[#211] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #205

Dopłata poszła na PayPal.
[#212] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@baderman, post #209

Zainstalowałem i działa od razu. Wystarczyło po skonfigurowaniu i odpaleniu WirelessManagera kliknąć na Prism2 w SYS:Storage/NetInterfaces i jestem on-line. szeroki uśmiech

Teraz pytanie czy jest jakaś szybka przeglądarka pod AGA. Chociaż, żeby wygodnie skorzystać z forum PPA.

I jaki polecacie program do FTP oraz poczty elektronicznej?
[#213] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#214] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#215] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #151

opłacone na ing - wcześniej 82 + teraz 3zł = 85 zł :)
[#216] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#217] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#218] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#219] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#220] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#221] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#222] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#223] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#224] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#225] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[wyróżniony] [#226] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Andrzej Drozd, post #225

WAŻNA INFORMACJA
------------------------
W odróżnieniu od pewnie większości zakładam (pewnie naiwnie), że ludzie mają z założenia dobre intencje ale jednak (znowu) wychodzi na to, że nie mają.

Chciałem, żeby było szybciej i sprawniej, bo sama procedura rejestracji w sklepie jest wystarczająco skomplikowana, więc opisałem wszystko w publicznym wątku zamiast wysyłać 45 prywatnych wiadomości (co wpędziłoby mnie jeszcze w dodatkowe kłopoty ale nie ważne)... i dostałem już e-maile od życzliwych, że zaraz pobiorą sobie kluczyk do Roadshow za free #cebula

Tak więc informuję, że rejestracja została wstrzymana. Będzie bardziej upierdliwie i przez to wolniej. Wszyscy, którzy nie otrzymali jeszcze klucza - proszę o przesłanie mi adresu e-mail, z jakiego będzie lub jest zakładane konto w skepie APC&TCP oraz imię i nazwisko, zgodnę z tym, z przelewu. Tak zaktualizowaną listę otrzyma sklep celem weryfikacji i dopiero wtedy pozostałe klucze (ok. 20 sztuk) zostaną rozesłane. I to już ostatnia moja zbiórka.
[#227] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#228] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#229] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #226

To już wiem dlaczego od południa echo Dane lecą zaraz na pw.
[#230] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #226

Dopłaciłem różnicę.

Udało mi się przeprowadzić całą procedurę zakupową i otrzymałem link do ściągnięcia programu

arti - dzięki za przeprowadzenie akcji!
[#231] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #226

i dostałem już e-maile od życzliwych, że zaraz pobiorą sobie kluczyk do Roadshow za free #cebula


Ja p.... i jak tu ma coś działać w amigowym świecie.
[#232] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #226

Typowe polskie chamstwo, założyć konto i pobrać plik na cudze konto (nie wpadłbym na to). Czasami żałuję, że mieszkam w tym kraju.
[#233] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #226

Po prostu nie chce się wierzyć, że ktoś taki syf może zrobić.
Ja na szczęście zdążyłem pobrać swoją kopię. Wielkie dzięki Arti że chciało Ci się za to zabrać. Mimo niesmaku jaki powstał, mam nadzieję, że jeszcze jakąś zbiórkę kiedyś przeprowadzisz.
Tak czy inaczej - dzięki za tą akcję.
[#234] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #226

Jak zwykle przez jakiś cebulaków... a szkoda gadać...
Tak czy siak dzięki Arti za wszystkie zbiórki. Thanks
Pozdro.

Ps. Roadshow pobrany bez problemu
[#235] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@amYgaMen, post #234

Dostałem info, że około 20 licencji zostało już pobranych (mam nadzieje, że przez prawdziwych właścicieli) i kolejnych 5 czeka zarejestrowanych w sklepie. Żaden nick nie pojawił się dwa razy, więc może nic się nie stało...

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2016 18:48:47 przez _arti
[#236] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #235

Ale niesmak pozostał :/

Mam nadzieje że nie doszło do żadnego przekrętu, qfa takie małe środowisko :/

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2016 19:14:14 przez QUAD
[#237] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#238] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #235

Żal takie coś czytać, naprawdę... W każdym razie ja pobrałem legalnie.
[#239] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@madman15, post #238

Taka mentalność, podszyć się pod użytkownika który opłacił swój klucz i mu go z pod nosa zwędzić.
Ja zapłaciłem, dopłaciłem i pobrałem, dzięki _arti ale może jeszcze na jakąś zrzutkę Cię najdzie
[#240] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Risc, post #239

Ja myślę że nic się nie stało, w zasadzie to mam taką nadzieję, a _arti zawsze mówi że to ostatni raz, a my mówimy NIE, Piter jest do tego stworzony hehe, przez niego mam WHDLoad i nie tylko ja, przez niego mam nowa obudowę do A1200
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem