[#271] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Remake'i Amigowych gier
[#272] Re: Remake'i Amigowych gier

@Duracel, post #271

PSX też fajny sprzęt, a jakie ma fajne gry (Castlevania SOTN, pikselowy miód)! Pech chciał, że udało mi się go zdobyć dopiero wraz z premierą ps2.

Osobiście obserwuję projekt PS-IO, który ma osiągnąć swój finalny efekt pod koniec tego roku. W skrócie - odpalanie gier z sd, dodatkowo możliwość swapowania obrazów. Polecam wszystkim posiadaczom szaraka z padniętym laserem :)
[#273] Re: Remake'i Amigowych gier

@teh_KaiN, post #272

Świat na to czekał. :)
[#274] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Remake'i Amigowych gier
[#275] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #274

Sorry ale to temat ani trochę nie związany z Amigą.
[#276] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #219

Nie tylko, na Steam jest wersja Chaos Engine na Maca i Linuksa. Ale nie polecam. Kupiłem i żałuję. Bez klasycznego amigowego joya nie da się grać. Tą "poprawioną" grafikę wyglądającą jak z badziewnego emulatora konsoli z powłączanymi filtrami najlepiej od razu wyłączyć (co oczywiście spowoduje megapikselozę, ale już to lepsze). Sterowanie z klawiatury to pomyłka, pad Sony od PS2 też się nie nadaje - w trybie digital lewy grzybek nie działa a sterowanie strzałkami działa jak z klawiatury, w trybie analog zawodnik idzie ukosem i nie można trafić w przeciwnika. Dramat...

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 19:45:55 przez Jenot
[#277] Re: Remake'i Amigowych gier

@Jenot, post #276

Też oglądałem i przeraziły mnie wymagania tej gry.
[#278] Re: Remake'i Amigowych gier

@Dorian3d, post #262

Ale gejownia...
[#279] Re: Remake'i Amigowych gier

@BULI, post #275

Prince of Persia super klasyka pod iOS The Original Prince of Persia są też wzbogacone wesje Prince of Persia Classic HD i Prince of Persia: The Shadow and the Flame
[#280] Re: Remake'i Amigowych gier

@teh_KaiN, post #272

Ciekawostka! Widać, że scena Dreamcasta jest jednak prężniejsza. Dla tych konsol od dłuższego czasu istnieje takie rozwiązanie. Fajnie, że i tu się coś pojawi. OK
[#281] Re: Remake'i Amigowych gier

@teh_KaiN, post #272

Polecam wszystkim posiadaczom szaraka z padniętym laserem :)


Nie wszystkim, tylko tym którzy posiadają wczesne wersje konsoli z portem Parallel I/O :)
[#282] Re: Remake'i Amigowych gier

@Diabeł, post #281

Jak nie masz porta, to se możesz wlutować to ustrojstwo bezpośrednio w płytę główną lub wyprowadzić port. Instrukcja będzie w zestawie :)
[#283] Re: Remake'i Amigowych gier

@teh_KaiN, post #282

Czy Wy możecie sobie założyć na ten temat własny wątek w HP? Ja lubię stare gry, bez patrzenia na platformę i nawet konsolowych trochę ugryzłem, ale zdaje się, że to jest forum o Amidze?
[#284] Re: Remake'i Amigowych gier

@teh_KaiN, post #282

Nie martwię się ponieważ mam taki egzemplarz :) Ale płyt głownych jest parę rodzajów i do tego PsOne. Ciekawe ile to będzie kosztowało :)
[#285] Re: Remake'i Amigowych gier

@OSH, post #283

Ja sie zastanawiam, co wlasciwie obchodzi aktywnego amigowca jakis remake gry na PC'ta, konsole czy telefon?
[#286] Re: Remake'i Amigowych gier

@selur, post #285

O nowych grach na amige amigowiec se nie pogada, bo takich nie widać. No to pozostaje temat remake na grzyba itd :P
[#287] Re: Remake'i Amigowych gier

@KJB, post #286

[#288] Re: Remake'i Amigowych gier

@snajper, post #287

Putty Squad na PS4 /wraz z porownaniem do wersji SNES/

Putty Squad

Gra ukaze sie takze na innych platformach i oczywiscie bedzie wyg;adac tak samo :)
[#289] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #288

AAAAAAAAAA na takie gry czekam na mojego PS3 :)
Pięknie!
[#290] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #288

fajnie to wygląda
[#291] Re: Remake'i Amigowych gier

@sebbb, post #290

Prawie tak samo jak pierwowzórpomysł
[#292] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #288

Kurczaki, taką grafę powinien mieć SuperFrog.
@Oczywiście ten nowy na PS3

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2013 23:43:58 przez Robii_k
[#293] Re: Remake'i Amigowych gier

@Robii_k, post #292

Super frog za jednego dolca ;D https://www.humblebundle.com/weekly
i AB za trochę więcej ;)
[#294] Re: Remake'i Amigowych gier

@Mir3k, post #293

http://www.youtube.com/watch?v=Q0jVGJnAC-Y
Kto mi powie gdzie sie podziewa ta gra ? Czy ja się jej doczekam :D ?
[#295] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #294

https://www.facebook.com/TokiRemake

Wygląda że nadal się tworzy.
[#296] Re: Remake'i Amigowych gier

@flops, post #295

Czytalem czytalem ale kurde coś długo sie juz tworzy i nie umie sie stworzyć :P Mam nadzieje ze wogole powstanie ten remake
[#297] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #296

Obawiam się, że gra się nie ukaże. Jakis czas temu została definitywnie skreslona z listy gier mających się ukazać na xbla. Na psn także nie jest planowana. Niestety...
[#298] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #297

A wiadomo jakie są tego powody ? Kurcze czemu Golgoth Studio niemoze skorzystac z swietnego systemu którym jest Kickstarter ? Ta gra wygląda zbyt fajnie żeby tak poprostu jej niewydali
[#299] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #294

Na klasyczną Amigę wątpliwa sprawa, ale może kiedyś na nowy sprzętpomysł
Nowe Toki wygląda przyzwoicie pomysł
[#300] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #297

O Toki słyszałem , grałem na ami i w wersji arcade, wątpię żeby projekt się ukazał, może ludzie znaleźli inne zajęcia, może za jakiś czas będzie oficjalne oświadczenie że gra będzie na konsole nowej generacji.

Nowy James Bond się nie ukaże, na kickstarcie był tylko sam tekst, trochę mało żeby przekonać ludzi. Może gdyby autor pokazał screeny, koncept art i filmik z działającym prototypem to miałby większe szanse na to żeby ludzie uwieżyli w to kim jest i co chce zrobić (podobny los spotkał Dizzy).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem