[#511] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#512] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#513] Re: Hexmage960 - mój blog

@mailman, post #1

Nie zostaje nic innego jak zrobić opcje wątku->Ignoruj.

Prośba do obserwujących (jeśli jeszcze jacyś są). Jak powstanie Commandos z Diune na silniku Unreala odpalany na amidze klasycznej (A500 no ewentualnie A1200) to dajcie znać :)
[#514] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Hexmage960 - mój blog
[#515] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Hexmage960 - mój blog
[#516] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Hexmage960 - mój blog
[#517] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Hexmage960, post #490

LOL

...zamieszczę wieści na stronie, nad którą powoli pracuję. Będzie tam raport z ostatnich nowości...

Mógłbyś być 100% politykiem.
[#518] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Vato, post #517

I tak panie powoli się koduje i pracuje na tej wsi...
[#519] Re: Zapowiedzi nowych gier

@swis, post #518

Z tego co mi wiadomo, Minniat pracuje obecnie nad gra w domowym zaciszu, wiec nie poganiajcie go i nie prowokujcie do pisania elaboratow na forum, niech sie skupi nad kodem. Moze w koncu cos z tego wyjdzie.

btw: mam nadzieje, ze tilset juz jest zakupiony.
[#520] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #519

wierzysz że zakupiony? On zawsze pracuje w pocie czoła w zaciszu domowym i jest studentem informatyki :) Do czasu było to śmieszne i zabawne....
[#521] Re: Zapowiedzi nowych gier

@swis, post #520

Dajcie mu spokój. Cebulą na maxa zalatujecie! Tak kozaczycie a prawda jest taka że g...o WIELKIE stworzyliście.. Tylko potraficie narzekać. Chłopak niezależnie od efektu końcowego się stara a że chce dobrze, to obiecuje ale bez pokrycia.... Zrobiliście sobie rzeźnie... Shame on shame!

Admin kończ ten wątek....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem