Wątek zamknięty
[#31] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #1

"sprawa w tym tygodniu trafi na policje IP czlowieka juz mam a bedzie latwiej bo mam juz innch oszukanych (swiadkow).
nastepnym krokiem bedzie sad niech wydam nawet 1500 zl alea-oszusta zniszcze....
Odszkodowanie za zadosc uczynienie bede wymagal w trybie wykonawczym na cel spoleczny - np hospicjum dla dzieci"


Jak najbardziej popieram, należy tępić oszustów by nie myśleli, że są bezkarni.

[#32] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Duracel, post #25

I jak sobie czasem pomyślę jak psy wieszano na Ziobrze, że chciał tych porąbanych biurokratów, łapówkarzy, idiotów i cwaniaczków w krawatach przewietrzyć i wpuścić młodzież, to mnie ponownie szlag trafia, jak ludzie potrafią być głupi i ulegać propagandzie wszelkich Polsatów i TVNów.

Lol. Ale Ty naiwny jesteś. Przez 3 lata, mając popierającego rząd prezydenta i większość w parlamencie nie zdołał tego zrobić? To są tylko następujące możliwości albo on miał dwie lewe ręce do roboty albo po prostu to nie było jego celem. I ta druga jest prawdziwa. Zamiast zajmować się czymkolwiek pożytecznym próbował tępić przeciwników politycznych. A jak się wydało jakie wydatki miało CBA i zero efektów, to szybko sprawę doktora G. nagłośnili, i co z niej wyszło/zostało widzimy teraz. Proponuję przestać ulegać propagandzie radja maryja i telewizji trwam



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 15:20:50
[#33] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Katiria, post #28

no, no obsesja

[#34] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@pampers, post #27

Hamować emocje jak najbardziej ale nie w przypadku, kiedy oszust sam się podał na tacy


domniemanie niewinosci - praesumptio boni viri, koronna zasada i podstawowe prawo kazdego czlowieka. Generalnie nie wolno nikomu tutaj nazywac tego czlowieka oszustem, ale rozumiem, emocje wziely gore :)

[#35] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #34

Wolno nie wolno, ale stało się.

Oszukał, wyłudził pieniądze - sprawa oczywista.

[#36] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@smith, post #32

Stary, nie zamierzam prowadzić politycznej rozmowy z kimś kto ma klapki na oczach i ma fobię antypisowską wyssaną z TVNu i Polsatu.

Chcesz rzeczowo podyskutować zapraszam na GG, ewentualnie do Hydeparku.

Tekstów o większości w Parlamencie i poparciu Prezydenta głupio komentować.

Zapoznaj się jaka musiała by być ta większość, aby zmienić zapisy w Konstytucji. Przypomnij sobie w jakiej koalicji PiS się znalazł tylko dlatego, bo PO odrzuciło 3 tygodnie wcześniej prozpocyję PiSu o rozpisanie nowych wyborów (marzyło im się aby PiS miał rząd mniejszościowy, co ułatwiło by lincz, który i tak się odbył tyle że w dłuższym czasie).

Do tego rozejrzyj się jak skostniałe i idiotyczne jest środowisko cwanych prawników, prokuratorów i sędziów. Ziobro chciał umożliwić młodym prawnikom uczestnictwo w tym "torciku" co ukróciło by wybujałe opłaty i "interesy" starych dziadów. Dlatego został szybko załatwiony i ośmieszony jako "żółtodziób z poza środowiska prawniczego".

Doktor G? Do tej pory prowadzone jest kilkanaście postępowań w sprawie machlojek i nieprawidłowości pana "doktora". Opublikowany był film na którym jak na dłoni widać jaki to "miłosierny" Doktor G ma stosunek do swoich pacjentów.

To jest właśnie problem polskiego wymiaru sprawiedliwości. Za PiSu głoszono tezy o państwie policyjnym Kaczyńskiego i Ziobry, bo próbowali załatwić takich cwaniaczków jak Doktor G, czy "rozkochana" pani Sawicka handlująca Helem i mająca zamiar handlować prywatyzacją szpitali (co to miało jej nie być tej prywatyzacji, ale była we wstepnym programie PO, co potwierdzała pani Sawicka, a co przed wyborami skrzetnie wykreslono). O oszustwach POwskich wiceprezydentów Krakowa, czy pana ministra Grzegorka, pocącego się Chlebowskiego, Drzewieckiego i innych nawet już nie ma sensu wspominać.

Nic nie wyszło z udupienia pana doktora G? Ano nie wyszło, bo jak antypisowscy fanatycy zaczęli podnosić iż spadła ilość transplantacji i umniejszać problem korupcji w służbie zdrowia, to zrobiło się z Ziobra kwintesencje zła do którego wręcz piało z nienawiści całe "inteligenckie" sPOłeczeńśtwo.

Popatrz na inne sprawy, choćby te które opisane były wcześniej. Jeżeli ty uważasz że nasi sędziowie kierują się prawem, logiką i interesem państwa polskiego to ci gratuluje niespotykanej ignorancji.

Apropos państwa policyjnego. Nasłuchałem się o tym jak to "niewinnych" ludzi wsadzał Ziobro, ale to nie za Kaczyńskiego spędziłem 24 godziny w celi z kolesiami wątpliwej moralności, a za szanownego Donalda. Posądzono mnie o kradzież samochodu bez JAKICHKOLWIEK DOWODÓW opierając się jedynie na pomówieniu. Zostałem oczywiście uniewinniony, ale ze względu na nerwy mojej matki napisałem kilka odwołań i rządań zwyczajnych PRZEPROSIN. Rączka rączke jednak myje i pani prokurator umorzyła postępowanie do panów policjantów.

Mamy więc prawo które potrafi wsadzić niewinnego, bez żadnych dowodów a jedynie za pomówieniem, bez przestrzegania praw obywatelskich i bez możliwości jakiegokolwiek zadościuczynienia i wszystko w ekspresowym tempie...

...jednoczenie mamy też prawo które ludzi nagranych na kamery kupczących majątkiem narodowym nie można zamknąć, bo podnoszą się głosy o państwie policyjnym... głosy tych którzy wiedzą kiedy krzyczeć, bo mają w tym "systemie" własny interes.

Mało tego, ci na których są nagrania o tym jak handlują naszym majątkiem oskarżają Państwo i byłego ministra sprawiedliwości o to, że ich "dobre imie" zostało zszargane. Pani Sawicka łkając przed ekranem stwiedziła że została podstępnie "rozkochana" i w jednej chwili ku zdumieniu normalnych ludzi, elektorat PO zaczął się nad nią litować i nie ważne były już nagrania na których pełnym aroganckim głosem zapewniała, że tak na Helu jak i na prywatyzacji szpitali da sie zbić olbrzymia kasę. To samo z pania Marczuk itd. Efekt jest taki, że wszystko staje na głowie, malwersujacy majatkiem narodowym smieja sie w twarz i zbijaja kase, a ludzie za jazde po piwku na rowerze trwafiaja na rok do wiezienia.


Przestań waś zatem majaczyć i obudź się.



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 17:40:33
[#37] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@(V)(I)mothe(P), post #35

Oszukał, wyłudził pieniądze - sprawa oczywista.


nic nie jest oczywiste :)

[#38] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Duracel, post #36

Chcesz rzeczowo podyskutować zapraszam na GG, ewentualnie do Hydeparku.


Zdecydowanie proponuję trzymać się własnego pomysłu i założyć odpowiedni wątek w HP. Nie pozwolę na kolejny brednioserial, tym razem polityczny.

[#39] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@recedent, post #38

ok nie ma problemu.
GG 1237648



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 17:43:05
[#40] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Duracel, post #39

I oto wlasnie mamy prawdziwy obraz polski i polakow (pisac z wielkiej, to juz nawet nie przystoi)


Czarno na bialym ukazuje sie zlodziej, ktory po prostu za pomoca portalu wyludza i przywlaszcza cudze pieniadze...

Po czym przychodzi profesor kuperwajzer o nicku "1989" (bo w tym roku chyba nadal zyje) i glosi swoje jakze blyskotliwe "Praesumptio boni viri".


Czy ty masz w ogole mozg?
A kapisz Cogito Ergo Sum?... czy wycieli ci polowe szarej masy po wypadku?




Ile czasu jeszcze trzeba, aby ludzie w tym kraju zaczeli wreszczie myslec, a nie cytowac regulki wykute na blache?

Skoro Allegro to portal posredniczacy w handlu to do Polskiej K.... NęDZY dlaczego nie biora odpowiedzialnosci za to posrednictwo?!!?!
Bo im BANDA idiotow po skonczonym prawie na to pozwala?
Dlaczego sledzctwo prowadzi poszkodowany a nie POLICJA?!
DLaczego BANK nie udziela informacji o przestepcy/zlodzieju/bandycie!?!
i ostatnie
DLACZEGO w tym kraju wciaz znajduja sie liczne grupy interesow twierdzace, ze zlodziej to nie zlodziej tylko "nieprawidlowoscio-man" a przestepstwo to "maly wykroczek".


I to ma byc kraj cywilizowany??
Przeciez my jestesmy nadal na etapie Dalekiego Dzikiego Wschodu, a hordy przyglupow ciagna nas jeszcze bardziej w "głąb"... drunk



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:15:40
[#41] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@selur, post #40

znow emocje biora gore :). chyba nie chcesz zeby obraz Polski i Polakow byl obrazem kraju dzikiego zamieszkalego przez dzikusow ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Domniemanie_niewinności

[#42] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #41

"Założeniem tej zasady jest domniemanie uczciwości każdego obywatela, chyba że dowiedziona zostanie jego nieuczciwość"
Jak widać ta uczciwość została zakwestionowana.
[#43] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #41

#41 Jestes blyskotliwy niczym Flash



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:31:07



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:31:27
[#44] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@selur, post #43

Daj sobie spokój z wycieczkami osobistymi. Dobrze?

[#45] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #1

Dziękuję esialowi za przesłanie mi linku do tego wątku.

Moje żalenie + rozmowę z tym osobnikiem macie tutaj:

[usunięto]
Nr banku: 11402004
Nr rach.: 95114020040000350270487370
Tytuł: Zaliczka na kartę Blizzard
Data przygotowania: 2011-01-18

http://forum.thecompany.pl/gielda/kupi-blizzard-1230-mhz-fpu-t784-20.html#p8235

@1989 - nie wyjeżdżaj mi tu o zasadach domniemanej niewinności, bo ona istniała w czasie, gdy myślałem, że ten gość leży w szpitalu.

Szczerze?
Sprawę olałbym, ponieważ z powyższych wniosków i niskiej szkodliwości społecznej czynu nie miałem co iść na policję.

Aczkolwiek ja na tej przygodzie straciłem marne "" 20 zł, ale już hołdysowi przesłałem PDF z banku - chciałem do mBanku napisać o zwrot, ale nie idzie formularza wysłać

Jakby nie było - im więcej poszkodowanych, tym lepiej - ponieważ to się sumuje jak pewnie wiecie i sytuacja całkowicie się zmieniła.

Z tego co mi Hołdys pisał już 8 poszkodowanych jest (w tym ja)


Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:41:47



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:42:14



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:43:56



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:44:31



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:46:14
[#46] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@abcdef, post #42

Jak widać ta uczciwość została zakwestionowana.


nie zostala, doczytaj w/w linku. w tym watku na pewno nie zostala, choc mozna puscic w eter wiadomosc o wysunieciu oskarzenia w/w sprawie. Nic wiecej. Nie wolno oskarzonego nazywac oszustem - domniemanie niewinnosci, a nie domniemanie winy!.



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 18:50:35
[#47] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #46

Ty w ogóle jesteś poszkodowany w tej sprawie 1989?

Bo jak nie, siedź cicho

[#48] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #47

Bo jak nie, siedź cicho


raczej na "lincz" nie mozna patrzec spokojnie.

[#49] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #46

"Nie wolno oskarzonego nazywac oszustem"
Skoro oszukał to wolno. Posługiwał się fałszywymi danymi. Przeprowadzał fałszywe transakcje. Jest oszustem. I nie potrzebuję prawomocnego wyroku by nazywać rzeczy po imieniu.
[#50] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #48

Zaraz tam lincz - toż to zwykłe przeciąganie na kole będzie, a potem wymierzymy publicznie sto batów po każdego poszkodowanego.
W Arabii Saudyjskiej to działa!



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 19:02:37
[#51] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@abcdef, post #49

Skoro oszukał to wolno. Posługiwał się fałszywymi danymi. Przeprowadzał fałszywe transakcje. Jest oszustem. I nie potrzebuję prawomocnego wyroku by nazywać rzeczy po imieniu.


na to potrzebujesz. TO NIE JEST RZECZ, tylko czlowiek.

ps. radze sie powstrzymac przed ferowaniem wyroku na wlasna reke, bo to tez jest naruszeniem zasad prawa na ktore sie tutaj powolujesz i to prawa zagwarantowanego kazdemu konstytucyjnie. Istnieja pewne normy i zasady informowania o takich przypadkach i nalezy sie ich scisle trzymac.



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 19:06:02
[#52] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #51

1989, my już mamy dowody, a sprawa idzie na policję przez Hołdysa.
Więc nie masz co ciągnąć temat linczu, ponieważ my już wiemy jak to załatwić.
Lincz byłby wtedy, gdybyśmy znali jego adres i pojechali wymierzać karę na własną rękę. Wtedy zastosowanie paragrafu ma sens ;]

Chętnie poczytam, jak bronisz podejrzanego we WŁASNEJ sprawie w której jesteś poszkodowanym.

"Bogaty biednego nie zrozumie, najedzony głodnego też" ;]

PS

http://www.wykop.pl/link/629461/amigowcy-chronmy-sie/

Możemy kopać :)



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 19:10:30
[#53] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #51

Jak dobrze, że przypomniał mi się skrypt ignorujący posty wybranych użytkowników..

[#54] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #52

1989, my już mamy dowody, a sprawa idzie na policję przez Hołdysa.


dowody nie sa dla mnie, tylko dla sadu. Nie jestem uprawniony do ich oceny/rozpatrywania etc.

Pamietaj, zasada jest domniemanie niewinnosci, a nie domniemanie winy!!!.

ps. mysle, ze wiekszosc sie ze mna zgadza, a niektorzy do pewnych spraw musza zwyczajnie dojrzec :)



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 19:16:42
[#55] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@pampers, post #53

@pampers
A gdzie ona jest?
Ani po wejściu na konto danego usera, ani w moich opcjach ani tutaj nie widzę taj funkcji, a też chętnie zastosuję ;>



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 19:18:50
[#56] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #55

Mozesz sobie mnie ignorowac, ale musisz sie zastosowac do tej zasady :)

[#57] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #56

Oj, zaraz tam Ciebie - nigdzie tego nie napisałem.
Jesteś przewrażliwiony

Napisać to będziesz mógł jak mi udowodnisz domniemane zablokowanie ;P



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2011 19:20:38
[#58] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@1989, post #56

I kto Go zmusi do tego tu i teraz? :)

[#59] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@Anthrox, post #57

Jesteś przewrażliwiony


niestety tak, bo to cos osobistego. jestem oskarzonym, choc oczywiscie nie w tej sprawie :)

[#60] Re: Oszust z PPA UWAGA !!!!

@HOŁDYS, post #30

Hołdys, dostałeś mojego maila? Wysłałem potwierdzenie, wpłacałem temu oszustowi poprzez płacę allegro.

też nie popuszczę choćby to miało być 1zł

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem