacy do jednej sprawy aby ustalic przestepce i ukarac.

[#253] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #252

Hołdys brawo! OK

Oszust na pewno wątek czyta i minę ma nietęgą ... strach
Jeszcze raz pozdrawiam Jana Kalińskiego ozięble.
[#254] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #252

oszust dzisiaj w nocy sie logowal na allegro. w sporze tranzakcyjnym ktory zalozylem odpisal niezalezne opoznienie z wysylka z jego strony a nastepnie dal mi negatywa ze nie wplacilem kasy i zero kontaktu hahaha. a kase mial natychmiast. wplacalem poprzez allegro i odebral. wszystko wiec jasne! moge ci Holdys przeslac tego screena z bredniami na allegro ze sporu i tego komentarza

[#255] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@atarens, post #254

dzis dostalem maila od "FANTOMA"

Dnia 23 lutego 2011 0:39 "Jan Tkocz" napisał(a):

> mam wiele konto ale akurat to nie jest moje
>

Atarens jeden negatyw nic nie znaczy - zreszta koles dostanie wiecej.

Druga sprawa to troche wina ludzi oszukanych ze nie wystawiali negatywow i nie ostrzegali innych ze to OSZUST



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2011 08:22:31
[#256] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #255

dlatego podoba mi sie ebayowy system gdzie po wyslaniu kasy sprzedajacy nie moze wystawic negatywa z zemsty.
[#257] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #252

ciekawe jak sie czuja teraz ci z ppa co tak bronili oszusta, ze nie mozna tak go nazywac, ze my to nie sad itd. Podesle ci te dwa zaprzeczajace sie komentarze Holdys ok 16

[#258] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@atarens, post #257

jedno jest pewne ..facet zesral sie :DDDDDDDDDDDD



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2011 10:00:18
[#259] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@atarens, post #257

Wiem że niektórzy na ppa zwrócili uwagę że sądy są od sądzenia (ja też na to zwróciłem uwagę).
Nie zauważyłem żeby ktoś bronił oszusta, no ale każdy widzi to co chce, brak dystansu i chłodnej oceny sytuacji, no ale jak się jest jedną ze stron w sprawie - nic dziwnego.

[#260] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@kjb, post #259

a jak mozna takie postepowanie nazwac ..9 osob otrzymuje odpowiedz na swoja oferte w dziale gielda dobili targu droga mailowa (zawarli umowe sprzedazy) zaplacili za przedmiot ..i czlowiek nagle urywa kontakt i znika..
jak to mozna nazwac ??? jedno mi sie nasuwa na usta ..


Druga sprawa policjant spisajacy protokul sam wpisywal slowo OSZUST bez moich prosb.. nazywal kolesia po imieniu..

Art 286 kk jest scigany z urzedu wiec to powazne przestepstwo.



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2011 11:44:53
[#261] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #260

...Chuck Norris!

[#262] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@esial, post #261

raczej Zdzislaw bohater galaktyki...

[#263] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #260

Szczerze, trzymam za ciebie kciuki.
Kiedys, 3 lata temu, na alledrogo kupilem dzieciakowi przezent pod choinke za 150 zl. Patrzac potem po liscie wkopalo sie na te aukcje ok 10-15 osob. Wtedy jeszcze nie bylo zbiorowych pozwow i kwota pojedyncza byla dosyc niska. Oszust byl na tyle przebiegly ze udalo mu sie zarejestrowac konto w banku na jakies fikcyjne dane. Po roku dostalem pismo z Policji ze sprawa zostala umozona...

Chcialbym ze strony mojego zawiedzionego synka bardzo temu komus "podziekowac", trzeba bylo widziec ten wzrok jak w paczce bylo nie to co mu mikolaj obiecal... Majac na uwadze wszelkie powyzsze opinie, jesli cos jest gownem to wyperfumowanie go sprawi tylko to ze bedzie bardziej smierdziec. Oszust jest oszustem, a nie domniemanym defraudatorem naszych pieniedzy, zlodziej jest zlodziejem a nie nieumyslnym pozyczaczem cudzych rzeczy. Sad nie uswiadamia tych ludzi ze robia zle, sad tylko o tym orzeka.



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2011 12:03:22
[#264] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Koyot1222, post #263

w tym wypadku mam dwa numery kont w dwoch roznych bankach na nazwisko Jan Kalinski wiec koles nie umknie.

[#265] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #260

a jak mozna takie postepowanie nazwac

Nie o nazywanie czyjegoś postępowania chodziło, a o nazywanie człowieka.
Ale mniejsza z tym.

policjant spisajacy protokul sam wpisywal slowo OSZUST bez moich prosb

Jak się nazywała rubryka w którą wpisał OSZUST ?

[#266] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@kjb, post #265

przebieg zdarzenia - 2 kartki A4 kilka razy uzyl slowa OSZUST


dla niektorych jak widze oczywista oczywistosc okazuej sie czyms innym
i chca wmawiac ze biale jest czarne ..a czarne jest biale
nie wiem jaki sens jest w tym i jaki maja cel.
To juz prawo zweryfikuje



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2011 13:17:53
[#267] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #266

Dobre :)

[#268] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #205

W tym wypadku dane moga zostac udostepnione publicznie moim skromnym zdaniem. Po pierwsze jest portal branzowy, a nie jakies zbiorowy smietnik jak czat onetu. Poza tym jest specjalny watek do gromadzenia poszkodowanych. Po drugie zostaly one udostepnione w dobrej wierze, w celu znalezienia jak najwiekszej ilosci poszkodowanych i sprawcy - czlowiek wybral sobie dosc waski rynek.

Oczywiscie jesli Holdys (w co nie wierze) nie ma zadnych dowodow moze byc zalozona sprawa o pomowienie. Ale zapewne ma, zreszta napisal dosc duzo na ten temat. Nie zachowujmy sie jak chinska policja, ktora czlowieka szukajacego swojego dziecka i w tym celu oglaszajacego sie w mediach, udzielajacego wywiadow etc. chciala zamknac za "burzenie obrazu harmonijnego spoleczenstwa". Dziecko, dzieki twitterowi, telewizji i innym serwisom odnalazlo sie ponad tysiac kilometrow dalej...
[#269] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #266

HOŁDYS szacun dla Ciebie za to co robisz.
Potrzeba więcej takich ludzi.
Nie zwracaj uwagi na tych gadułów.
Prowokowanie innych sprawia im chyba jakąś dziką przyjemność.
Gaduły! Są przyjemniejsze rzeczy

Pozdro dla wszystkich oszukanych.

[#270] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Jacenty, post #269

Pytanie do poszkodowanych: Czy ktoś z komendy (w miejscu zamieszkania) kontaktował się z wami? Pytam ponieważ wczoraj miałem telefon z zastzezonego nr i nie zdążyłem odebrać. Chociaż chyba, aż tak szybko nasza policja nie działa

Pzdr. Marek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem